Strona główna > Polska > Odpowiedź żydowskim kłamcom

Odpowiedź żydowskim kłamcom


[Moim zdaniem dodawanie określeń takich jak „kłamca”, „łgarz”, „nikczemnik” czy „kanalia” do słowa „Żyd” to pleonazm. Masło maślane. Natomiast w rzadkich przypadkach można podkreślić „Żyd, ale uczciwy”. Admin Gajowy Marucha]

Oświadczenie Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP w sprawie wypowiedzi Premiera Morawieckiego w Monachium.

>http://jewish.org.pl/wiadomosci/oswiadczenie-zgwzwrp-ws-wypowiedzi-premiera-morawieckiego-w-monachiumstatement-of-the-union-of-jewish-communities-in-poland-in-regards-to-the-words-of-the-polish-prime-minister-mateusz-morawiecki/

W związku z wypowiedzią Mateusza Morawieckiego w Monachium, pozwoliliście sobie na kolejną próbę poniżenia Narodu Polskiego i zakłamania historii II wojny światowej.

Ponieważ nikt w Polsce nie zauważył oczywistych matactw i ewidentnego poniżania Narodu Polskiego ze strony Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, dlatego zmuszony jestem to zrobić osobiście.

Jest faktem niepodważalnym, że w pierwszych latach nazizmu – syjoniści współpracowali z Niemcami z nadzieją utworzenia państwa żydowskiego na podobieństwo Trzeciej Rzeszy. Kluczem do tego miało być – podobnie jak w hitlerowskich Niemczech – pozbycie się mniej wartościowych jednostek. Chodziło oczywiście o religijnych Żydów.

Jedną z przyczyn był fakt, że ze względów religijnych sprzeciwiali się oni utworzeniu Państwa żydowskiego przed przyjściem Mesjasza.

Ale też syjoniści, podobnie jak „postępowcy” z pogardą traktowali swoich pobratymców. To znalazło swoje odbicie w pierwszym etapie wywózek do obozów zagłady, albowiem to właśnie religijnych Żydów wyłapywały zorganizowane bandy żydowskich policjantów.

Na ten temat jest ogrom dokumentacji – nawet filmowej – więc dziwię się, że pozwalacie sobie na kłamliwe stwierdzenie, że żydowscy kolaboranci „działali oni pod presją bezpośredniego terroru, w sytuacji podobnej to tej, w jakiej znajdowali się więźniowie obozów koncentracyjnych. Żadnemu granatowemu policjantowi polskiemu, inaczej niż policjantom gettowym, nie groziła śmierć rodziny za odmowę dostarczania Żydów w ręce Niemców.”.

Po pierwsze, to z Getta można było łatwo uciec!

Po wtóre: kto wprowadzał ten „bezpośredni terror podobny do obozów koncentracyjnych”? Przecież Getta rządziły się same!

Nie mieli do nich wstępu ani Polacy, ani Niemcy.

I rzecz najważniejsza. Kto miał wskazać żydowskiego policjanta, który „odmawia dostarczenia Żydów w ręce Niemców”, oraz – z czyich rąk groziła śmierć takiego policjanta? Przecież w Gettach byli sami Żydzi!

To Żydzi Żydom zgotowali ten los!

W sposób wyjątkowo haniebny rozgrzeszacie żydowskich współwykonawców zagłady Żydów, argumentując to troską o rodzinę. A co w takim wypadku mają powiedzieć polskie rodziny, które narażały swoje życie dla ratowania Żydów? Przecież wystarczyło odwrócić głowę!

[To proste. Żyd miał prawo się bać, a ze strachu nawet własnymi rękami wepchnąć żonę i dzieci do transportu. Natomiast, kurwa, psim obowiązkiem Polaka było oddawanie życia za Żydów. – admin]

A ilu Polaków zadenuncjowali żydowscy konfidenci na usługach gestapo? Ile polskich rodzin trafiło do obozów zagłady po donosie Żyda?

Bardzo dokładna analiza historyczna pokazuje, że szmalcownictwem w przeważającej części zajmowali się sami Żydzi.

Pozwalacie sobie na fałszerstwa historii wyjątkowo haniebne tezy, że mordy Rosjan na Żydach nie można zaliczyć do kategorii „holokaustu”. A przecież bolszewicy, albo raczej żydowscy komuniści – eksterminowali religijnych Żydów dokładnie tak samo – jak to robili Niemcy! Realizowali to jednak przez system gułagów.

Ilu religijnych Żydów przeżyło wojnę na terenach zajętych przez wojska sowieckie?

Właśnie po to, by ukryć swoje sprawstwo w eksterminacji religijnych Żydów, Rosjanie wielokrotnie zawyżyli ilość ofiar z obozów w Oświęcimiu i Brzezince.

Napawa mnie odrazą Wasze zachowanie którym plujecie na pamięć niewinnych ofiar niemieckiego obłędu.

Dziś, po 75 latach od tamtych – tragicznych czasów stajecie po tej samej stronie – co zbrodniarze.

Na takich – jak Wy stworzyłem określenie „żydohołota”, by nie obrażać przyzwoitych Żydów [a są tacy? gdzie? gdzie? – admin] przywołaniem tej nacji.

I potwierdzam po stokroć. Bez współudziału samych Żydów, Niemcom nie udałoby się tak sprawnie przeprowadzić eksterminacji Narodu żydowskiego.

Artysta i teoretyk kultury Artur Łoboda
Polskie Niezależne Media
Fundacja Promocji Kultury

http://www.fundacja.zaprasza.eu

http://zaprasza.net/

Za: https://marucha.wordpress.com/2018/02/22/odpowiedz-zydowskim-klamcom/

P.S. Suplement filmowy.

Żydowscy kolaboranci męczą swoich ziomków, traktują ich jak śmieci, gorzej jak sami Niemcy, i zapędzają ich pałą na rzeź. Dzisiaj ich potomkowie oskarżają naród, pierwszą ofiarę niemieckich nazistów, który ratował tych, których sami nie współ-zamordowali, winnym ich własnych zbrodni i zbrodni niemieckich okupantów.

Bezczelność kłamliwych żydów jest bezgraniczna i hańba temu plemieniu na wszystkie wieki! Red. W-P:

Zezwierzęcony antysemityzm żydowskiej policji getta w Warszawie

Czym poza biciem trudzi się żydowska policja w getcie

Czy byli żydzi sprzedający żydów?


5 thoughts on “Odpowiedź żydowskim kłamcom

  1. Sam termin holokaust (użyty po raz pierwszy w latach sześćdziesiątych XX wieku) jest wielkim nadużyciem stosowanym przez żydów…. Termin holokaust (gr. ὁλόκαυστος ,holokaustos – „całopalenie, ofiara całopalna”) jest zaczerpnięty z Septuaginty (Stary Testament w greckim języku), księga Kapłańska (3Mojżeszowa) rozdział 1 wiersz 9 (i wiersze 3-17) i znaczy ofiara spalona całkowicie (składano również inne ofiary, a spalane tylko częściowo). To samo słowo w hebrajskiej wersji Starego Testamentu brzmi: Olah (hebr. עלָה– całopalenie, ofiara całopalna, a w języku nowo-hebrajskim Shoah, Szoa (hebr. שואה – całkowita zagłada, zniszczenie). Żydowskie kłamstwo, bezmyślnie powtarzanie przez chrześcijan polega na tym, że skoro w II Wojnie światowej zginęło mniej niż 50% populacji żydowskiej, to nie można mówić o holokauście (nowohebrajskie Shoah, czy hebrajskie Olah z 3Kapłańskiej 1,3-17)….Ponieważ holokaust, to całkowita zagłada, całkowite zniszczenie, a nie 40-50% populacji…

  2. …starą opowieść o dwóch żydach w wiedeńskiej kawiarni w latach trzydziestych. Jeden z nich czyta gazetę w języku jidysz, podczas gdy drugi czyta Der Fürmer, nazistowski organ propagandowy. Żyd czytający gazetę w języku jidysz z pretensją mówi: „Dlaczego czytasz ten nazistowski szmatławiec?”. Drugi żyd odpowiada: „Gdy czytałem gazetę w jidysz, to tam wszystko, o czym mówiono, to jedynie jak cierpią żydzi, wyrzucani z pracy, poddani pogromom i głodującym. Teraz czytam w nazistowskiej gazecie, że kontrolujemy świat…Wolę dobre wieści!

  3. …ci zakłamani żydzi udają, że niewiedzą, że tzw. holokaust dokonali syjonistyczni i aszkenazyjscy żydzi (niemieccy, bo Hitler i cała elita nazistów, to byli żydzi lub miszlingi z żydem Rosenbergiem głównym ideologiem nazizmu na czele)…na ortodoksyjnych (tzw. Polskich żydach, Chazarach lub z niemiecka Ostjuden)) za to, że ci nie chcieli emigrować do Palestyny. Ortodoksi wierzyli, że dopiero przyszły Mesjasz może założyć nowe państo żydowskie, a nie jacyś syjoniści…ci zakłamani żydzi udają, że niewiedzą, że współpracujące z niemczochmi żydowskie Judenraty, to nie Polacy… ci zakłamani żydzi udają, że niewiedzą, że kilkadziesiąt tysięcy żydowskich policjantów w gettach, to nie Polacy… ci zakłamani żydzi udają, że niewiedzą, że tych 600 żydowskich agentów gestapo (tzw. szmalcownicy), których zadaniem było wyłapywanie innych żydów po aryjskiej (Polskiej) stronie, to też nie Polacy… ci zakłamani żydzi udają, że nie wiedzą, że tzw. Sonenkomando zajmujące się „załadunkiem i rozładunkiem” żydów, kapo i inne służby obozowe, to również żydzi, a nie Polacy…a jeżeli „Polscy”, to mojżeszowego wyznania…

  4. Gdyby Żydzi nie wydawali na śmierć innych Żydów lub sami ich nie przyprawiali o śmierć to nie byłoby Holokaustu albo inaczej Holoszwindlu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *