Strona główna > Bez kategorii > ODWRÓCONA HIPOTEKA CZYLI KOLEJNE NARZĘDZIE POLITYCZNEJ MAFII

ODWRÓCONA HIPOTEKA CZYLI KOLEJNE NARZĘDZIE POLITYCZNEJ MAFII

źródło: http://www.obnie.pl

Mafia POlityczna rządząca w POlsce po 1989 r. ukradła już prawie cały majątek państwowy więc było oczywiste, że zabierze się szybko za kradzież majątku prywatnego. Piramidy finansowe jak Amber Gold to jedna z takich metod. Drugą, dużo groźniejszą są tzw. odwrócone hipoteki. Często prowadzą je te same firmy, które są piramidami finansowymi lub firmami typu szybki kredyt bez zabezpieczeń. Posłowie, rząd, premier, prezydent, tolerując odwrócone hipoteki są wspólnikami tego oszustwa a może nawet organizatorami. W wyniku podpisywania umów na odwrócone hipoteki obywatele będą masowo ograbiani ze swoich nieruchomości przez banki i POdobne firmy. Stając się właścicielami nieruchomości banki będą pod dowolnym pretekstem wstrzymywać wypłatę świadczeń a nieruchomości będą sprzedawać. Przy obecnym skorumpowaniu prokuratur i sądów nie ma szans na wygranie takiej sprawy w sądzie.

Polacy powinni zrozumieć, że od kilkunastu lat trwa w POlsce prawdziwa wojna, której głównym zadaniem jest szybkie zmniejszenie populacji ludności aby zrobić miejsce dla nacji, którym się zdaje, że mają prawa większe prawa do zamieszkiwania w Polsce niż Polacy.

Dlatego trwa trucie Polaków solą wypadową, trwają masowe eksmisje na bruk lub do kontenerów, drastycznie jest ograniczany dostęp do leków, ochrony zdrowia i szpitali, rodzina jest przedstawiana jako coś archaicznego a reklamowane są związki pederastów. Ludzie, którzy mogliby zostać liderami oporu są mordowani (Lepper, Petelicki) lub zamykani do więzień (Staruchowicz).

W reakcji na ten materiał obywatele powinni zasypać policję, prokuraturę, sądy, radnych, posłów, senatorów, etc. pytaniami i skargami w sprawie odwróconej hipoteki.

Odwrócona hipoteka = IV rozbiór Polski

Freedom, 26.08.2012

Wszystko co słyszycie i czytacie w mediach to bicie piany. Afery, przecieki, i inne sensacje ujawniane w mediach – to ROZRYWKA, igrzyska dla tłumu, to masowy odwracacz uwagi od rzeczy naprawdę ważnych, które dzieją się za naszymi plecami, po cichu.

To czym żyją media ma przeważnie marginalne znaczenie dla naszego życia – a to co ma decydujący wpływ na nasze życie jest przeważnie omijane w mediach szerokim łukiem, pomijane, marginalizowane – tym samym NIEISTNIEJĄCE w naszej świadomości jako społeczeństwa.

I tak ma być. O rzeczach ważnych, decydujących często o naszej niedoli, mamy nie wiedzieć – mamy żyć światem pokazywanym nam w telewizji.

Jest to tym łatwiejsze, że rzeczy ważne są nudne a media nauczyły nas chłonąć AKTUALNOŚCI.

Aktualności i rzeczy ważne się wykluczają.

Aktualności z definicji to są błahostki, chwilowe bodźce, dzisiaj ważne – jutro nie, bo jutro jest nowa aktualność, oczywiście ważniejsza niż wczorajsza.

A rzeczy naprawdę ważne są nudne, nieciekawe, powolne i niezmiennie konsekwentnie na nas oddziałują – właśnie dlatego, że są WAŻNE – a nie chwilowe!

I doprowadzają nas powolutku i niezauważenie na skraj nędzy i rozpaczy.

Takim naprawdę ważnym tematem jest np. ODWRÓCONA HIPOTEKA.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=ftEl3jFHuVU&feature=player_embedded]

Wydaje nam się, że bez wojny, działań zbrojnych rozbiór Polski i atak na Polaków jest niemożliwy. Tymczasem z chwilą wynalezienia i rozpowszechnienia środków masowego przekazu – działania zbrojne stały się zbędne.

Media – to najpotężniejsza dziś BROŃ masowego rażenia (oddziaływania) – nie powodująca fizycznego uszkodzenia zdobyczy – a jednocześnie ta broń jest niedostępna dla zwykłych ludzi – przeciwko którym jest używana.

To BROŃ idealna – bo podbijane społeczeństwo, ofiara, czy też zdobycz – nawet nie wie, że to broń! Dlatego nie traktuje jej jako zagrożenia – i nawet się przed nim nie broni!!!
Zamiast próbować się bronić – ofiary same przystawiają sobie tą broń do głowy i chłoną płynący z niej przekaz, bez żadnej przemocy, „dobrowolnie”.

A powtarzam – naprawdę ważne tematy w mediach nie istnieją:

Np. Właśnie zaczęli puszczać w tv reklamówki (sic!) odwróconej hipoteki – zachęcające oczywiście emerytów do korzystania z tej „innowacji”.

I co? Czy ktoś się w mediach zająknął o tym, że jest to przejęcie nieruchomości, majątku i ziemi Polaków metodami pokojowymi ZA DARMO przez inne państwa?

Że jest to de facto kolejny etap „Pokojowego” rozbioru Polski?

ODRÓWCONA HIPOTEKA jest to w praktyce ODEBRANIE Polakom własności – nie przymusem i siłą – tylko podstępem, za pomocą fortelu.

Poprzez mechanizm kreacji pieniądza przez system bankowy – który jest ukrytym mechanizmem podatkowym – najpierw dokonuje się podstępnego opodatkowania całego polskiego społeczeństwa – a później za pieniądze z tego podatku „wykupuje” się nieruchomości od ludzi starszych, których wcześniej politycy w Polsce oskubali ze środków do życia.

Mówiąc wprost – banki robią myszką „klik” – i za pomocą ukrytego podatku jakim jest kreacja pieniądza – odbierają całemu Polskiemu społeczeństwu część pieniędzy (odbierają SIŁĘ NABYWACZĄ naszych pieniędzy, która pojawia się w ich rękach w formie świeżo wykreowanych pieniędzy) – i za te odebrane nam wszystkim podstępem pieniądze – „wykupią” nasz własny kraj – czyli nieruchomości wraz z ziemią i majątkiem od ludzi starszych.

I to jest NAJWAŻNIEJSZY temat, który jest absolutnym tabu w mediach? LEGALNA KREACJA PIENIĄDZA (zarówno poprzez system bankowy jak i mechanizm giełdowy czyli tzw.rynki finansowe).

Kreacja pieniądza (zwiększanie jego ilości) – to legalne, masowe, okradanie ludzi poprzez odbieranie im siły nabywczej ich pieniędzy. Praktycznym skutkiem jest ciągłeUBOŻENIEnas wszystkich, całego społeczeństwa na rzecz tych, którzy pieniądz kreują.

Czy ktoś w ogóle zdaje sobie z tego sprawę?!?

Właśnie rozpoczęto zmianę stosunków własnościowych części Polskiego terytorium – a wszędzie słyszę pitolenie o bzdetach w stylu Amber Gold…

Tak działa w praktyce najpotężniejsza dzisiaj broń masowego rażenia – czyli media.

…i jesteśmy wobec niej bezbronni. Naszą jedyną obroną przed mediami jest przekazywanie sobie powyższych informacji z ust do ust, mailem lub pocztą pantoflową. Więc nie czekaj – tykopodziel się tą informacją ze znajomymi.
A i tak wystarczy jeden krótki wywiad w tv, w którym jakaś znana twarz podpisana „ekspert finansowy” powie: „co za brednie, banki są konieczne i kropka” – żeby ludzie uwierzyli mediom, a nie moim słowom.
Bo przecież ja jestem nikim (albo nickiem) – a jak coś mówią w tv – to „musi” to być prawda, prawda?

PS. Nie musi tak być! Otwórzmy oczy, zacznijmy samodzielnie myśleć – i zjednoczmy się w jednym wspólnym celu – PRZESTAŃMY POZWALAĆ SIĘ OKRADAĆ przez polityków, banki i tzw. „rynki finansowe”.

Normalne państwo jest możliwe – jak tylko przestaniemy wierzyć politykom i mediom:
http://freedom.nowyekran.pl/tag/29129,polska-naszych-marzen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.