Strona główna > NWO > ONZ planuje wprowadzić uniwersalny biometryczny dowód tożsamości do roku 2030

ONZ planuje wprowadzić uniwersalny biometryczny dowód tożsamości do roku 2030

Za sprawą serii zawartych traktatów i umów międzynarodowych zarządzanie naszą planetą staje się coraz bardziej zglobalizowane i scentralizowane, ale większość ludzi nie wydaje się być tym zaniepokojona.

a

Między 25 a 27 września 2015 r. Organizacja Narodów Zjednoczonych zainaugurowała „nowy uniwersalny plan” dla ludzkości. Papież wyruszył do Nowego Jorku, aby wygłosić przemowę rozpoczynającą konferencję, dając tym samym znaczące przyzwolenie dla tego planu. Niemal każdy kraj ochoczo podpisał się pod 17 celami zawartymi w planie, jednak to zadziwiające wydarzenie natrafiło na zaledwie kilka nagłówków w prasie światowej.

Jednym z tych 17 celów jest wszczepienie biometrycznego dowodu tożsamości w rękę każdego mężczyzny, każdej kobiety i każdego dziecka na całym świecie do roku 2030. ONZ dąży w tej chwili do realizacji tego celu – szczególnie wśród „uchodźców”. ONZ współpracuje z Accenture przy wdrożeniu biometrycznego systemu identyfikacji, który ma przekazywać informacje do centralnej bazy w Genewie.

Inicjatywę o nazwie Identyfikacja dla Rozwoju (Identyfication for Development; w skrócie ID4D) pierwotnie rozpoczął Bank Światowy , który działa ramię w ramię z ONZ w celu pozyskania „tożsamości prawnej” wszystkich osób.

Obecnie określa się to jako przedsięwzięcie „humanitarne”, ale czy na pewno taki jest cel?

Michael Snyder

Tłum. Nexus

The UN Plans To Implement Universal Biometric Identification For All Of Humanity By 2030

P.S. Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *