Strona główna > Info > Okazyjnych kilka słów na kolejny rok

Okazyjnych kilka słów na kolejny rok

Szanowni Państwo, dzisiaj mija kolejna rocznica naszej informacyjnej działalności. A która? To niech pozostanie naszą słodką tajemnicą ;)

Korzystając z okazji chcieliśmy podziękować wszystkim naszym Czytelnikom i Czytelniczkom raz jeszcze za to, że z nami jesteście. Za wsparcie, które nam okazaliście finansując serwer tego portalu i tych kilka ciepłych słów, jakie mieliśmy okazję od Was otrzymać na redakcyjnej poczcie. Już od najskromniejszych gestów człowiekowi raduje się serce i jest to na wagę złota, zważywszy na to jaką tematyką trudni się Wolna Polska oraz to, że żyjemy w globalnej duchowej trupiarni – jak niegdyś trafnie zauważył R.X.

Twoim zadaniem, drogi Czytelniku/Czytelniczko, jest być jednym z ogniw przeciwdziałania złu. To misja, która spoczywa na barkach każdego, kto zapoznał się z kwestią NWO. Bez względu na wiek, płeć, rasę, wyznanie i wszelkie wykorzystywane przeciwko nam antagonizmy. Jest to misja do której zostałeś/zostałaś powołany, bo nikt nas nie czyta z czystego „przypadku” i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.

Twoim zadaniem jest nie dać się pokonać złu, ale je zwyciężyć i nie pozwolić przy tym aby walka Cię przytłoczyła, wypaliła, pozbawiła ducha, duszy i człowieczeństwa. Wręcz przeciwnie. Ciesz się tym, co dobre i w życiu wartościowe kierując się miłością oraz walcz z tym, co złe i plugawe, począwszy od walki z tym co w nas samych marne.

Prawda niechaj uczyni Cię lepszym/lepszą i uchroni od zgubnej nienawiści. Niechaj z każdym nowym dniem dodaje Ci sił.

Masz być niezłomny/niezłomna, ponieważ w chwili gdy w Twoim sercu zagościła Prawda, nie ma już drogi odwrotu.

I bądź doinformowany/doinformowana. To najważniejsze. Każdy z nas musi wiedzieć co się wokół na świecie dzieje i usiłować nadążać za tymi zmianami. Tą wiedzą dzielmy się i uzupełniajmy. To nasz priorytet, globalny priorytet.

Życzmy Wszyscy sobie nawzajem abyśmy za kolejny rok czytali się w znacznie większym i bardziej zaprawionym w informacyjnym boju gronie, ponieważ po Was, kochani, jest już tylko nicość i smolista otchłań.

Dziękujemy.

Z wyrazami szacunku, Redakcja.

a

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *