Strona główna > NWO > Oni nami rządzą … E-book od Oli Gordon

Oni nami rządzą … E-book od Oli Gordon


Szanowni Państwo, przedstawiamy polski przekład niezwykle ciekawej książki pt: „Światowy spisek. Czego nie mówią Wam historycy” z 1994 r., bułgarskiego autora Nicola Nicolov’a. Poniższa praca stanowi istne kompendium wiedzy nt Rotszyldów i zarówno pod tym jak i pod wieloma innymi względami jest bezcenna. Bezcenny jest także trud oraz czas Oli Gordon włożony w jej przekład, za co serdecznie dziękujemy w imieniu całej naszej skromnej garstki, na Wolnej Polsce, jak i w imieniu naszych Czytelniczek i Czytelników.  Owacje na stojąco Olu!

Od Autora: Zapewniam, że wszystko tu napisane jest w dokumentach historycznych. Jeśli wiele z tych faktów wydaje się niewiarygodne, to dlatego, że media systematycznie prały mózgi ludziom, prezentując tylko część prawdy i zasłaniając resztę, używając starannie zaplanowanego programowania umysłu w celu odcięcia nas od rzeczywistości. Na przykład, filmy science-fiction dyskretnie przejmują kontrolę nad naszą wyobraźnią i wartościami, tracimy kontakt z rzeczywistością. Smutne jest to, że większa część programów TV nie jest dużo lepsza niż science- fiction, ale przeciętny człowiek ogląda 3.5 godziny TV dziennie. Licząc przez całe życie, te godziny wystarczą by zdobyć kilka stopni uniwersyteckich. Nie oczekuję by każdy zgadzał się z tym co napisałem, ale jestem przekonany, że wielu zatrzyma się i przemyśli wspomniane wydarzenia i wyciągnie własne wnioski. To jest wszystko co chciałbym i to będzie moją największą nagrodą.

Największe zyski przynoszą bankom udzielane różnym krajom pożyczek. W normalnej sytuacji kraje nie zaciągają pożyczek.

Dopiero niezwykłe okoliczności np. głód, wojna lub rewolucja zmuszają rządy do pożyczek. Dlatego międzynarodowi finansiści mają interes we wspomaganiu i wywoływaniu takich sytuacji. Najbardziej notorycznych despotów finansowych na świecie wykreowały rewolucja amerykańska i francuska, I wojna światowa, sowiecka rewolucja, II wojna światowa, konflikty w Korei i Wietnamie, i wszystkie kolejne konflikty zbrojne. Upadek Napoleona ożywił rodzinę Rotszylda. Od tej pory do chwili obecnej wszyscy mężowie stanu konsultują tę rodzinę zanim rozpoczną albo zatrzymają wszelkie działania militarne.

Megabanki nieuczciwie przejęły bogactwo królewskiej rodziny Romanowów, twierdząc iż wszyscy jej członkowie nie żyją.

Ale wydaje się, że nie udało im się usunąć księcia Aleksieja Romanowa, który najwyraźniej jeszcze żyje. Dzisiaj majątek cara Rosji z 1917 szacuje się – zwiększył się do ponad $100 mld. Obecnie rzadko słyszy się nazwisko Rotszylda. Rodzina utworzyła niewiarygodną sieć korporacji i banków, które pracują tylko dla nich. Jeden z najsłynniejszych bankierów świata, Morgan, był ich pionkiem i operował ich kapitałem, co odkryto dopiero po jego śmierci w 1913, kiedy jego majątek oszacowano na ponad $12 mln. Taka też jest prawda o rodzinie Kuhna, Leob Co., Paula i  Maxa Warburgów, i płk House’a, złego ducha i prawej ręki prezydenta Wilsona. Bank Anglii (założony przez Rotszyldów), od początku odgrywał decydującą rolę we wszystkich wojnach, rewolucjach, szpiegostwie i kryzysach handlowych. Ruch rozbrojeniowy w latach 1930, jak również obecny, został tez wywołany przez Rotszyldów, z tajnym zamiarem zniszczenia starego systemu broni, po to by produkować nową i droższą.

Zacharow, najsłynniejszy handlarz broni, miał wolny dostęp do wszystkich głównych liderów politycznych na świecie. Na przykład w 1917 trzej czołowi liderzy polityczni – Wilson, Loyd George i Clemenceau – odwiedzili Zacharowa w jego paryskim domu.  Zacharow miał bliskie relacje z całym przemysłem zbrojeniowym np. Krupp, Skoda, Shneyder, Brown Bovery i wielu innymi producentami, z których większość bezpośrednio lub pośrednio należała do Rotszyldów i zlokalizowana była albo w Niemczech, albo we Francji. Pomimo iż te kraje były w stanie wojny, żadna ze stron nigdy nie próbowała zniszczyć fabryk zbrojeniowych wroga. Powszechnie było wiadomo, że wszystkie materiały strategiczne wysyłano z Francji przez Szwajcarię, i były przeznaczone dla Niemiec.

Wydarzenia na świecie, czy te sprzed wieków, czy współczesne, zdarzają się w imię czegoś co daje osobom nimi kierującym uzasadnianie ich dla ich celów i metod. Napoleon i Hitler mieli swoje powody pragnienia podbicia świata. Liderzy rewolucji francuskiej mieli uzasadnienie dekapitacji milionów swoich rodaków. Logika Stalina uzasadniała mordy milionów Rosjan.

Osoby które dały pewnym wschodnio-europejskim zbrodniarzom 40 dni nieograniczonej władzy grabienia i mordowania po II wojnie światowej, miały swoje uzasadnienie, dokładnie tak jak siły Khmer Rouge w Kambodży uzasadniały ludobójstwo. W każdym przypadku te bestialskie zbrodnie były dokonywane w imię rewolucji i narodu.

Po zbadaniu wydarzeń historycznych przedstawionych w tej książce, doszedłem do wniosku, że musimy uznać te uzasadnienia, przynajmniej częściowo. Napoleon, który doszedł do władzy dzięki Rotszyldowi, widział kim byli źli winowajcy, i postanowił usunąć ich stając się silniejszym niż oni. Niestety, nie docenił wroga. Megakapitaliści i Traktat Wersalski wykreowali Hitlera, i postanowili go zniszczyć dopiero kiedy nie był już im potrzebny. Próbując się bronić, Hitler wykorzystywał skrajne i nieludzkie metody, które zniszczyły świat.

Po usunięciu rywala, Trockiego, Stalin również musiał się bronić przed niewidzialną ręką i jej przedstawicielami, którzy uzurpowali sobie władzę polityczną w Rosji. Uzasadniając swoje decyzje, Stalin twierdził, że systematyczne czystki, poddawanie narodu głodowi, usunięcie niemal wszystkich generałów i asystentów, wszystko to przeprowadzono w celu ratowania rewolucji, ojczyzny i narodu.

Historia pokazuje, że wszystkie wielkie imperia i cywilizacje upadają pod ciężarem własnych grzechów i błędów. Współczesna cywilizacja nie jest tu wyjątkiem. Szaleje perwersja, chciwość i egoizm  są przepustkami do dobrobytu, a moralność stała się ohydna. Czy nasza cywilizacja przetrwa, jest sprawą ważną i naglącą, ale nie mamy dużo czasu by się tym zajmować. Wskazówka na zegarze porusza się z szatańską prędkością w kierunku zniszczenia świata.(…)

Kliknij i pobierz:

Światowy spisek. Czego nie mówią Wam historycy

a


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *