Strona główna > Rosja > Odpowiedź niektórym naszym czytelnikom – o globalizacji i prezydencie Federacji Rosyjskiej

Odpowiedź niektórym naszym czytelnikom – o globalizacji i prezydencie Federacji Rosyjskiej

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Nadchodzą do nas listy (do Red. portalu www.3rm.info) o tym, że Putin, rzec by tak można, jest dobry ale akurat za jego plecami kryją się wszelkiego rodzaju złoczyńcy, którzy wprowadzają w Rosji elektroniczną kontrolę a my, rzekomo, na próżno go obmawiamy, itd.

a99

Jeszcze raz zwracamy się do was i powtarzamy, że to właśnie on sam, osobiście, kieruje u nas w kraju wszystkimi globalizacyjnymi, antychrystowymi procesami. To jemu całkowicie podporządkowane są wszystkie organy władzy w Rosji.

Podporządkowana jest mu Duma Państwowa poprzez jego kieszonkową partię „Jedinaja Rossija”, tak jak i zresztą poprzez ręcznie sterowaną, tak zwaną, systemową opozycję parlamentarną, władzę wykonawczą i rząd, poprzez jego protegowanego Miedwiediewa.

Ponadto wszystkie nominacje gubernatorów i ministrów odbywają się tylko przy akceptacji Putina. Dlatego i Rada Federacji znajduje się pod jego pełną kontrolą. Tak jak i kontrolowane są przez niego sądy i media…

a66

Dlatego nie trzeba słuchać kremlowskich „kogucich” propagandzistów fiodorowych i prochanowych ale trzeba przyglądać się faktom! Sądźcie nie w oparciu o słowa ale w oparciu o czyny !!!

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Putin ogłosił stworzenie informatycznego systemu biometrycznej rejestracji”

Na podstawie: http://3rm.info/main/64981-otvet-nekotorym-nashim-posetitelyam-o-globalicii-i-prezidente-rf-video.html

30.10.2016

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *