Strona główna > NWO > Apokalipsa > Opętana ludzkość…W Kanadzie zalegalizowano trzecią płeć

Opętana ludzkość…W Kanadzie zalegalizowano trzecią płeć

Kanada zezwoliła wnioskodawcom na podawanie w dokumentach imigracyjnych nie tylko płci męskiej i żeńskiej ale także i „trzeciej płci”. Zmiana ta wpłynęła na system elektronicznej identyfikacji podróżnych ETA, który stał się obowiązkowy dla większości odwiedzających Kanadę poczynając od bieżącego tygodnia.

a

Tak więc rubryka „płeć” w nowych dokumentach oferuje oprócz męskiej i żeńskiej także i możliwość wpisania w rubryce płeć „inna”. W ten sposób Kanada rozwiązała problem osób, które według paszportu kwalifikują się jako „trzecia płeć” i wcześniej były trudności z wjazdem tychże osób do kraju ponieważ zautomatyzowany system nie przepuszczał ich zgłoszeń.

Teraz już mnimum 7 krajów (Australia, Bangladesz, Indie, Niemcy, Nepal, Nowa Zelandia i Pakistan) pozwala swoim obywatelom na wpisywanie w paszportach krajowych płci innej niż męska i żeńska.

Odnotujmy, że na razie „trzecia płeć” oficjalnie istnieje w jednym rodzaju kanadyjskich dokumentów jednakże rząd planuje nadal rozwijać praktykę poszerzania jej stosowania.

Tak więc latem, bieżącego roku, Justin Trudeau oświadczył, że Kanada bada możliwości wprowadzenia , na poziomie federalnym, dokumentów tożsamości w których oprócz płci męskiej i żeńskiej będzie jeszcze i trzecia płeć. Najbardziej zaludniona prowincja kraju, Ontario, także złożyła obietnicę zezwolenia na podawanie w dokumencie prawa jazdy „trzeciej płci” już w najbliższym czasie.

Za: http://3rm.info/main/65201-bezumnoe-chelovechestvo-v-kanade-uzakonili-tretiy-pol.html

Data publikacji: 13.11.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *