Strona główna > Bez kategorii > Okupacyjne władze Moskwy zakazały uczczenia pamięci ofiar głodu żydokomunizmu!!!

Okupacyjne władze Moskwy zakazały uczczenia pamięci ofiar głodu żydokomunizmu!!!

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id14936.html

Data publikacji: 24.11.2012

Tłum. RX

Akcja Pamięci Ofiar Głodu w ZSRR.

Okupacyjne władze Moskwy zakazały wiecu poświęconego pamięci ofiar głodu w żydokomunistycznym ZSRR. W związku z tym partia „Nowaja Siła” przeprowadzi nie polityczną akcję ale akcję pamięci jako zapalenie świec i złożenia kwiatów pod Kamieniem Sołowieckim ku pamięci wszystkich niewinnych ofiar głodu wywołanego krwawą żydokomunistyczną dyktaturą. Zbiórka o godz. 18:00 w dniu 24 listopada na Placu Łubiańskim (Łubianskaja Płoszczadź) pod Kamieniem Sołowieckim.

„Mało kto dzisiaj pamięta, że „gołodomor” dotknął nie tylko Ukrainę ale i praktycznie całą Rosję. Południe, Czarnoziemie, Powołże, Ural, Syberia- to tylko niepełny spis obszarów objętych głodowym ludobójstwem żydokomunistycznym. Oficjalne władze wszystko robią aby wywołać wrażenie, że tego ludobójstwa nie było w historii naszego narodu ale my przechowujemy pamięć. Nadszedł czas ażeby przypomnieć o tym co się działo z naszymi pradziadami mniej niż 100 lat temu. Ogólna liczba zgonów w tych strasznych latach niemożliwa jest, przez nikogo, do dokładnego określenia. Ale przybliżone oceny wahają się pomiędzy 8-10 milionów zagłodzonych na śmierć ludzi.

Jednocześnie co do przyczyn tego ludobójstwa to ogromna większość badaczy zgadza się, że Gołodomor wywołany został brutalną, rozmyślną polityką żydokomunistycznych władz sowieckich. Rekwizycje, kolektywizacja i wywłaszczenia, to wszystko doprowadziło do, niewyobrażalnej w swej skali i potworności, narodowej tragedii. Dnia 24 listopada bieżącego roku wyjdziemy na ulice Moskwy żeby uczcić pamięć niewinnych, zmarłych z głodu.  To jest nasz historyczny i narodowy obowiązek. Nie zamierzamy spierać się kogo ta tragedia dotknęła dotkliwiej, Rosjan czy Ukraińców. To jest nasza wspólna tragedia i tutaj nie ma miejsca na polityczne zagrywki. Nadszedł, po prostu, czas żeby złożyć hołd zmarłym”- pisze się w komunikacie prasowym partii „Nowaja Siła”. W dniu 24 listopada zostaną przeprowadzone akcje pamięci ofiar Gołodomoru w innych regionach Rosji.

Pierwsze zdjęcia z moskiewskiej uroczystości uczczenia ofiar żydokomunistycznego ludobójstwa w Rosji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.