Strona główna > Świat > Od “mordu rytualnego” do “żniwa z ludzkich organów”

Od “mordu rytualnego” do “żniwa z ludzkich organów”

Starochrześcijański świat twierdził, że żydzi mieli zwyczaj porywania chrześcijańskich dzieci po to, żeby złożyć je w ofierze podczas religijnych rytuałów z użyciem krwi tych dzieci.

Obraz autorstwa węgierskiego malarza Mihály’a Munkácsy’a, przedstawiający rytualny mord Żydów:

Obraz autorstwa węgierskiego malarza Mihály'a Munkácsy'a, przedstawiający rytualny mord Żydów.

Twierdzeniu temu od zawsze towarzyszyło wiele kontrowersji. Większość żydów nazywa to domniemanie jako objaw „nienawiści do żydów”, tak samo jak chrześcijanie nazywają holocau$t przejawem „nienawiści do chrześcijan”. Jednak w scenariuszu zachodniej „wolności wyrażania się”, gdy żydzi produkują antychrześcijańskie filmy, jak np. The Lost Tomb of Jesus, twierdząc że Jezus nigdy nie zmartwychwstał, i że miał partnerkę do seksu oraz dziecko (sic!), jak w the Da Vinci Code, czy też antyislamskie duńskie kreskówki, czy groźby spalenia Koranu – to wszystko jest OK, ale powiedzieć coś, co nie współgra z żydowską narracją o historii świata – jest już „antysemityzmem” i nie jest kosherne.

W 2007 r., gdy włoski żyd, historyk, prof. Ariel Toaff w swej książce ‘Bloody Passovers’, zgodził się z domniemaniami Chrześcijan o „Mordach rytualnych”, został on od razu upolowany przez syjonistyczną mafię, nagonka rozpętana została do tego stopnia, że kilkunastu izraelskich parlamentarzystów nawoływało do jego uwięzienia. Biednie chłopisko zostało tak nastraszone, że odwołał to, co napisał w swej książce i złożył wyrazy ubolewania wobec żydów za to, że ośmielił się uwierzyć w prawdę.

a

Potajemne izraelskie żniwa z ludzkich organów wyszły na jaw w zeszłym roku (w 2009 – przypis), gdy czołowa szwedzka gazeta Aftonbladet ujawniła opowieść, jaką próbowano zamieść pod dywan w kontrolowanych przez żydów zachodnich mediach mainstreamu. Palestyńczycy opowiadali o tym, że od dziesiątków lat żydowscy żołnierze czasami zabijali młodzieńca Palestyńskiego, aby pobrać z jego ciała organy za pieniądze (film z RT poniżej).

W sierpniu 2010 r., ukraińska policja złapała siatkę kierowaną z Izraela, zajmującą się przemytem organów osób nielegalnie rekrutowanych jako dawców, aby wysłać części ich ciał do Izraela. W zeszłym roku, ukraiński prof. Wiaczesław Gudin stwierdził, że Izraelczycy wywieźli ok. 25 tysięcy ukraińskich dzieci do Izraela w ciągu ostatnich 2 lat po to, żeby pobrać od nich organy.

Izraelscy porywacze dla organów byli przyłapywani na gorącym uczynku w różnych miejscach świata, od Czadu do Haiti i USA. W dniu 07 kwietnia 2010 r., CBS doniosło o 6 żydach z Izraela, w tym emerytowanym generale izraelskiej armii, Meir Zamir, których aresztowano w związku z zarzutem o handel ludzkimi organami, którzy oferowali swoim dawcom organów 100 tys. dolarów.

Niektórzy chrześcijanie twierdzą, że zabójstwo Natalee Holloway, która zginęła z rąk Jorana Van der Sloot w 2005 r., było częścią żydowskiego rytuału. (o tej sprawie czytaj pod linkiem: http://www.subvertednation.net/ritual-murder-serial-killer-or-both/)

W 2009 r. FBI rozbiło siatkę handlarzy organami ludzkimi w New Jersey, w której pełno było rabinów. Podczas tej operacji aresztowano 44 osoby, a wśród nich znalazło się wiele znanych osób.

Donald Bostrom napisał: “połowa nerek transplantowanych dla Izraelczyków od początku XXI wieku została nielegalnie kupiona w Turcji, Wschodniej Europie albo Ameryce Łacińskiej. Służba zdrowia Izraela ma pełną wiedzę na temat tego biznesu, lecz nie robi nic, aby go powstrzymać. Na konferencji w 2003 r. ujawniono, że Izrael jest jedynym krajem zachodnim, gdzie lekarze nie potępiają nielegalnego handlu organami. To państwo nie podejmuje żadnych legalnych środków przeciw lekarzom uczestniczącym w tym zakazanym przez prawo biznesie, a wręcz przeciwnie, główni urzędnicy medyczni w izraelskich dużych szpitalach są zamieszani w większość nielegalnych transplantacji, o czym zawiadamia Dagens Nyheter (05 grudnia, 2003 r.)”.

Południowoafrykański dziennik, The Times doniósł, że największa firma świadcząca usługi medyczne w RPA, Netcare, została oskarżona o współpracę z syndykatem powiązanym z Izraelem, jaki zajmuje się przemytem ludzkich organów.

Alison Weir w artykule pod tytułem The New “Blood Libel”? zebrała dane na temat o wiele większej ilości przypadków izraelskiego handlu ludzkimi organami.

Wszystko to sprawia, że wielu ludzi zadaje pytanie – czy te żydowskie postępki motywowane są przez ich religijne nauki (Talmud) albo żydowskie rozumienie „zemsty” (stary testament) przeciwko prześladowaniom kościelnym sprzed wieków, czy też po prostu robią to z żądzy chciwości, bowiem urodzili się żydami? Moim osobistym zdaniem te czyny nie mają nic wspólnego z prawdziwymi naukami biblijnych proroków. A co wy myślicie?

Źródło: http://rehmat1.com/2010/09/21/from-blood-libel-to-organ-harvesting-2/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.