Strona główna > Polska > Odpowiedź na kłamstwa Putina

Odpowiedź na kłamstwa Putina

Ten krótki materiał to moja odpowiedź na kłamstwa Putina i rosyjskich dyplomatów o Polsce i II Wojnie Światowej. Ta próba obrony dobrego imienia Polski i odparcia, w zakresie moich możliwości, kłamliwych ataków na moją Ojczyznę, to moja cegiełka w walce o prawdę historyczną. Nie jest to wiele ale jest to tym, co byłem w stanie zrobić.

7.01.2020

3 thoughts on “Odpowiedź na kłamstwa Putina

  1. Do oczerniania Polski i Polaków dobrano sobowtóra Putina, jakich prawdopodobnie jest wielu.
    Ten ze zdjęcia nie ma bocznych ( zwłaszcza po lewej stronie ) przełamań na czole idących od linii byłych włosów, aż do brwi, które zakłócają w oryginale jego krągłość. Warto zwrócić również uwagę na znak dłoni na zdjęciu ( prawdopodobnie celowe ustawienie palców lewej dłoni ). Jeżeli Żydzi kochający HOLLYWOOD zamówili sobie aktorskie widowisko, to pewnie będzie się działo…

  2. To wszystko robi żydostwo, jest to ich znana metoda w skłócaniu ludzi. To temat zastępczy za którym załatwiają w najpodlejszy sposób swoje geszefty a mu LUDZIE patrzymy na wywołany przez nich burdel i nie widzimy tego co powinniśmy. Sami wywołali wszystkie wojny i rewolucje z setkami milionów ofiar i jeszcze to podłe bydło udaje pokrzywdzonych. Ale milczy o tym, że pokrzywdzonych samych przez siebie. Ludzie budźcie się i zróbmy z nimi w końcu porządek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *