Strona główna > NWO > ONZ w Austin testuje czipowanie bezdomnych

ONZ w Austin testuje czipowanie bezdomnych

Bezdomny obywatel miasta Austin ujawnił w jaki sposób bezdomni w całym mieście są zapraszani do tego, by zgodzili się na wszczepienie im mikroczipów, co jest zjawiskiem, o którym Infowars po raz pierwszy doniósł kilka miesięcy temu.

W poniższym filmie bezdomny w zakładzie fryzjerskim omawia, jak jedno ze schronisk wymagało, by przed wejściem został zaczipowany.

„Zapytaliśmy ich o to, a oni odpowiedzieli: „Podamy dalsze [informacje] kiedy dotrzesz np. do magazynu”. To chyba jakiś czip. Jakieś urządzenie, które wkładasz w swoje ciało, a potem wszystko co robisz to skanowanie i nie musisz już za nic płacić, po prostu skanujesz” – mówi mężczyzna.

Słowa bezdomnego sprawiły, że film zaczął się gwałtownie rozprzestrzeniać w sieci uzyskując w ciągu kilku dni ponad 1,4 miliona wyświetleń.

Z kolei 1 września 2012 r., również w Austin, rozpoczęto testy programu śledzenia uczniów za pomocą GPS. Dzieci w dziewięciu szkołach otrzymały urządzenia śledzące w ramach programu przeciwdziałania wagarowaniu.

Źródło oryginalne: InfoWars.com

Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

One thought on “ONZ w Austin testuje czipowanie bezdomnych

 1. – Nim nadejdą te dni, najpierw nadejdzie syn zatracenia, Antychryst. On już po kryjomu działa. Wydał rozkaz swoim ludziom, by zaczęto chipizację całej ludzkości i to się już dzieje w tej chwili w wielu krajach.
  Żądam, aby wszystkie dzieci Boże odrzuciły tę propozycję, bo ceną za przyjęcie znamienia bestii będzie utrata zbawienia wiecznego na wieki. Niech się nie lęka ten, komu znamię bestii wszczepią na siłę, ci umrą, jako pierwociny męczenników. Nie obawiajcie się o to czy wytrzymacie, bo wszystkim Moim męczennikom, dam siłę do wytrwania w wierności Bogu do końca. 790/2018

  – Niebawem Lucyfer wprowadzi na Tron Piotrowy syna zatracenia, Antychrysta, który ogłosi się zbawicielem. Demony uwiarygodnią jego osobę, przez wiele demonicznych „cudów”. Niestety, wiele ludzi da się jemu nabrać i podejmie z nim współpracę.
  W tym czasie niech prawdziwe dzieci Boże zejdą do podziemi, do katakumb, a są nimi i będą domy modlitwy. W tym czasie już na dobre będzie chipować się ludzi znamieniem bestii. Każdy kto da się nim oznakować, będzie stracony na wieki. 885/2019

  http://www.viviflaminis-deogratias.pl.tl

  albo wpisać: żywy płomień wita serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 3 =