Strona główna > Polska > Ojciec Rydzyk spotyka się z ambasadorem Izraela

Ojciec Rydzyk spotyka się z ambasadorem Izraela

Czy to spotkanie na rozkaz teologa domu papieskiego Wojciecha Giertycha? Czy powtarza się sytuacja z roku 1997-go, kiedy Radio Maryja zmuszone zostało do popierania WASP-owskiego AWS-u? Coś się szykuje, mówi telefonujący do mnie Bartłomiej Kurzeja.

aaa

Właśnie zadzwonił do mnie zaniepokojonyBartłomiej Kurzeja, który z Radio Maryja się dowiedział o wizycie Ojca Rydzyka w Ambasadzie Izraela w Polsce. Jest to oficjalna wiadomość podawana dzisiaj na antenie rozgłośni toruńskiej, Izrael jest w niej opisywany jako państwo przyjazne Polsce.

W roku 1995-tym, w zamierzchłych czasach przed-AWS-owskich rozmawiałem z osobą, która później została wojewodą lubelskim. Ten niewątpliwie funkcjonariusz służb, ale chyba autentyczny polski patriota zwrócił mi uwagę, że powstanie i rozwoj Radio Maryja odbywa się kosztem dzieła Świętego Maksymiliana Marii Kolbego i że jest obliczone na wrogie przejęcie jego narodowego, świętego dzieła jakim było Radio Niepokalanów, żeby Polacy nie mieli autentycznie swoich mediów, lecz media pro-niemieckie, pro-WASP-owskie, prowadzące polską trzodę do zagłady. Pusciłem te mroczne analizy mimo uszu, ale teraz, z perspektywy lat 21wypada mi przyznać – że tamte analizy były trafne. Radio Maryja wspierało ludobójczy rząd AWS-u, a teraz zdaje się wspierać różne dziwne ruchy obliczone na wojnę światową i zagładę Słowian.

Latem roku 2011, kiedy prezydent Izraela miał nawiedzić Polskę wybieralismy się z Bartłomiejem Kurzeją, Bratem Tadeuszem Wójcikiem, Zbigniewem Jóźków na Okęcie, żeby godnie przywitać tego polityka. Specjalnie sporządziliśmy ponad czterometrowy Krzyż, aby odpędzić Złego Ducha towarzyszącego dyplomacji izraelskiej. Sfilmowalismy jak ów Krzyż powstaje i opublikowaliśmy w internecie, co spowodowało, że prezydent Izraela się w Polsce w owe dni nie pojawił. Po raz pierwszy nasz Krzyż pojawił się w przestrzeni publicznej po kilku tygodniach, w dzień kiedy zabili Leppera. Są o tym filmy w internecie, pisała nawet o tym Krzyżu żydowska gazeta dla Polaków.

No i dzisiaj się dowiadujemy, że Ojciec Rydzyk odwiedza ambasadę izraelską. Zastanowiło nas, że nie towarzyszył chyba Ojcu Rydzykowi nikt z Krzyżem?Zaczęliśmy z Kurzeją się domyslać, że chodzi o zmuszenie Ojca Tadeusza Rydzyka do milczenia, zaprzedania się być może? Może agenci Hagany zdobyli znowu jakieś kompromaty na jakiegoś polskiego księdza i handlują nimi? Może przekupili, albo zastraszyli Wojciech Giertycha i ten został zmuszony do wysłania Ojca Rydzyka do ambasady bliskowschodniego mocarstwa atomowego? Może Stolica Apostolska jestzagrożona zdetonowaniem małej plecakowej bomby atomowej przez rzekomych terrorystów nasłanych przez Sorosa – i dlatego polski zakonnik został zmuszony do upokarzającej wizyty? Może zaraz z anteny mediów toruńskich runie na nas klejny raz zmasowana propaganda WASP-owska? Może to już finalne odliczanie przed wojną z Rosją się zaczyna?

Rozstalismy się z Kurzeją pełni niepokoju i wątpliwości. Ano – przyszło nam żyć w ciekawych czasach. Przedwojennych.

/-/ Eugeniusz Sendecki

PATRZ TAKŻE http://natemat.pl/189381,ojciec-rydzyk-odwiedzil-ambasade-izraela-a-jeszcze-nie-tak-dawno-obrazal-zydow

Za: http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/133655,ojciec-rydzyk-sie-spotyka-z-ambasadorem-izraela

Data publikacji: 7.09.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *