Strona główna > Świat > Olga Tuchanina: Nie Odpowiedzieliśmy Na Cios Stanów W Syrii. Co Dalej?

Olga Tuchanina: Nie Odpowiedzieliśmy Na Cios Stanów W Syrii. Co Dalej?


Nie ma co, uspokajać się „krótkim ciosem” i rzekomo „dogadanym” („договорняком”).

Anglo-saski scenariusz „probówka – bomby – okupacja – zabójstwo lidera – chaos na spółkę z terrorystami”, działa zawsze w jedną stronę.

I nieskończone chamstwo Poroszenki pod naszym adresem – to nie tak, po prostu. Ukraińskiego partnera, oczywiście, informowano o nadchodzącym rozwoju wydarzeń, więc to wszystko – nie jest takie nagłe. I formalna zamiana ATO na „Operację Zjednoczonych Sił” Ukrainy – to część tego wszystkiego. A zamiana, przypomnę, była zaplanowana jeszcze w styczniu. Wtedy, To, podjęto decyzje. Stąd niespotykany wojskowy element w liście Putina do Zgromadzenia Federalnego, i nasze próby ostrzeżenia.

Dyplomatyczne dobre maniery zostały odrzucone, nie dlatego, że ktoś tam „oszalał”. Stany nie mogą przegrać Syrii, bo wtedy wszystko przegrają – byłby to początek końca ich imperium.

Ale i my nie możemy przegrać. Jeśli przegramy w Syrii – to nas prędzej czy później dobiją. Oni – w najgorszym przypadku – mogą stracić imperium, a my możemy utracić kraj.

Negocjować ze Stanami nie można; nigdy i niczego. To pokazała cała historia.

Dziś uderzenie może być symboliczne. Ale w świecie arabskim – wyciągną wnioski. I w innych miejscach też. Dlatego, że była nawet i umowa – to teraz na ich korzyść. „Mówimy, że ukarzemy, i karzemy – a obecność Rosji nam w ogóle nie przeszkadza. Weto w ONZ, noty, misji OPCW – co nas to wszystko – wogóle – obchodzi”.

Atak, właśnie na Damaszek, miał zasadnicze znaczenie – więc go zadali.

Zachód z nami porozumiewać się nie zamierza. Jednak postępować będzie wg swojego normalnego schematu: wysyłać wszelkie sygnały o tym, że rzekomo możliwa jest umowa: ” nie, nie, my nie chcemy podejmować ostatecznych decyzji, ale musicie zrozumieć…”

Oni zawsze łudzą nadzieją na korzystny wynik. Taktyka salami, warstwa za warstwą, – jak wiecie.

A nasi eksperci teraz znowu będą nam opowiadać o wewnątrzpolitycznej walce w USA, którą nam w ogóle- mieć głęboko gdzieś. Szczególnie zabawne patrzeć na to, jak „zmieniają buty” (переобуваются) nasi „patriotyczni politycy”.

” My nie najmowaliśmy się (нанимались) aby walczyć za Asada”. „My swoją misję wypełniliśmy, nam pora odejść”. „To nie nasza rozbiórka”.

Kilka dni przed tym, patriotyczne media wydały serię publikacji o tym, jak jesteśmy narażeni na atak w Syrii. Na który, nie możemy nic zrobić. Nie mamy sojuszników, nie mamy nic. „Hurra-patrioci” powinni się zamknąć. Rzeczywistość jest taka, że powinniśmy ją „opływać”.

To zostało opublikowane we „Взгляде”, w „Свободной прессе” . I Wielu innych. A ja, po raz pierwszy widziałam, że te zasoby chętnie cytowali, na przykład, Ukraińcy…

Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że same USA i ich sojusznicy nie zatrzymają się.

Kiedy zatrzymują się? – Wtedy, kiedy strącają ich samoloty, kiedy ich zabijają tysiącami. Korea, Wietnam o tym mówią.

Nie można najpierw powiedzieć, że przy uderzeniu w Damaszku będziemy niszczyć nośniki – czyli okręty i samoloty, a potem, kiedy to uderzenie następuje, uciec na skargę do ONZ.

U nas w TV teraz mówią o prawie międzynarodowym, o niesprawiedliwości i tak dalej. Ale nie ma żadnego prawa międzynarodowego. Nie odpowiadasz – można z tobą robić, co się komu żywnie spodoba.

Broń jądrowa działa tylko wtedy, gdy druga strona rozumie: zastosować i okiem nie mrugnąć. W chwili, jak teraz.

Ale nasi partnerzy zrozumieli, że niczego nie użyjemy, nie będziemy odpowiadać Zachodowi, jesteśmy (jeszcze) niezbyt
„odmrożeni”.

Oni nam nie wierzą. Teraz wszędzie, w odniesieniu do Kremla, używają słowo „bluff” .

Teraz słowo naszego sztabu generalnego stoi za nic. Powiedzieliśmy: będzie cios w Damaszku – będziemy odpowiadać. Jest cios w Damaszku. A odpowiedzi nie ma.

To odstąpienie będzie nas drogo kosztować. „Nie odpowiadać na prowokacje” – a potem stracić 27 milionów ludzi.

Wyjścia nie mamy. W ocenie zwykłych ludzi stawki zostały postawione. Gramy tym, co mamy.

Mam nadzieję, że jest jakiś plan Putina. Nasz naród potwierdził wybór naczelnego wodza. On teraz decyduje.

——————
YouTube:


Russia threatens to shoot down US missiles fired at Syria


В России ответили на угрозы Трампа нанести ракетный удар.
W Rosji odpowiedziano na groźby Trumpa – ataku rakietowego


Готовься, Россия! Дональд Трамп сыплет угрозами
Gotuj się Rosjo! Donald Trump sypie groźbami

————–

źródło:
https://publizist.ru/blogs/109433/24503/-
autor:Ольга Туханина
‚Мы не ответили на удар Штатов по Сирии. Чего ждать дальше?”
14.04.2018

—————–

Wybór,tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów:
dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem
adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.


8 thoughts on “Olga Tuchanina: Nie Odpowiedzieliśmy Na Cios Stanów W Syrii. Co Dalej?

 1. Na wasz zaiste pohybel jest on waszym „wlodarzem”, grabarzem raczej… Autorka ma swieta racje, bo do czego doprowadzilo np. ustepowanie Hitlerowi ?
  Ruski, opamietajcie sie, bo chodzi nie tylko o wasz los ale o cos wiecej przy tym…!

  1. Problemem nie byl A.Hitler, ale problemem byla i nadal pozostaje MIEDZYNARODOWA MAFIA ZYDOWSKA (bankierzy, przemyslowcy, syjonisci i talmudysci), ktorzy dzialaja za kulisami rzadow i organizacji miedzynarodowych i w nich nalezy przypierdolic bomba atomowa, zeby nie pozostalo po nich sladu.

   Kto chce dowodow na to, ze pisze prawde niech zapozna sie z opiniami znanych i slawnych ludzi o ZMIJOWYM PLEMIENIU i DZIECIACH DIABLA – tymi okresleniami nazwal ich Jezus Chrystus (Bog) i nie mogl sie mylic.

   fiesta

 2. Nie wierzę żadnej władzy ani amerykańskiej ani rosyjskiej. Natomiast uważam, że stało się dla ludzkości dobrze, że Rosja na cios nie odpowiedziała bo bym już zmienił buty na wojskowe kamasze. Nadstawiła władza rosyjska policzek, bawo. Mam nadzieję, że nadstawi kolejny i kolejny, ile pysk wytrzyma. Amerykańsko – syjonistyczna hydra musi rozpętać wojnę według planu trzech wojen

  1. re: informacja n/t artykulu na polecanej stronie przez Darek

   Napisano: 25 Listopada 2017

   Ostatnie uaktualnienie: 22 Grudnia 2017

   Komentarz fiesta

   W/g mojej opinii artykul na podanej stronie przez Darek jest napisany w formie „pic na wode, fotomontaz” i nie jest to jedyna forma picowania ludzi, poniewaz takim samym picowaniem ludzi zajmuja sie zwolennicy Nostradamusa – zyda, ktory studiowal zydowska kabale, horoskopy egipskie, religie wschodu etc i tworzyl swoje przepowiednie dla ludzi, krajow i swiata, ktore z biegiem lat byly dopasowywane do aktualnych wydarzen na swiecie.

   Otoz glowna instrukcja na zniszczenie chrzescijanstwa i zapanowania nad gojami jest TALMUD w dwoch wersjach: Jerozolimski (powstawal w Palestynie w III wieku) i Babilonski (powstawal w Babilonie – dzisiejszy Irak w V wieku).
   O tym, ze TALMUD zawiera plan zniszczenia chrzescijanstwa i zapanowania nad gojami i panstwami mozna dowiedziec sie z procesu TALMUDU, jaki odbyl sie we Francji w 1240r za panowania krola Francji Ludwika IX – glownym oskarzycielem TALMUDU byl zyd N.Donin, ktory przechrzcil sie wczesniej na katolicyzm.
   O planie zaprowadzenia NWO (New World Order – nowego porzadku swiatowego) mozna dowiedziec sie z historii powstania Zakonu Iluminatow , ktory powstal w 1776r w Bawarii, czyli okolo 100 lat wczesniej niz rzekomy plan masona, prawnika i generala A.Pike’a opublikowany w 1871r – A.Pike jako przywodca masonerii rytu szkockiego i posiadacz 33 stopnia wtajemniczenia mogl znac wiele tajemnic krazacych w sferach masonerii amerykanskiej, zwazywszy na fakt, ze od 1843r dzialala w USA zydo-masoneria o nazwie B’nai B’rith i mnostwo tajnych stowarzyszen w Europie i USA, ktore oddzialywaly na wplywowe i znane osobistosci w panstwach, poczawszy od kregow muzyki i sztuki, az po politykow i przywodcow panstw – w Rzeczpospolitej pod zaborami dzialaly tajne organizacje syjonistyczne w drugiej polowie XIX wieku.
   Ostatecznie w 1897r doszlo do I-go swiatowego zjazdu syjonistow w Bazylei, ktoremu przewodzil wegierski zyd T.Herzl, a w 1901r szef carskiej Ochrany, Nilus opublikowal PROTOKOLY, ktore byly planem opanowania swiata przez ZYDOW.
   Pewnikiem rowniez jest, ze na masonerie i tajne stowarzyszenia oddzialywali ZYDOWSCY BANKIERZY z Europy i USA i mam tu na mysli Klan Rothschildow, ktory zdobyl olbrzymia fortune i wplywy w Europie i USA na poczatku XIX wieku poprzez lichwe oraz finansowanie wojen i rewolucji w Europie i USA – oficjalnie, pierwszy bank Rothschildow powstal w 1760r we Frankfurcie i za pieniadze Rothschilda byli finansowani ILUMINACI oraz Rewolucja 1789r we Francji dokonana przez Iluminatow bawarskich i francuskich dowodzonych przez ZYDOW (Weishaupt i Mendelshon).

   Plan szatana lub szatanski plan podboju swiata jak go nazywa ksiadz kardynal Jose Maria Rodrigues byl dzielem ZYDOSTWA.
   Zas mason Albert Pike byl agentem ROTHSCHILDOW i w swojej ksiazce pt. „MORALS AND DOGMA” napisal, ze:
   „DOKTRYNA MASONERII MA SWOJE ZRODLA W ZYDOWSKIEJ KABALE, KTORA JEST ZYDOWSKA KSIEGA OKULTYZMU”….. a od siebie dopisze, ze zydowski okultyzm pochodzi od wierzen okultystycznych Egipcjan i religii wschodnich, i po prostu zostal skopiowany przez zydow.
   Z kolei opanowanie KK przez zydomasonerie podczas Soboru Watykanskiego II , ktory odbywal sie w latach 1962-1965 , odbyl sie z pomoca ZYDA i MASONA Jana 23 (kard.Roncalli) oraz ZYDA, MASONA i PEDALA Pawla 6 (kard.Montini).
   Papiez Jan Pawel I zostal otruty po 33 dniach pontyfikatu, a jego nastepca polski zyd Wojtyla-Katz (JP2) zaczal utwierdzac zydo-masonski plan w KK, co nastepnie kontynuowal zyd Ratzinger (Benedykt 16) i obecnie kontynuje mason Bergoglio (Franciszek I).

   Dla podkreslenia „zaslug” (czytaj: zdrady przedsoborowego KK) , pseudo-papieze: Jan 23 i JP2 zostali ogloszeni „swietymi” , a obecny pseudo-papiez Franciszek I szykuje kanonizacje pseudo-papieza Pawla 6.
   W miedzyczasie koscielne owieczki i barany z wypranymi mozgami przez koscielna propagande zanosza modly do ostanio wyswieconych masonow i Judaszy KK.

   Dzisiejszy KK to ZYDO-MASONO-LIBERTYNSKA sekta religijna, ktora wspolnie z ZYDOMASONERIA, SYJONISTAMI, TALMUDYSTAMI i ZDRAJCAMI probuje zaprowadzic JWO (Jew World Order – ZYDOWSKI PORZADEK SWIATA), zwany popularnie jako NWO.

   fiesta

  1. Rosja nie dysponuje technologia militarna na skale, jaka posiada zydo-anglosaska mafia miedzynarodowa i w tym tkwi glowny problem.
   Z kolei uzycie bomb atomowych przez Rosje przeciwko zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej oznacza rowniez koniec Rosji.
   W zwiazku z tym W.Putin pomrukuje i czeka na blad strony przeciwnej, ewentualnie na sily fizyczne natury, ktore zniszcza lub oslabia zydo-anglosaska mafie miedzynarodowa lub rozklad spoleczny systemow kontrolowanych przez zydo-anglosaska mafie miedzynarodowa.
   Z tego wniosek, ze sila militarna nie zawsze decyduje o zwyciestwie i przekonal sie o tym nie tylko komunista i agent KGB W.Putin, kiedy rozpadl sie ZSRR w 1991r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *