Strona główna > Świat > Od czasu Kalwina…”złota kraina”

Od czasu Kalwina…”złota kraina”

ćwiczenia armii szwajcarskiej

7b4c28ef8148af70a2a899bb2f6ba1a8b3818f4cdc04caa292996ff3f629f393Od czasu, gdy Szwajcarią zawładnęła elitarna grupka krypto-żydów z Kalwinem na czele, zamieniając ten kraj w oazę spokoju pośród największych katastrof ludzkości, o tym państwie pisze się bardzo mało. Tymczasem dzieją się w nim ciekawe rzeczy.

„Operacja Duplex-Barbara”: obrona Szwajcarii i jej skradzionych pieniędzy przed inwazją francuską (zdjęcie)

Szwajcarska armia ćwiczy na wypadek francuskiej inwazji

Bankrutująca Francja rozpada się na kilka osobnych regionów, a jeden z nich rusza z inwazją na Szwajcarię, aby odebrać ukradzione pieniądze. Szwajcarska armia przeprowadziła ćwiczenia i symulacje wojskowe biorąc pod uwagę ten właśnie scenariusz, symulowany francuski atak, a zdaniem gazety Matin Dimanche, ćwiczenia odbyły się w sierpniu.

Francja przeżywa katastrofę gospodarczą i społeczną z powodu załamania finansowego, dzieli się na kilka podmiotów regionalnych, a jeden z nich, „Saônia”, dokonuje ataku na Szwajcarię w celu odzyskania pieniędzy, jakie najwyraźniej zostały mu ukradzione. Operacja „Duplex-Barbara” odbyła się pod koniec sierpnia, a do ataku miało dojść z regionu Jura we wschodniej Francji, jaki miał oderwać się od reszty kraju.

„Saônia” następnie rozpoczyna inwazję na granice szwajcarskie, jaką przeprowadza grupa paramilitarna BLD (Brigade Libre de Dijon), a jej celem jest „odebranie pieniędzy Szwajcarii, które ukradła ona Saônii”, według gazety Matin Dimanche.

 1380523794_French_invasion_Swiss_Le_Matin_Screenshot

Ćwiczenia nie mają absolutnie nic wspólnego z Francją„, powiedział Daniel Berger, dowódca brygady pancernej wojska szwajcarskiego. „Zostały wcześniej przygotowane w 2012 roku, kiedy stosunki fiskalne obydwu krajów były nawet mniej napięte, niż teraz„, dodał.

Szwajcaria słynie z przepisów o zachowaniu tajemnicy bankowej, co zdaniem krytyków umożliwia wielu klientom ochronę swych bogactw przed kontrolą fiskalną inspektorów podatkowych w krajach ich zamieszkania.

Ale te niegdyś „święte” wręcz reguły powoli ulegają erozji, gdy Francja i inne państwa, w tym Stany Zjednoczone zintensyfikowały walkę z uchylaniem się od płacenia podatków ze względu na trudną sytuację gospodarczą.

W 2012 roku armia szwajcarska wyobrażała sobie inny scenariusz, taki, że będzie miała do czynienia z masowym napływem uchodźców, gdy dojdzie do rozpadu euro i powstanie chaos społeczny w Europie.

Szwajcaria przygotowuje się do masowych zamieszek w Europie

Berno zasypane złotą gotówką

Czy Szwajcaria może zagwarantować bezwarunkową wypłatę dochodów dla wszystkich obywateli?

Szwajcarzy żądają zasadniczej zmiany konstytucji i domagają się wprowadzenia do niej zapisów o gwarantowanym poziomie dochodu dla każdego. I to bez znaczenia czy pracuje, czy też nie. Krótki film RT z Berna, gdzie zwolennicy tej idei, udziału wszystkich w dochodach państwa, zebrali się na wiecu.

Pracujesz lub nie i masz gwarantowane prawo do wypłaty zysku z działalności państwa. Czy to jest nie do pomyślenia? Czy to już jest komunizm?

Czym jest wspólnota ludzka, jaką nazywamy narodem, tworząca swoją strukturę organizacją zwaną państwem? Część wielkiej myśli politycznej Greków traktowała państwo jako coś, co znamy dzisiaj pod pojęciem spółki akcyjnej. Spółka akcyjna wypłaca swoim akcjonariuszom dywidendę z zysku wypracowanego ze swej działalności gospodarczej niezależnie od tego, czy akcjonariusz w niej pracuje, czy jest tylko biernym właścicielem praw własności pod nazwą akcje.

Nie trzeba być ekonomistą, żeby dostrzec prosty fakt, że pracujemy i wytwarzamy codziennie więcej, niż potrafimy zużytkować. Co się dzieje z resztą owoców naszej pracy? Szwajcarzy zadali bardzo proste i zasadnicze pytanie.

Wygodna, cicha meta złodziejska różnej maści kryminalistów istnieje w Szwajcarii od czasów przewrotu krypto-żyda Kalwina. Znaczna ilość sznurków lichwokracji, jakimi manipuluje ona światowymi rynkami finansów, zbiega się w tym gnieździe szerszeni. Czy zbliżający się kataklizm w Europie zlikwiduje tę „oazę”, a może część świadomych Szwajcarów popróbuje demontażu tych struktur od środka?

źródła:

http://www.thelocal.fr/20130930/swiss-army-trains-for-invasion-by-bankrupt-french

http://investmentwatchblog.com/gold-cash-bern-swiss-may-grant-unconditional-income-for-all/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.