Strona główna > Polska > Okragłostołowe partie zdobywają 90% w Eurowyborach. „Ludzie są tacy głupi, że to działa”

Okragłostołowe partie zdobywają 90% w Eurowyborach. „Ludzie są tacy głupi, że to działa”

Sondaż wyborczy o nazwie Eurowybory już za nami. Niestety rezultaty tego plebiscytu są tragiczne. Partie reprezentujące zmowę Magdalenkową znaną oficjalnie jako porozumienie Okrągłego Stołu, zaprezentowały, że mają narzędzia do tego aby utrzymać władzę. W sumie PiS, KE i Wiosna Biedronia (niegdyś polityka SLD) zdobyły aż 89,9% ogółu głosów.

Opozycja wobec Okrągłego Stołu w postaci Konfederacji, zdobyła 4,55% głosów i nie wprowadzi ani jednego europosła. Partia Wiosna Roberta Biedronia wprowadzi do Parlamentu Europejskiego trzech europalamentarzystów, a resztę zgarnia POPiS, czyli formacja, która obecnie rządzi Polską i będzie nią rządzić nadal. Konfederacja, jeszcze wczoraj miała trzy mandaty i 6,1 proc. poparcia, ale w ciągu nocy komitet ten stracił tajemniczo 300 tysięcy głosów, które równie magicznie znalazły się nagle u PiSu. Być może ten „cud” zostanie jeszcze zbadany, ale raczej nić to nie zmieni.

Wybory te pokazały oblicze POPiS, które bardzo przypomina to znane z czasów wszechwładzy PZPR. Różnica polega tylko na tym, że jeszcze nie zamyka się ludzi za poglądy, chociaż przypadek Mateusza Piskorskiego trzymanego w areszcie bez sądu przez trzy lata, który został ostatecznie oskarżony o „próbę wpływania na opinię publiczną”, przeczy i tej tezie.

Wielką zagadką jest to dlaczego Polacy zagłosowali masowo za partiami, które są gotowe oddać część Polski i jak można podejrzewać, wykonujące zadania zagranicznych centrali. Wszystko wskazuje na to, że premier Mateusz Morawiecki miał rację mówiąc w przypływie szczerości, że „Ludzie są tacy głupi, że to działa”. Obecny premier mówił to w kontekście reklam telewizyjnych jego banku i zatrudnienia do nich amerykańskiego gwiazdora kina akcji Chucka Norrisa. Powyższa teza premiera została najwyraźniej wprowadzona w życie na poziomie politycznym i przyniosła sukces.

Rządowe media zmieniły się w jedną wielką reklamę z Chuckiem Norrisem. Reklamowano nawet program 500+ i zaplanowano przekupienie kolejnych wyborców ich własnymi pieniędzmi. Rozszerzono program 500+ czyli zwrot części podatku nawet gdy ma się tylko jedno dziecko, oraz zdecydowano o zwrocie podatku dochodowego od emerytury, oddając wszysykim emerytom i rencistom w formie pogłównego 888 zł na każdego.

W rezultacie większość emerytów, którzy nie interesują się polityką i oglądają głównie tureckie seriale w TVP, zostało zaskoczonych „darem” w postaci jednorazowej jałmużny i trzeba było im tłumaczyć w telewizji, że to prezent od Jarosława Kaczyńskiego, który nazwano „Jarkowe”.

To właśnie ci ludzie oszołomieni prezentem przedwyborczym, nie patrząc na przeszkody, kuśtykając z laseczkami pobiegli podpisać się na liście płac i wykonali zleconą im pracę w postaci prawidłowego skreślenia kandydatów, których kazał im popierać ich pseudo-darczyńca Jarosław Kaczyński.

Niestety PiS żeruje na elektoracie, który jest tak łatwowierny, że trzeba go chronić przed oszustami wmawiającymi tym ludziom, że są ich wnuczkami. Skoro można im wmówić takie absurdy nic dziwnego w tym, że gdy dostają od kogoś cześć swoich własnych pieniędzy z podatku, wierzą w to, że ktoś zabrał je mitycznym bogaczom i oddał im. Mit Janosika jest wiecznie żywy, bo mało kto chce pracy, a wszyscy chcą pieniędzy, najlepiej cudzych.

Partia PiS ma teraz przed sobą wielkie wyzwanie jakim jest zaspokojenie haraczu oczekiwanego przez środowiska żydowskie, zatem kluczowe dla nich stało się uśpienie narodu, poprzez przekupienie go ich własnymi pieniędzmi. Jest to o tyle zabawne, że to środowisko przyszło do władzy twierdząc, że zlikwiduje korupcję. Zamiast tego skorumpowali miliony wyborców.

Zamiast obniżać podatki postanowiono rozdawać to co jest plus to co uda się pożyczyć od banksterów, bo celem głównym jest utrzymanie władzy jesienią. Układ Magdalenkowy robi po prostu wszystko, aby spolaryzować polską scenę polityczną na dwa przeciwstawne obozy, a celem nadrzędnym jest taka wygrana PiS, aby ta partia osiągnęła większość konstytucyjną w wyborach jesiennych.

Dzięki temu projekt Polin będzie się rozwijał, a roszczenia żydowskie do bezspadkowego mienia gwarantowane przez amerykańską ustawę 447 wejdą w etap finalizacji. Ogłupienie tubylców przeznaczonych do fiskalnego „strzyżenia” jest w związku z tym kluczowe dla osiągnięcia sukcesu, a jak najlepiej ogłupić ludzi jak nie rozdając im pieniądze?

Sytuacja wygląda na beznadziejną, bo niestety Polacy zamiast przyjąć do wiadomości historyczne zagrożenia postanowili udawać, że wszystko jest w porządku i tłumnie zagłosowali na tych, którzy okłamują ich od 1989 roku i będą robić to nadal. Ludzie chcą żyć w świecie składającym się ze złudzeń, a nasz bal na Titanicu będzie trwał do czasu gdy nie będzie można już udawać, że wszystko jest w porządku.

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/okraglostolowe-partie-zdobywaja-90-w-eurowyborach-ludzie-sa-tacy-glupi-ze-dziala

27.05.2019

7 thoughts on “Okragłostołowe partie zdobywają 90% w Eurowyborach. „Ludzie są tacy głupi, że to działa”

  1. POLACY NIE SĄ WCALE GŁUPI, GDYŻ:
   .
   2,06 % uprawnionych zagłosowało na „Konfederację”,
   20,56 % uprawnionych zagłosowało na PiS,
   40,73 % uprawnionych zagłosowało na „partie okrągłostołowe” (PiS, KE, Wiosna),
   54,31 % uprawnionych (16.357.878 osób) zbojkotowało „eurowybory”.
   .
   Za: wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/pl , wybory.gov.pl/pe2019/pl/frekwencja/pl (dane ostateczne 27.05.2019).

  1. W zalinkowanym przez p. Emeryta materiale najciekawsze jest uzupełnienie pt. „Od Redakcji KIP”, w którym czytamy:
   .
   „III. 5. Osoby głoszące i/lub realizujące w praktyce ideologię neoliberalizmu i „wolnorynkizmu” powinny być eliminowane z przestrzeni publicznej, także z wszelkich nominacji na stanowiska.
   Najbardziej „zasłużona” zatruciem umysłów Polaków w ciągu ponad 40 lat w Polsce jest grupa liberałów na czele z ultraliberałem Januszem Korwinem-Mikke. Do tej grupy można zaliczyć m.in. Janusza [wł. Jana] Krzysztofa Bieleckiego, Janusza Lewandowskiego, Leszka Balcerowicza, Stanisława Michalkiewicza, Pawła [wł. Rafała] Ziemkiewicza i wielu, wielu innych.
   .
   6. Skalą zatrucia umysłów Polaków jest to, że trzej z nich, tzn. Stanisław Michalkiewicz, Paweł [wł. Rafał] Ziemkiewicz i Janusz Korwin-Mikke jeszcze są ciągle wysoko notowani w przestrzeni publicznej. (…)
   Osobą nr 1 wśród „wieszczy” ideologii neoliberalizmu i „wolnorynkizmu”, i to od ponad 40 lat w Polsce, jest ultraliberał Janusz Korwin-Mikke. (…) Jego „zasługi” i całej armii liberałów w zatruciu umysłów, są znacznie większe niż praktyczne zasługi w rozwalaniu i kolonizacji gospodarki polskiej przez L. Balcerowicza, J. Lewandowskiego i J. K. Bieleckiego, razem wziętych, ponieważ po pierwsze – nie byłoby możliwe zrobienie tego, co zrobili; a po drugie – byłoby to znacznie łatwiej odwracalne, niż obecnie.”
   .
   Źródło: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/05/sytuacja-jest-bardziej-powazna-niz-sie-zdaje-to-dla-polakow-i-polski-byc-albo-nie-byc/ (26.05.2019).

 1. NO I TA CIEMNOTA O NAZWIE POLAK POLKA BEDA JUZ PLACIC HARACZ SYDOM ZA ICH NIBYSPADEK PO KIMS TYLKO NIEWIADOMOPO KIM ALE CHEBA PO LUCYFEZE

 2. Polacy ponad podziałami zadecydowali oddać swój majątek Żydom, bo wiedzą, że ci będą nim lepiej zarządzać.

  Kto ty jesteś?
  Polak mały.
  Kogo zdradzasz?
  Kraj mój cały
  Kogo kochasz?
  Żyda brata
  Kto ci każe?
  Kaczor tata
  Jaki znak twój?
  Rozum krótki
  A co chciałbyś?
  Więcej wódki
  Zdradzisz Polskę?
  Ile dajesz?
  500 złotych
  To dostajesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.