Odmawiaj! Stawiaj Opór!

a3Odmawiaj! Stawiaj Opór! 

Coraz trudniej jest przeżywać dni, ból głowy coraz większy. Bezsenne noce i tak fajniejsze od dni naszpikowanych przekazem kłamstwa zewsząd. Godzina 15. Druga kawa, zasłonięte zasłony. To co narasta w głowie od rana, teraz brzmi jak ostry riff metalowej gitary. Trzeba pisać, choć wokół sami analfabeci.

Trzeba krzyczeć wśród głuchych i pokazywać fakty ślepym. Dlaczego trzeba…? Bo trzeba – to imperatyw moralny. Wszystko wygląda całkiem odwrotnie niż w telawizji, a życie układa się, niby nie tak, jak miało się ułożyć. Nie może się ułożyć, bo rzeczywistość jest stałą opresją i jednym, wielkim kłamstwem. Może narkoman, alkoholik, czy psychicznie chory, intelektualnie niedorozwinięty, dadzą się nabrać na to i żyć będą w świecie, który ich poniża i zabija. Może Wałęsa, może ‘Komorowski’, może ‘pani Krysia’, ‘pan Heniek’…? Biedni idioci i bogaci idioci. Idioci bez świadomości i idioci złej woli. ‘Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy’ – z drugą częścią się zgodzę, mam wątpliwości co do pierwszej, ale mam też nadzieję.

Dziś akurat trochę słabszą, bo człowiek jest jednak stworzony do tego, by od tego życia czegoś oczekiwać – co jest na marginesie niemądre i nieprzemyślane – tymczasem okazuje się, iż trzeba się przygotowywać do wojny. Nadzieja na normalne życie słabnie, ale nie słabnie w żadnym razie pewność zwycięstwa Dobra w ostatniej bitwie tej wojny. Łeb węża zostanie roztrzaskany, a tylko pytaniem jest, czy bestia wcześniej nie pożre Twojej duszy ombre…?

Tak mówię czasem żartobliwie i kpiąco, do strasznie napuszonych i przejętych swoją mierną rolą, różnych Angoli, czy innych gostków, którym wydaje się, iż są czymś więcej niż zwykłymi robakami. Mówiąc ‘ombre’, wesoło się uśmiecham patrząc w niebo. Ni huja nie ma się o co przypierdolić…Tak ombre…Widzisz – jebią mnie twoje priorytety i wizje świata. Po prostu na nie sram.

Jak to się skończy, nie wiem, lecz faktem jest walka obrotowa na wszystkie fronty, którą toczę w sposób nierówny ( no bo jak ze mną, poetą, może się równać zwykły burak, heh ), co dzień – zamiast zajmować się tzw. własnym szczęściem – tropię ‘rozkminy’ we własnej głowie, szukając Prawdy, która…

‘Prawda jest podobna Bogu: nie ukazuje się bezpośrednio, musimy ją odgadywać z jej przejawów’ – jak powiedział Niemiec o nazwie Goethe. Coś jest w tym – jak z kolei powiedział – niby literacko fikcyjny – Nikodem Dyzma. Osobiście nie wierzę w fikcyjność Nikodema Dyzmy. Wystarczy krótki ogląd polskiej rzeczywistości, by dostrzec, że dzieci, wnuki i prawnuki prowincjonalnego chamusia, tupeciarza, namnożyły się, obsiadając wszystkie możliwe funkcje. ‘Jak się ma dobre kiepełko to i wytrycha nie trzeba’ – i tak mawiał Nikodem…

Nie wiem co to jest kiepełko, ale się domyślam warsztatu oszustów małych i większych. Oszust i złodziej, wiadomo – spodziewać się można oszustw i złodziejstw. Dziwi niestety i szokuje ‘bezmózgość’ ‘polskiego narodu’, który wszystko łyka, jak łyka wszystko alkoholik i jak łyka wszystko dziwka…’Jak się ma dobre kiepełko…’…A jak się nie ma mózgu…?

Nie ma się duszy…? Nie ma się…No właśnie – czego brakuje Polakom i ludziom dziś w ogóle ( w sensie zbiorowości ), że nie potrafią oni rozumnie decydować o własnym losie, skazując się tym samym na los niewolników/parobków…?

Wczoraj widziałem w telawizji pięciominutową relację ze szczegółami, jak to ‘wierni bronią swojego kapłana’, a rzecz była o ‘księdzu’ Lemańskim. Telawizja ochoczo pokazywała jakiś wspólny poczęstunek, urządzony w jakiejś sali ( nie kościelnej! ), razem z ‘księdzem’ Lemańskim, który rześko i raźno opowiadał do kamery jak to mu się broni posługi. ‘Wierni’ – pod postacią ‘pani Krysi’ w garsonce i farbowanych włosach, oraz ‘pana Heńka’ z oburzonym wyrazem twarzy, gardłowali plując w mikrofon. Że im się praw odmawia! Że Świąt nie pozwala ‘przeżyć’! ( Przeżyć, tzn. nawpierdalać się ciast na świątecznym śniadaniu – przyp. Red. ). Że ‘kapłana zabrano’ i ‘kościół zabrano’!

Żeby być oburzonym i mieć oburzony wyraz twarzy, potrzeba mieć po pierwsze jakiś wyraz, to znaczy świadomość i zdolność kojarzenia faktów najprostszych. Po drugie trzeba mieć twarz…

Najprostsze fakty w casusie Lemańskiego ( już go księdzem nie nazwę, o tym dlaczego zaraz ), są takie:

Kapłan przyjmując dane mu od Boga powołanie, przyjmuje wszystkie śluby i uroczyście zobowiązuje się tych ślubów dotrzymać. Tak działa Kościół Święty i tak działać będzie. W instytucji kościoła nie ma demokracji, poprawności, ‘równości’. To Pan ustala zasady.

Jednym ze ślubów jest obietnica bezwzględnego posłuszeństwa przełożonym! Posłuszeństwa w sensie formalnym rzecz jasna, bo nie chodzi o to, że kapłan ma czynić zło, łamać 10 Przykazań w wyniku niedorzecznego polecenia. Jednak takie normalne funkcjonowanie Kościoła, oparte jest właśnie na tym, że się zwierzchników szanuje, uznaje ich rolę i wykazuje posłuch. To jest Katolicki Kościół, a nie ‘Przystanek Woodstock’!

Lemański złamał tę podstawową zasadę posłuszeństwa, a uczynił to z pobudek najniższych – co ludzie wrażliwi na pewno widzą. Ten były już ksiądz, kierowany własnym ego i własną opinią, zakwestionował dwa tysiące lat tradycji Kościoła i wystąpił zarazem przeciwko Bogu, przykładając swe chciwe dłonie do ‘dzieła’ niszczenia Kościoła. Zapomniane to nie będzie, a już jest ocenione jednoznacznie. Redakcja Ostatniej Kohorty, niniejszym pozbawia Lemańskiego kapłaństwa, oznajmiając, że od dziś jest on zwykłym szczurkiem nihilizmu i z Panem Bogiem ma tyle wspólnego co Judasz…Trochę to piszę prześmiewczo rzecz jasna, gdyż nie mam takiego prawa…poza prawem do Prawdy i własnej opinii.

No i trochę znowu o sobie przypomina fakt, że wszystkich spraw na Ziemi to my jednak nigdy nie zrozumiemy, pomimo że ‘amerykańscy naukowcy’ stale nad tym pracują. Nie wiem co powiedzieć na temat posłuszeństwa w Kościele, w kontekście wyboru papieża, który okazał się Fałszywym Papieżem…? Chyba tylko to, że ‘po efektach ich poznacie’, a każdy katolik winien jest posłuszeństwo papieżowi…chyba, że stoi to w sprzeczności z Bożym nauczaniem i Dziesięcioma Przykazaniami…Wszystkiego nie zrozumiemy…Poza głupcami, którzy oczywiście uważają inaczej.

Takoż i ‘pani Krysia’ z ‘panem Heńkiem’ są ‘święcie’ oburzeni, nie widząc, że zza kamery i spod statywu na nich skierowanych, wystają kopyta i rogi…

‘Stefan’ z pilotem przed telawizorem, nie czuje zapachu siarki, gdyż zabija go woń kiełbasy z grilla i efekt taniego piwa z puszki, które kupił ,na święta’ w dyskoncie…

Efekt igrzysk ma w zamierzeniu zabić wszelkie przejawy świadomości u ludzi na całym świecie. Ma uciszyć wołanie o uczciwość i godność człowieka w tym podłym świecie Illuminati.

Właśnie trwają przygotowania do takich igrzysk, a reklamy wszelkich produktów ( materialnych i niematerialnych ) drą koszerne ryje i wycierają swe poprawnościowe pyski mundialem w Brazylii…Jakby sama piłka nożna, w takim stanie jak jest teraz sprzedawana, jeszcze kogoś naprawdę interesowała. Jest to kpina, ale największą kpiną jest hipokryzja wielkich mediów, rządów państw i piłkarskich centrali, które idą w zaparte ignorując rzeczywistość.

A ta rzeczywistość jest taka, że teraz na ulicach wielkich miast Brazylii trwają regularne walki z policją, w których nikt w sumie nie ma racji. Widoczny jest chaos – tak jak pamiętny Chaos A.D. brazylijskiej grupy Sepultura, sprzed 20 lat. Ten Chaos Anno Domini, teraz dopiero osiąga swoją kakofonię, kulminację, euforię i katharsis destrukcji! Kłamstwo dominuje wszelkie przekazy medialne, a zło – pod postacią oszustw i morderstw – jest przemilczane. Rządy państw ( poza nielicznymi wyjątkami, np. Węgier! ) nie mają żadnego poparcia swych obywateli, są im wręcz wrogie, a demokracja jest obrzydliwie zbrodniczą fikcją. I nie ma w tym już nic śmiesznego. Żyjemy w świecie zła i kłamstwa!

Na Filipinach także trwają wielkie zamieszki, bo tamtejsi ludzie skumali, że USA nie są jednak zbawcą świata ( Zbawcą świata jest Chrystus! ) i choć mylą się w swej lewicowości…Chaos A.D stał się faktem. Teraz, nie 20 lat temu!

W Teksasie szykanuje się dzieciaka, nastolatkę, za to że jest na tyle świadoma, iż odmówiła przyjęcia chipa ze znakiem diabła, argumentując to w sposób prosty – że jest to chip ze znakiem diabła! I że ludzi nie traktuje się jak zwierzęta!

Za słowo Prawdy i domaganie się ludzkiej godności, Boga, dzisiejszy świat karze. Piętnuje, szykanuje, zabija, poniża.

Żyjemy w czasach antychrysta ludzie. Szatańska symfonia trwa, ale zostanie przerwana Drugim Przyjściem Pana!!! Stąd moja wielka radość, która zabija każdy smutek i każdą ziemską rozpacz!

‘Czekujcie’ link. Myślcie. W podkładzie polecam utwór na temat: Sepultura – Refuse/Resist. Odmawiaj/Stawiaj Opór!

Odmawiaj!:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/licealistka-teksasu-ukarana-powodu-odmowy-noszenia-chipa-rfid

Goły

Za: http://ostatniakohorta.wordpress.com/2014/04/23/odmawiaj-stawiaj-opor/#more-1752

Data publikacji: 23.04.2014

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.