Strona główna > Bez kategorii > Odpowiedź parafian na ankietę ks. Slipka

Odpowiedź parafian na ankietę ks. Slipka

Artykuł przysłany na blogową pocztę przez p. Staszka. Admin

Odpowiedź parafian na ankietę ks. Slipka zawierającą dwa pytania;

1.Co wzbudza moje wątpliwości w postawie Kościoła instytucjonalnego w Polsce?

2 Dlaczego warto wierzyć w Chrystusa?

Motto:

W 1947 r. – tuż po zakończeniu II wojny światowej masoneria głosiła jak będzie wyglądała III wojna) za ks. Kiersztynem s. 64.

” Przyszła wojna będzie wojną religijną. Nie wywoła rzezi, będzie prowadzona przede wszystkim przy pomocy broni mentalnej. Będzie wojną niewidzialną. Dopiero gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tą wojnę przegrywa”.

– – – – – „ – – – – –

Ad. 1. Polska jest aktualnie w najbardziej dramatycznej i groźnej sytuacji jakiej nie miała na przestrzeni całej swojej historii. Od 1945 r. jest we władaniu kolejnych pokoleń mafii żydowskiej, która Naród Polski zniewala, demoralizuje i morduje, a w ostatnim 20-leciu ukradła cały powojenny dorobek społeczeństwa.

Polacy są pozbawieni wpływu na oświatę, kulturę, politykę własnego państwa, są dziś ślepi, głusi i niemi.

Polski Naród nie ma własnej reprezentacji. Nawet Episkopat Polski jest bardziej judeochrześcijański, niż katolicki. Razem ze śmiercią Prymasa Tysiąclecia umilkł w nim głos troski o Polskę, Naród, o narodową sprawę. Polski Kościół toczy dzisiaj ciężką walkę z wewnętrznym wrogiem  wprowadzonym do jego hierarchii, celem wywołania procesów rozkładu wewnętrznego.

Toteż znając skład etniczny hierarchii kościelnej w Polsce, przesycenie jej żydostwem na najwyższych stanowiskach – nie można dziwić się patologiom występującym w Episkopacie, a mianowicie;

– braku patriotyzmu, braku zdecydowanej, mocnej obrony Narodu Polskiego przed wewnętrznym wrogiem obcoplemiennym, który opanował i niszczy Polskę,

– braku zdecydowanej reakcji na patologie, które wdraża żydostwo jak; rozkład moralny, narkotyki, rozwiązłość i zboczenia seksualne (homoseksualizm), przyzwolenia na aborcje, eutanazje…

Przykładem patologii w Kościele jest również nasza parafia p. w. św. Andrzeja Apostoła;

– wyeliminowano, pozbyto się organizacji patriotycznych, które miały oparcie w naszym kościele za życia ś. p. ks. Uszyńskiego,

– pogrzebano ideę ks. Uszyńskiego budowy, a właściwie wykończenia budowy katolickiej szkoły gimnazjum i liceum. Szkołą katolicka przy ul. Ogrodowej jest przepełniona, budowa nowej szkoły miała rozładować tą sytuację.

Na budowę tej nowej szkoły – przypominamy – ks. Uszyński wyasygnował sporą sumę własnych rodzinnych pieniędzy, jak również dokładali się do tego parafianie.

– W kazaniach niedzielnych zamiast nawiązywać do aktualnych spraw gnębiących Polaków, słyszymy drobiazgowe analizy i roztrząsania Starego Testamentu (typowe dla księży judaistów lub wręcz żydostwa w Kościele.)

– W myśl żydowskiej „poprawności politycznej” wprowadzono zasadę przyjmowania Komunii św. na stojąco, czego nie było za ks. Uszyńskiego, a co spowodowało, że spora część parafian uczęszcza do innych kościołów.

– – – – – „ – – – – –

Ad. 2 Chrystus dał nam nie tylko Swoje Słowo, ale dał nam wspaniały przykład Swoim życiem. Dał nam najwspanialszą religię jedyną prawdziwą, gdyż daną przez samego Boga – opartą na filozofii miłości. Nowy Testament – to filozofia miłości. Natomiast Stary Testament to filozofia nienawiści – oko za oko, ząb za ząb, i przy tym jak się uważnie wczytać – to jest to niechlubna historia żydostwa.

To historia ogromnych patologii, podstępnych morderstw (Judyta, Estera), ludobójstwa, wyrzynania bezwzględnego całych narodów (ks. Jozuego, zdobywanie „ziemi obiecanej”) – w zestawieniu z żydami – Hitler nie był taki zły – nie wyrżnął nas wszystkich!

Kradzieży – przykładem jest okradzenie przez żydostwo narodu egipskiego, który przygarną gościnnie biednych wygłodzonych żydów, którzy opanowali Egipt, przejęli finanse, obłowili się, stworzyli kastę uprzywilejowaną (jak aktualnie w Polsce). Faraon, który ich przejrzał – zląkł się, że rozmnożyli się zanadto i mogą „przyłączyć się do wrogów Egiptu”. (Polacy znają dobrze tę przypadłość żydowską). Kazał zatem zrównać prawa żydów z resztą społeczeństwa, czyli nakazał żydostwu pracować.

Tego żydzi nie wytrzymali, bo praca to nie ich domena. Okradli więc podstępnie – Egipcjan – dobrodusznych sąsiadów z szat, złota i srebra (podobno namówił ich do tego Pan Bóg!) uciekli w popłochu z Egiptu tak, że „nawet nie zdążyli zakwasić ciast”

Zbrodnie żydowskie opisuje; I ks. Mojżesza, II ks. Mojżesza 1. 5, 11. 3,7, 3. 21, 3. 22, 11. 2, 12. 35, 37, 39; ks. Samuela 15. 2, 3 i dalsze str. 270, 6.19 str. 263; ks. Jozuego 6. 21 str. 211, 8. 1-2, 8. 24-25, 10. 11 i 40, 11. 24, 2 i 13; ks. Sędziów 20. 48. To tylko przykłady, a przykładów tego typu jest w Starym Testamencie mnóstwo. Szczytem przewrotności i bezczelności żydowskiej jest powoływanie się na P. Boga., że to On im nakazywał popełnianie tych wszystkich zbrodni i przestępstw.

Nasuwa się pytanie – czy okrutny „Bóg” Jahwe to ten sam nasz Bóg Miłości w Trójcy Jedyny?

Żaden naród, ani dziki lud nie wydał i nie wydaje do dziś tylu potworów co żydzi, którzy od początku swojej historii, są zaprzeczeniem postępu, kultury, zakałą narodów, którym nieśli swym prymitywizmem tylko nieszczęścia, uwstecznienie i zagładę

Niezrozumiałe jest i budzące wiele wątpliwości, wybiórcze, fałszywe, niezgodne z zapisem Starego Testamentu interpretowanie jego tekstów przez księży w naszej parafii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.