Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Odurzony demonem

Odurzony demonem

Czy próbowaliście może kiedy przemawiać do rozumu komuś, kto jest pijany?

a

Prawdopodobnie wszyscy mieliśmy okazję znaleźć się w tej beznadziejnej sytuacji, gdy desperacko próbujemy logicznie klarować sytuację, w jakiej jesteśmy, za pomocą rozumu i zdrowego rozsądku –  ale to wszystko jest daremne.

Oto punkt, w którym właśnie teraz się znajdujemy, mając do czynienia z członkami tego kultu.

Są w pijanym widzie, w pijackim odrętwieniu. Zatruci swą ideologią supremacji i nienawiści wobec drugiego człowieka.

Więc o co chodzi? Jaki jest sens podejmowania chociażby prób nawiązania komunikacji z kimś takim na poziomie humanitarnym? Skoro wiemy, że oni nie mają żadnego interesu w prowadzeniu dialogu w tym żargonie. Żadnego i to w najmniejszym stopniu.

Oni nie mają żadnego interesu w prowadzeniu negocjacji pokojowych. Wykazuję kompletny brak zainteresowania ofertą współistnienia. Nadto cechuje ich autentyczny brak zainteresowania szczerą rozmową.

Nie – jedyne, co mają do powiedzenia, to: nie. A poza tym wszystko, co po prostu pasuje im i ich cennemu nietrzeźwemu planowi działań. Konsumować coraz więcej czegoś, co do nich nie należy. Zabijać, plądrować, rabować, gwałcić i niszczyć.

Ale w jaki inny sposób oni mogą myśleć i działać, kiedy są “pod wpływem” judaizmu (?)

Zapijaczeni, wkurzeni na cały otaczający świat, zamknięci w czterech ścianach własnego obłędu, rozbici w proch, odurzeni fikcją, na wielopokoleniowym haju sączenia nienawiści, bardziej niż oszołomieni własną głupotą, stłamszeni młotem obłudy, zatruci do szpiku kości, jednocześnie całkowicie oszukani, jak najgorsi idioci.

Określenie – pijany do nieprzytomności – jest chyba najbardziej odpowiednim terminem do opisania mentalności tego plemienia.

Oni po prostu są tak zamroczeni, że nie potrafią ujrzeć, co robią. Ci judeo-alkoholicy nie są zdolni do odczuwania współczucia dla istot spoza własnego plemienia. Zero tkanki empatycznej dla tych, którzy nie są ich pokroju. Całkowicie niezdolni do postrzegania rozmiaru szkód i rzezi, jakie zsyłają wszędzie po całym świecie.

Zwyczajnie nie ma sensu próbować używać logiki w kontaktach z tymi pomyleńcami – ach przecież oni wprost uwielbiają i żyć nie mogą bez tego swojego wycia: aj waj…aj waj, zostałem obrażony.

Taki koktajl talmudycznych nauk, doktryn kabalistycznych, lekcji Tory, zakorzeniony od pokoleń separatyzm, mentalność rasistowsko-suprematystyczna, a do tego wszystko zwieńczone jeszcze plasterkiem wyniosłości – cudownie organizuje codzienność takiego nałogowca.

Dość tych judaistycznych koktajli, jakie przełykają każdego dnia swego życia, utrzymujących ich w tym stanie pijanego demonicznego zamroczenia. Po pierwsze, tym jesteśmy, czym się żywimy.

Cóż do cholery, mamy zrobić z tymi demonicznymi pijakami?

To nie jest tak, jak w sytuacji innych anonimowych “nikt-osiów”, którzy jedynie włóczą się bez celu po okolicznych parkach. Przyjaźnie nastawieni pijaczkowie bezcelowo odtwarzający swoje codzienne, nieszkodliwe dla innych rutyny i rytuały. Ależ skąd, bo ci akurat RZĄDZĄ ŚWIATEM. Te pojeby wydają rozkazy naszej armii. Ci demonicznie kierowani pijacy mają władzę nad  naszym prawem i porządkiem. Te talmudyczne ćpuny kierują systemem opieki zdrowotnej, na litość boską!

To jest absolutne szaleństwo. I gdy sami łapiemy siebie na tym, gdy mówiliśmy wcześniej: nic nie mogłeś na to poradzić.

A zatem, jeśli jesteśmy naprawdę uczciwi i świadomi faktu, że po prostu nie da się wejść w dialog z pijakiem w jakikolwiek logiczny i obiektywny sposób – wtedy jedynym rozwiązaniem pozostaje usuwać ich z naszych ulic, aby nie szkodzili społeczeństwu. Zamykać ich wszystkich po kolei aż wytrzeźwieją. Zmusić ich do przejścia programu detoksykacji. Najwyższy czas zacząć Wielkie Sprzątanie. Wypędzić ich egzorcyzmami z tych zapijaczonych skorup bytu. Ocalić ich samych przed nimi samymi i ocalić przed nimi ludzkość.

Ale najpierw odebrać im jakikolwiek poziom władzy i wpływu oraz pozycję wpływania na losy społeczeństwa.

Źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/01/21/demon-drunk/

Przygotował: Pluszowy Miś

P.S. NWO – Pet (A Perfect Circle unofficial video)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.