Strona główna > NWO > Apokalipsa > Odezwała się przyczyna najazdu mahometan na Europę …

Odezwała się przyczyna najazdu mahometan na Europę …

„Obediencje wolnomularskie przypominają, że przypływ imigrantów jest nie ciężarem, lecz szansą dla przyszłości Europy.

a

Jeśli przypomnieć sobie historię kontynentu, który był miejscem tak wielu migracji, obecne dramaty muszą zainspirować nowe podejście do tego trudnego tematu” – apelują loże wolnomularskie, w tym m.in. Wielki Wschód Francji, Wielka Loża Włoch i Wielki Wschód Polski.

Europejska masoneria wydała apel w sprawie kryzysu imigracyjnego. Loże zostały „zaalarmowane” przez tragedię migrantów i apelują do rządów państw unijnych o „wdrożenie wspólnej polityki”. „Niezdolność państw do przezwyciężenia narodowych egoizmów jest nową oznaką choroby trawiącej Europę, w której hasło „każdy dla siebie” przeważa nad dobrem wspólnym” – czytamy w apelu. Masoni przypominają o poszanowaniu praw człowieka i zasady godności.

„Obediencje wolnomularskie przypominają, że przypływ imigrantów jest nie ciężarem, lecz szansą dla przyszłości Europy. Jeśli przypomnieć sobie historię kontynentu, który był miejscem tak wielu migracji, obecne dramaty muszą zainspirować nowe podejście do tego trudnego tematu” – czytamy.

A co, jeśli Europa nie posłucha tego apelu? Europa stanie się „sceną podziałów i konfliktów, które mogą doprowadzić do kolejnej katastrofy. Będzie to związane z zaostrzaniem się nacjonalizmów”. W związku z imigracyjnym kryzysem „musi” dojść do „odnowienia europejskiego marzenia”.

Apel poparł m.in. Wielki Wschód Francji, Wielka Żeńska Loża Francji, Francuska Federacja Prawa Człowieka, Wielka Liberalna Loża Austrii, Wielka Loża Chorwacji, Wielki Wschód Szwajcarii i Adogmatyczne Stowarzyszenie Europy Środkowej.

Źródło: aszera.wordpress.com

Czy w takim razie mahometanie na Bizancjum najechali po to, aby wzmocnić Bizancjum ? A najazd na Egipt, lub inne kraje, był po to, aby je ubogacić ?

Taki kit mozna wciskać tylko naiwnym telewizornikom, którzy nie znają faktów, a jedynie poprawne politycznie kłamstwa.

Źródło: http://wirtualnapolonia.com/2015/09/18/masoneria-apeluje-o-przyjmowanie-imigrantow-ma-to-byc-szansa-dla-przyszlosci-europy/

Za: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=17073#more-17073

Data publikacji: 25.09.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *