Strona główna > NWO > Apokalipsa > OMEN w Białym Domu

OMEN w Białym Domu

Zięć Trumpa, członek sekty Chabad Lubavitch, Jared Kushner, przygotowuje się do roli biblijnego Antychrysta (video).

a10

Szczerze mówiąc przez ostatnie półtora roku wszyscy byli tak skoncentrowani na bezprecedensowym wzroście popularności Donalda Trumpa, że mało uwagi poświęcano jego zięciowi, chabadnikowi-sataniście Jaredowi Kushnerowi.

Nie twierdzimy, że Jared Kushner jest Antychrystem ale jest wystarczająco wiele czerwonych flag (sygnałów ostrzegawczych) na które, naszym zdaniem, trzeba zwrócić uwagę. Teraz będziemy uważnie śledzić każdy jego krok. Nie będziemy zapominać słów Apostoła Pawła o tym, że „Niech was w żaden sposób nikt nie zwiedzie, bo (dzień ten nadejdzie), dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia”. Antychryst powinien ujawnić się i my będziemy musieli go rozpoznać!

CZY JARED KUSHNER JEST NAJPOTĘŻNIEJSZYM CZŁOWIEKIEM ŚWIATA?

Podczas oglądania przez was tego filmu video (niestety jest on tylko w wersji angielskiej. Gdyby ktoś z gości portalu go przetłumaczył…) widać pokazane fotografie Kushnera i wypowiedzi o nim znanych osób medialnych i rodzi się głęboko niepokojący obraz. Te dziesiątki fotografii ukazujących taki bezduszny, martwy wygląd jego oczu tak jakby wzrokiem przeszywał ludzi. On wygląda jeszcze bardziej złowieszczo niż Nicolae Carpathia z serialu „Left behind”.

UWAGA! Rekomenduje się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Teraz, po obejrzeniu przez was video, ujrzeliście jak przed nami stopniowo ujawnia się prawdziwe oblicze makabrycznego i szalonego Kushnera. Robi się strasznie w rzeczy samej. Przejdźmy teraz do następnego punktu na naszej liście a mianowicie do jego związków ze złoczyńcą końca czasów, Georgem Sorosem.

GEORGE SOROS POTAJEMNIE FINANSUJE PROMOCJĘ KUSHNERA

Według wypowiedzi informatorów, zaznajomionych z tą kwestią, zarząd fundacji George’a Sorosa potajemnie finansuje projekt Kushnera „Cadre”, dotyczący nieruchomości z wydatną linią kredytową. Informator, znający mechanizm finansowania, powiedział „The Real Day”, że „Soros ma długotrwałe i płodne relacje z rodziną Kushnerów”.

Ironia związków Sorosa i Kushnera polega na tym, że kampania prezydencka Donalda Trumpa, którą Jared Kushner pomógł organizować, oczerniła George’a Sorosa. Video listopadowej kampanii pokazało twarz Sorosa, w czasie kiedy głos Trumpa grzmiał na temat „globalnych, osobliwych interesów”, które „nie są z powszechną korzyścią”. Video było skrytykowane przez wielu za rozgrywanie antysemickiej karty teorii spiskowej przeciwko Sorosowi, bogatemu byłemu menedżerowi funduszu inwestycyjnego, który od dawna wspiera liberalne ruchy w całym świecie.

ADRES RODZINNEGO BIZNESU KUSHNERA TO LICZBA BESTII

W 2007 roku firma Jareda Kushnera nabyła budynek położony przy 5-th Avenue, pod numerem 666, w Nowym Jorku. Zakładano, że drapacz chmur przy „Piątej Alei” będzie okrętem flagowym firmy Kushner w centrum Manhattanu, rekordowym darem za 1,8 miliarda dolarów wieszczącym, że twórcy z New Jersey, Charles Kushner i jego syn Jared, grają w najwyższej lidze. Jared Kushner sprzedał swoje udziały w budynku rodzinnej fundacji w styczniu kiedy przeniósł się do Waszyngtonu.

CZŁOWIEK, KTÓRY MOŻE PRZYNIEŚĆ POKÓJ NA BLISKI WSCHÓD?

Prezydent Trump powiedział o Kushnerze, że jeżeli „nie zdoła on doprowadzić do pokoju pomiędzy żydami a Palestyńczykami to nikt tego nie zdoła dokonać”. To obłęd. Jared Kushner nie ma absolutnie żadnego doświadczenia politycznego ani doświadczenia z dziedziny polityki zagranicznej ale w jakiś sposób znalazł się w roli mediatora na Bliskim Wschodzie. Zgodnie z biblijnym proroctwem, człowiek, który doprowadza do pokoju na Bliskim Wschodzie, nawet i fałszywego pokoju, jest biblijnym Antychrystem z Księgi Daniela i z Apokalipsy.

JARED KUSHNER TO BLISKI I OSOBISTY PRZYJACIEL BENIAMINA NETANYAHU

Zanim zaczniemy się śmiać z idei Jareda Kushnera popierającego pokój na Bliskim Wschodzie, musicie wiedzieć, że Jared i jego rodzina to wieloletni przyjaciele Beniamina Netanyahu. On jest uchem premiera Izraela. Zacznijcie oglądać od 4:00 minuty.

Jared Kushner wychowywał się z rodziną Netanyahu tak, że możecie sobie wyobrazić jak mówi: „Witaj wujku Bibi!”. Doprowadzić do pokoju na Bliskim Wschodzie? Prawdopodobnie jest on już w połowie drogi do tego celu.

Teraz kiedy, być może, po raz pierwszy ujrzeliście szeroki zestaw video na temat Kushnera w działaniu, to zgodzicie się z nami, że on wygląda okropnie. To, że stoi on za prezydentem, wygląda, że nie ma on nic oprócz pogardy do niego i nie może się doczekać momentu żeby usunąć go ze swojej drogi. Kiedy oglądam to video to tak to widzę.

Co Jared Kushner i Nicolae Carpathia mają wspólnego: Kiedy zaczęliśmy oglądać video Kushnera to bardzo przypominał on nam Nicolae Carpathia. Obejrzyjcie video zamieszczone poniżej żeby zrozumieć co mamy na myśli.

Nie twierdzimy, że Jared Kushner jest Antychrystem ale jest wystarczająco wiele czerwonych flag (sygnałów ostrzegawczych) na które, naszym zdaniem, trzeba zwrócić uwagę. Teraz będziemy uważnie śledzić każdy jego krok. Nie będziemy zapominać słów Apostoła Pawła o tym, że „Niech was w żaden sposób nikt nie zwiedzie, bo (dzień ten nadejdzie), dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia”. 

Za:http://3rm.info/main/67245-omen-v-belom-dome-zyat-trampa-habadec-dzhared-kushner-gotovitsya-igrat-rol-bibleyskogo-antihrista-video.html

Publikacja: 30.04.2017

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.