Strona główna > Świat > Na naszych oczach zachodnią cywilizację mordują skorumpowane, bandyckie elity i syjonistyczni pociągacze sznurków

Na naszych oczach zachodnią cywilizację mordują skorumpowane, bandyckie elity i syjonistyczni pociągacze sznurków

Jeden z komentatorów na witrynie http://www.judeofascism.com/2011/07/murder-of-western-civilization-being.html zamieścił cytat, czy raczej pytanie, Clyde’a Wilsona, które wydaje się pochodzić z czasopisma Chronicles:

„Kiedy i dlaczego powstała istotna zmiana amerykańskiej mentalności, która spowodowała to, że „uczeni” i dziennikarze przestali pisać o faktach, wydarzeniach, i sytuacji na świecie, a skoncentrowali się na pisaniu o ich odczuciach wobec fikcyjnego świata?”

a

Kolejne pytanie zadane przez niego w tym samym wpisie:

„Czy miał rację Sołżenicyn, kiedy powiedział, że ciągłe zniekształcanie rzeczywistości przez zły reżim jest nawet gorsze od fizycznej przemocy?”

Istota i wyzwanie artykułu Wilsona naprawdę sprowadza się do tego, W którym miejscu Ameryka i Zachód popełniły błędy?

Oczywiście, stali czytelnicy tej strony wiedzą, że uważam, że Zachód nie popełnił błędu, a raczej był nieustannie niweczony, atakowany i sabotowany przez bardzo wrogich i partykularnych ludzi i ich zepsutych, dekadenckich i zbójeckich współpracowników, którzy postanowili obalić zachodni porządek moralny w ubiegłym wieku, i oczywiście spiskowali przeciwko niemu i niweczyli go we wcześniejszych stuleciach.

a

Dzisiaj uważam, że syjonistycznemu żydostwu udało się stworzyć w zachodnich elitach fałszywą świadomość i tłumioną rzeczywistość, a tym samym masach, wykorzystując globalizm, liberalny kapitalizm, poprawność polityczną, ideologiczną wielokulturowość, indoktrynację medialną i strach przed zubożeniem w bardzo materialistycznym i myślącym o karierach społeczeństwie.

Jeśli chodzi o to, jak nastąpiły „istotne zmiany” w amerykańskiej mentalności, ostatnio wciąż wracam do opisu Orwella, jak „partia” prowadzi i narzuca swoją wolę w jego powieści ‚Rok 1984′, aby zrozumieć modus operandi tego narodu, motywy i szaleństwo. „Partią” był pozornie komunizm, ale uważam, że to, o czym Orwell naprawdę pisał, to rasistowskie zorganizowane żydostwo:

„Powiadam ci, Winston, że rzeczywistość nie jest zewnętrzna. Rzeczywistość istnieje w umyśle ludzkim, ale nigdzie indziej. Nie w umyśle jednostki, która może popełniać błędy, a w każdym razie wkrótce ginie: tylko w umyśle partii, który jest zbiorowy i nieśmiertelny. Cokolwiek partia uznaje za prawdę, jest prawdą. Nie da się postrzegać rzeczywistości, chyba że patrzy się oczami partii”.

a

Ponieważ komunizm ostatecznie obrócił się przeciwko zorganizowanemu żydostwu, i zawsze był finansowo nieopłacalny ze względu na swój destrukcyjny i pasożytniczy charakter (zgodny z jego krypto-żydowskimi rasistowskimi autorami), „partia” musiała wymyślić bardziej długoterminowe, finansowo opłacalne mechanizmy, by nałożyć taką formę. Pasował tu liberalny kapitalizm, ale obłąkane i złowrogie motywy „partii” pozostają takie same.

Mając nałożone przez ideologie i mechanizmy wymienione powyżej, zachodnie elity teraz świadomie lub podświadomie postrzegają świat oczami „partii” (zorganizowanego żydostwa), żeby określić, co jest „dopuszczalne”, a co nie, co jest „prawdziwe”, a co nie, co jest „dozwolone”, a co nie. Jeśli zorganizowane żydostwo strategicznie zmieni swój zbiorowy punkt widzenia, przez decydujący wpływ na te kluczowe instytucje, to służalcze nowoczesne elity zmienią swój również.

Nauka, empiryzm, dokumentacja, racjonalizm i zdrowy rozsądek, po prostu nie są już uważane za coś najlepsze, tylko to co jest całkowicie dekretowane przez syjonistyczną kontrolę. Co można, a czego nie można powiedzieć, studiować, popierać, realizować, czy robić w „respektowanych” kołach, jest weryfikowane przez te żydowskie rasistowskie okulary, łącznie z formułowaniem amerykańskiej polityki zagranicznej i wewnętrznej.

Wcześniej żydowski nacjonalistyczny papierek lakmusowy „Czy to jest dobre dla Żydów?”, teraz stał się amerykańskim i coraz bardziej zachodnim nakazem.

Mając taki naród i jego tchórzliwych współpracowników i pożytecznych idiotów, (wielu z których w głębi duszy również całkowicie lekceważy chrześcijaństwo i zachodnią cywilizację, prawie tak bardzo jak żydostwo), pociągających za sznurki i układających program i perspektywy, nic dziwnego, że zachodnia cywilizacja umiera – lub raczej, jest mordowana. I jak na ironię, (a raczej, przewrotnie) mordowany jest entuzjastyczny udział pewnych „konserwatystów” i „chrześcijan”, którzy wyznają, że są zwolennikami Zachodu, oraz pewnych „liberałów”, którzy mówią, że są „postępowi”.

The murder of Western civilization being carried out before our very eyes by corrupt, thuggish elites and their Zionist string pullers

http://just-another-inside-job.blogspot.com/

Chris Moore, tłumaczenie Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *