Strona główna > NWO > Oczywiście jest to cholerny żydowski spisek

Oczywiście jest to cholerny żydowski spisek

„Będziemy mieć rząd światowy, bez względu na to czy wam się to podoba czy nie. Jedyną sprawą jest to, czy ten rząd powstanie poprzez podbój, czy przyzwolenie.” – żydowski bankier James Paul Warburg, 17.02.1950 r., oświadczenie przed Senatem. Syn agenta Rotszylda, założyciel Council for Foreign Relations [Rada Stosunków Międzynarodowych – CFR], odpowiedzialny za ustawę o Federalnej Rezerwie z 1913 r.

a

Wielu myśli, że wszystko co dotyczy Żydów to jedynie ‘teoria spiskowa,’ ale prawda jest taka, że większość prawie nie zna faktów historycznych, nie mówiąc o dzisiejszych wydarzeniach. Wszędzie pełno ‘spisków’ zajmujących nasze myśli (większość z nich celowa) o Illuminati, Masonach, Watykańskich Papieżach, Średniowiecznych Templariuszach, UFO, agentach CIA, Bilderburgerach, Bohemianach, Wielkich Teksańczykach od ropy, Bractwie Muzułmańskim, Neo-Nazistach, Kastrowanych Chłopcach od Reptylian, itd.

Ale mechanizm kontroli społecznej nie pozwala zajmować się prawdą, ubraną w ‘niewidzialny płaszcz,’ ukrywaną przed masami, a co najważniejsze, nie można o niej mówić otwarcie. Ten mechanizm to „PP” – czyli Polityczna Poprawność, zgubny sposób myślenia, zaprojektowany w celu zmylenia Białych, by obawiali się mówić nawet między sobą o pewnych ludziach, a wiemy dokładnie o kim.

Oni dobrze wiedzą, że kiedy Goje wreszcie zauważą, że to oni kontrolują media, nie będzie to dobry pomysł. Oni wiedzą, że najlepiej jest nie mówić o pewnych rzeczach, gdyż kiedy zaczniemy myśleć w pewien sposób, będą w niebezpieczeństwie. O czym więc mamy nie mówić? Oto lista kwestii, które powinny być przemilczane:
– wszystko co dotyczy międzynarodowych finansów i Federalnej Rezerwy
– wszelkie naukowe przedstawianie Holokaustu
– 11 września – atak terrorystyczny czy operacja fałszywej flagi z udziałem Mosadu
– mówienie o tym, że Biali powoli stają się mniejszością we własnych krajach, stąd napływ nie-Białych emigrantów do wszystkich krajów Białej rasy
– mówienie o tym, że to Oni stanowili większość wśród marksistów i w tajnej policji Stalina, która dokonała ludobójstwa dziesiątek milionów Białych chrześcijan
– mówienie o tym, że to Oni finansowali czerwoną rewolucję bolszewicką w 1917 roku
– wszystko co dotyczy międzynarodowych karteli finansowych, takich jak Rotszyldów, Sziffów, Kuhnów, Loebów, Warburgów i innych bankierów. To Oni stali za powstaniem Izraela
– chociaż dumni są z wizerunku ‘twardych facetów,’ nie chcą by Amerykanie dowiedzieli się, że kontrolują zorganizowaną przestępczością i oferują schronienie w ziemi obiecanej gangsterom
– historyczne pochodzenie Aszkenazyjczyków, gdyż jako Chazarom nie należy się im żadna część Palestyny
– żadna akcja przeciwko USA, czy to Afera Lavona czy atak na USS Liberty, czy sprawy szpiegowskie
– większość tych, którzy podejmują decyzje w USA to neokoni, a ich żmijowe wysiłki w imieniu blisko-wschodnich ambicji i paranoi Izraela kosztowało USA ponad bilion dolarów i życie 4,439 Amerykanów i setki tysięcy ofiar cywilnych w Iraku.

To tylko kilka tematów określanych jako tabu, albo ryzyko etykietki ‘antysemity.’ Każdy z nich może być udowodniony, ale media wiedzą, że nie wolno o nich ani pisać, ani mówić.

Interesuje mnie wiele spraw, m.in. sprawa kompana Hitlera – Rudolfa Hessa. Nie rozumiem dlaczego więziono go do końca życia, skoro nie udowodniono mu udziału w zbrodniach wojennych. Wiem, że ukradł samolot i uciekł do Anglii, ale w jego historii musiało być coś bardzo ciekawego. Wyraźne było, że ktoś nie chciał byśmy poznali jego historię. Zgładzenie go wywołałoby podejrzenia. Rudolf Hess był prawdziwym ‘człowiekiem w żelaznej masce.’

I ta sprawa inwazji Hitlera na Rosję, kiedy wiadomo było, że ten facet nigdy nie chciał walczyć na dwóch frontach. Dlaczego miałby to zrobić? Może dlatego, że „miał obsesję na punkcie władzy i chciał rządzić światem”? Żydowscy propagandyści narysowali mapę pokazującą nazistowskiego kolosa zajmującego coraz większe tereny Europy (ale Stalin był OK.).

To było nie tak, Hitler chciał tylko wyeliminować zagrożenie ze strony Brytyjczyków i Francuzów, by mógł się dobrać do swojego prawdziwego wroga – żydowskiego bolszewizmu. Nawet ustanowił linię Zygfryda by chronić Niemcy przed Zachodem, przewidując, że Stalin wkrótce odkryje swoje karty.

Wnioski: W tym momencie w historii, łatwo dostrzec, że żydowska ambicja stworzenia jednego rządu światowego (NWO) zbliża się do kolejnego etapu. Każdy to czuje. To przeczucie, że wszystkim nam wytyczono pewien kurs i coś wielkiego wisi tuż nad horyzontem. Jedną z możliwych przeszkód dla tego „programu” – Oni już dawno to zrozumieli – jest solidarność Białych, wraz z naszymi amerykańskimi prawami konstytucyjnymi do wolności słowa i posiadania broni (ogromna liczba „niedomytych mas” jest uzbrojona po zęby).

To dlatego pracowali nad zniszczeniem Ameryki i Białej rasy. Kiedy średnia klasa Białych zejdzie do rynsztoka i będzie się interesować tylko tym jak zdobyć żywność i zasiłki, to wtedy wyjdą z „rozwiązaniem.” Taki był zawsze ich długoterminowy plan, realizowany tak by opinia publiczna nie mogła go dostrzec.

Oni nie dostają tajnych instrukcji od bogatych Żydów by stworzyć rząd światowy. Oni działają jedynie jako osadzona V kolumna i agenci PR, by chronić i dbać o interesy całego żydostwa, bez względu na koszt. Dlatego jest tak wielu strażników wiedzy zajmujących się kierowaniem sposobem myślenia Amerykanów.Wszystko to, w połączeniu z wrodzoną skłonnością żydostwa do oszustw finansowych, zorganizowanej przestępczości, wykorzystywania tarć społecznych, ogólnej degradacji i plugawienia naszej kultury, sprawia, że Oni naprawdę są „niszczycielami narodów.” Bez wątpienia. My po prostu przekazujemy tę wiadomość i budzimy Białych Amerykanów. Oni bowiem są nie tylko największym wrogiem Białej rasy, ale wrogiem wszystkich ludzi na świecie, a nawet samych siebie. Ich nie interesują martwi Goje, którzy zginęli w walkach między sobą, czy od strzału w tył głowy przez tajną policję lub masowy głód.Wierzcie mi, gdybym nie mógł znieść Żydów tylko z powodu ich wyglądu, czy też gdyby zgrzytali zębami na mnie osobiście, nigdy bym nie zadał sobie trudu aby zacząć pisać o tym wszystkim. Po prostu, jeśli z tym nic nie zrobimy, żydowski spisek doprowadzi Amerykę do ruiny, śmierci dziesiątków milionów więcej nas, a może nawet do końca Białej rasy.

Nazwijcie to „teorią spiskową,” wszystkim jak chcecie, ale pamiętajcie tylko to: Oni zrobili to w Rosji i próbowali to zrobić w Niemczech. Teraz te łotry gotowe są na wszystko!

– Phillip Marlowe

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://incogman.net/2011/03/of-course-its-a-jewish-conspiracy/

https://www.youtube.com/watch?t=11&v=gxZOmH1LbLU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *