Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Okultystyczna istota komunizmu

Okultystyczna istota komunizmu

Ideologia komunistyczna od samego początku jest zażarcie antychrześcijańska, wprost odrzucając całą sferę duchową i zastępując ją materializmem.

aaa

Komunistyczni wodzowie tacy jak Trocki, Lenin czy Stalin, byli jedynie menedżerami i etykietami rewolucji z ramienia klanu Rothschildów.

Komunizm przedstawiany jest jako rewolucja ludu. W rzeczywistości było to brutalne i bezlitosne zniszczenie chrześcijańskiej cywilizacji przez satanistyczny kult żydowski, którego ostatecznym celem jest zniewolenie rodzaju ludzkiego.

———————————————————————————————————————-

Natychmiast po dojściu komunistów do władzy pojawiła się nowa nauka, stworzona w celu negacji Boga i zaprzeczaniu Jego istnienia, tak zwany „naukowy komunizm”, który opiera się na fundamentalnej dla niego doktrynie bezbożności albo inaczej na „naukowym ateizmie”. O ateizmie powiedziano już 3 tysiące lat temu: „Rzekł głupi w sercu swoim: „Nie masz Boga” ” (Psalm 52). Zaprzeczając istnieniu Boga ateista stwarza sobie innego, materialnego idola (bałwana), którym w tym przypadku został Lenin. Pojawiają się także nowi kapłani nowej religii-ideologii, „komisarze”.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

a,a

Opublikowany 17 kwietnia 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.