Strona główna > NWO > Apokalipsa > Opętana i kabalistyczna Eurosodoma

Opętana i kabalistyczna Eurosodoma


Ginący, zsatanizowany i opętany Zachód…20-letni Anglik nosi w sobie dziecko! Mieszkaniec Wielkiej Brytanii Hayden Cross, który zmienił swoją płeć z żeńskiej na męską, ogłosił, że jest w ciąży, donosi brytyjski brukowiec „The Mirror”.

a11

Według gazety Hayden Cross oświadczył, że jest pierwszym w kraju mężczyzną, który znalazł się w tym stanie. Jednocześnie gazeta wyjaśnia, że fizjologicznie Cross ciągle jeszcze jest kobietą co pozwoliło mu na poczęcie dziecka.

a,a

Brytyjczyk teraz znajduje się w 4 miesiącu ciąży. Podkreśla się, że on będzie pojedynczym rodzicem ponieważ dziecko zostało poczęte z nasienia dawcy, którego on znalazł na Facebook’u.

Cross zdecydował się zmienić swoją płeć jeszcze w wieku 17 lat i przez okres 3 lat przyjmował niezbędne środki hormonalne a nawet wyrobił sobie dowód tożsamości w którym zaznaczona jest nowa przynależność płciowa.

Ciąża to jest bardzo pociagające. I zaprzecza temu jak ja odczuwam swoje ciało. Ale chciałem mieć dziecko teraz po to żeby zakończyć proces zmiany płci w młodym wieku” – powiedział transseksualista. Według niego po urodzeniu dziecka zakończy on proces zmiany płci usuwając gruczoły mleczne i jajniki.

a1

a111

Na podstawie: http://3rm.info/main/65914-pogibayuschiy-i-bezumnyy-zapad-20-letniy-anglichanin-vynashivaet-rebenka-foto.html

Data publikacji: 12.01.2017

Nadesłał Borys


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *