Strona główna > Rosja > Odrodzenie Rosji – satanistyczna sekta Chabad w Sewastopolu

Odrodzenie Rosji – satanistyczna sekta Chabad w Sewastopolu

 Odrodzenie Rosji – satanistyczna sekta Chabad w Sewastopolu.

a1

Przedstawiciele najbardziej wpływowej sekty żydowskiej Chabad, której jedna z siedzib znajduje się w Moskwie, wysyłają do rosyjskich miast mobilne synagogi „Mitzva-mobile” w celu propagowania swoich idei wśród miejscowej żydowskiej ludności.

Na początek marszruta tej „etnograficzno-religijnej ekspedycji”  przejdzie przez Krym z wizytą w Sewastopolu. Celem misji jest, według oświadczenia organizatorów, przebudzenie zainteresowania żydów poznaniem własnej historii, religii i tradycji swojego narodu.

Oprócz Sewastopola, Jałty i Symferopola rabini przez 3 tygodnie zamierzają odwiedzić jeszcze około 70 miast wśród których są: Wołgograd, Omsk, Nowosibirsk, Barnauł, Kiemierowo, Krasnojarsk, Czieliabinsk, Krasnodor, Soczi, Jekatierinburg, Kazań, Orenburg, Władimir, Samara, Smoleńsk, Penza i Saratow-informuje agencja RIA Novosti.

W wyprawie udział wezmą rabini i studenci szkół żydowskich z USA, Europy i Izraela. Odwiedzą oni lokalne społeczności i spotkają się z dziennikarzami. „Uczestnicy wyprawy gotowi są odpowiedzieć na pytania żydów i o żydach”-oświadczyli przedstawiciele organizatorów wyprawy.

Program przewiduje wykłady, lekcje, jarmarki tradycyjnych żydowskich atrybutów i literatury a także prezentacje projektów edukacyjnych. Będzie także przeprowadzona zbiórka środków na ukończenie synagogi w Sewastopolu, której budowa była rozpoczęta przez jednego z przywódców Chabadu na Ukrainie, przez pana Kołomojskiego, ale z przyczyn obiektywnych nie została ukończona.

Dusza nie-żyda pochodzi z trzech szatańskich sfer podczas gdy dusza żydowska wyrasta z boskości
Dusza nie-żyda pochodzi z trzech szatańskich sfer podczas gdy dusza żydowska wyrasta z boskości.- Menachem Mendel Schneerson, rabin sekty Chabad Lubavitch

Za: http://3rm.info/49988-taki-vozrozhdenie-rossii-sataninskaya-sekta-habat-prishlet-v-sevastopol-peredvizhnye-sinagogi.html

Data publikacji: 14.08.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *