Od niedzieli Franciszek jest oficjalnym członkiem krakowskiego centrum Żydóww (JCC – Jewish Community Center)

Wręczenie karty członkowskiej odbyło się w rezydencji arcybiskupa Krakowa.

Kartę wręczył osobiście, naczelny executive krakowskiego JCC Jonathan Ornstein,   —   dziękując za wkład w odrodzenie żydostwa w Krakowie oraz wsparcie prześladowanych.

a6

W   uroczystości   wziął   udział   sam   papa   Franciszek   w Polsce,  rebe Miki Schudrich, znany wiezień Auschwitz Moniek Turski i Roman Kent,  Piotr Wislicki, naczelny polskiego stowarzyszenia instytutu historii żydów i kilku naczelnych innych organizacji na garnuszku podatnika

– Przy okazji warto odnotować,  że   —  ilość żydowskich organizacji rośnie jak na drożdżach a krakowska JCC ma już 600 stowarzyszonych/aktywistów opłacanych z kieszeni podatnika i ilość pasożytów na jednej imprezie.

***

Z fotki w doniesieniu dedukuję, że tylko polscy biskupi chowają krzyże w obecności ‚wybranych’   —  i nie tylko usuwają krzyże   —  ale wypraszają się sami we własnym kraju z uroczystości,  żeby ich nie urazić.


(znalezione w komentarzach)

www.jta.org/…/pope-francis-be…

“I told him about the rebirth of Jewish life in Krakow and how close our relations are with the church. And I thanked him for giving voice to the oppressed,”

Za; marucha.wordpress.com/…/wolne-tematy-63…

4 się 2016

Za; https://gloria.tv/article/z8Z4BGcNr1rYK2CNozS6MwHir

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2016/08/04/od-niedzieli-franciszek-jest-oficjalnym-czlonkiem-krakowskiego-centrum-sydow-jcc-jewish-community-center/#more-39937

Data publikacji: 4.08.2016

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *