Strona główna > NWO > Ochrona Goja przed judaizmem

Ochrona Goja przed judaizmem

Uwagi i komentarze: Lasha Darkmoon.

a

WPROWADZENIE LASHY DARKMOON: niniejszy artykuł tajemniczego blogera znanego jako 'Video Rebel' jest bardzo inteligentnym przeglądem 4 fantastycznych video opracowanych przez dr E Michaela Jonesa, w którym wielki katolicki naukowiec przygląda się żydowskiej historii w długiej perspektywie. Najlepiej przeczytać najpierw cały artykuł, a następnie obejrzeć te filmiki.

Dr E Michael Jones, katolicki akademik, autor licznych publikacji o żydach i ich „sposobach”, jest autorem dzieła Żydowski duch rewolucyjny i jego wpływ na historię świata [The Jewish Revolutionary Spirit and Its Impact on World History ] (1200 stron). Inną przełomową książką która spotkała się z wielkim zainteresowaniem, która miała olbrzymi wpływ na moje myślenie, jest książka o polityce seksualnej – Libido Dominandi: wyzwolenie seksualne a kontrola polityczna [Libido Dominandi: Sexual Liberation and Political Control ] (660 stron).

Katolicki renegat jak ja, niesłusznie stygmatyzowany jako „antysemita”, Jones zawsze był dla mnie inspiracją: rodzajem mentora ideologicznego czy dalekim guru. I dlatego tym bardziej mnie cieszy, że Video Rebel zwraca nam uwagę na wybitną pracę EMJ. (LD)

E Michael Jones jest katolickim pisarzem i wydawcą czasopisma Culture Wars, który robi co może by zwrócić uwagę świata na niebezpieczeństwa jakie dla normalnych ludzi stanowią żydowskie procesy myślowe i zachowanie. Nie możemy przejść na ich religię i wrócić do metod ochrony wiernych przez Kościół Katolicki przed eksploatacją przez żydowską mniejszość. I wątpię by wielu we współczesnej hierarchii Kościoła mogło stawiać opór wobec Zła jakie stanowi Judaizm Inc.

Nie myślę też o żydach ani jako rasie, ani jako religii. O żydach myślę jako o narodzie wielu różnych ras i krajów, których przodkowie przeszli na religię, która uczyła ich iż można wykorzystywać, grabić, oszukiwać, zdradzać i w końcu nawet zabijać nie-żydów. Talmud uczył żydów, że wolno okradać Gojów tak szybko jak tylko przejmą kontrolę nad ich rządem. To wyjaśnia fiasko rządów oprócz Chin i Islandii by zamykać w więzieniu bankierów, którzy kradli pieniądze w dziesiątkach trylionów.

Proponuję byśmy pozwolili E Michaelowi Jonesowi uczyć nas o przeszłości, by Goj mógł przeżyć niepewną przyszłość jaką stworzyli nam żydzi w XXI wieku. Świat jest w uścisku Judaizmu Inc od I wojny światowej, choć niektórzy w W Brytanii mogą to datować albo do końca wojen napoleońskich, albo wcześniej do powstania Cromwella i powrotu żydów do Anglii. Afrykańczycy swoje żydowskie problemy datowaliby do handlu niewolnikami.

Będę komentować 4 video E Michael Jonesa.

W pierwszym video (21 min.) Jones przedstawił plan Kościoła Katolickiego stosowany dla ochrony Gojów przed żydami. Przewodnią zasadą Kościoła była: Sicut Judaeis Non = nikt nie ma prawa krzywdzić żyda. Ale z drugiej strony żyd nie ma prawa szkodzić Waszej kulturze.

Państwo Izrael przyjęło opcję Samsona, która w nowoczesnych kategoriach oznacza, że zastraszają Niemcy by dali im łodzie podwodne, z których Izraelczycy mogą wystrzeliwać rakiety nuklearne, jeśli świat pozna prawdę o żydach. Żydzi jeszcze nie ewoluaowali na tyle by dowiedzieć się, że żeby byli bezpieczni muszą zapewnić poczucie bezpieczeństwa swoim sąsiadom.

Jones mówi, że naszym największym problemem jest to, że nie możemy nawet wymienić Żydów jako tych którzy stwarzają nam najwięcej kłopotów, czy przez bankowość czy filmy pornograficzne, albo wojny za banki i Izrael.

Jones mówi, że przywództwo żydowskie musi odrzucać Prawdę (Logos) by przetrwać. On żydowskiego rabina postrzega jako wroga żydowskiego narodu. Nawrócony żyd, Nicholas Donin, ostrzegł papieża Grzegorza IX o Talmudzie. Papież zbadał Talmud i wypowiedział mu wojnę. Wielu europejskich żydów uciekło. Niektórzy pozostali i stali się liderami kościoła jak papież Aleksander VI, urodzony w Hiszpanii w nawróconej żydowskiej rodzinie. Był ojcem Lukrecji i Cezara Borgiów.

W drugim video (18 min.) Jones powiedział, że był konflikt między żydowską kulturą lichwy i benedyktynami, którzy nauczali, że praca była źródłem wartości. Savonarola był popularnym kaznodzieją i reformatorem, który stanął przeciwko lichwie. Papież Aleksander VI był żydem i stanął po stronie bankierów przeciwko Savonaroli. Żydowski papież pozwolił na mord człowieka prowadzącego kampanię przeciwko lichwie. Calvin ogłosił, że pożyczek na cele produkcyjne można udzielać na procent, bo zyski z inwestycji wystarczały na zapłacenie odsetek.

Quran również zakazał lichwy, co czyni ciekawą interpretację Bitwy Armagedonu. Muzułmanie nazywają ją anty-Chrystusowym Daijal. Mówią, że antychryst będzie żydem. Niektórzy współcześni muzułmanie interpretują Daijal jako żydowski system finansowy.

Jones śledzi ideę proletariatu Marksa i powstanie socjalizmu do nędznej sytuacji brytyjskiej klasy pracującej. Dziedziczna zasada i kapitalizm finansowy okradły pracowników z bogactwa i odmówiły im poczucia własnej wartości.

Cytat zasługujący na uwagę: Izrael Shamir powiedział: „Naród żydowski jest ludzką tarczą dla żydowskich przywódców”. Dodałabym, że żydowscy liderzy mianują się sami. Naród żydowski nigdy nie wybierał liderów. Żydzi nie ewoluowali na tyle by mieć demokrację. Szczerze uważam, że każdy kto pierze pieniądze za najbardziej nielegalne narkotyki i broń, wynajmuje większość zabójców, i ogłasza się żydowskim liderem.

Jones zauważył, że prezydent Obama powiedział iż Izrael powinien wrócić do granic sprzed 1967. Netanyahu odpowiedział lecąc do Ameryki i przemawiając w Kongresie. AIPAC kazał im oklaskiwać go i dać mu owacje na stojąco, albo nigdy w przyszłości nie przyjmować żadnych żydowskich dotacji. Demokraci i Republikanie dali Netanyahu 29 owacji na stojąco. Sprawa jest taka, że wielu z nas jest ślepymi na problem żydowski.

NAJGORSZY PAPIEŻ W HISTORII

a

Dzięki Aleksandrowi VI (1492-1503), papiestwo spadło do najniższwgo poziomu. Był ojcem niesławnego zabójcy Cesare Borgia. Z toksyczna córką Lukrecją miał rzekomo kazirodzkie relacje i miał z nią dziecko. Organizował wielkie przyjęcia w Watykanie przeradzające się w orgie, podczas których ładni chłopcy wyskakiwali z dużych tortów i tańczyli na stole. (LD) 

W trzecim video (28 min.) Jones mówi, że handel niewolnikami był w większości sprawą żydowską. Do nich należało 90% niewolniczych statków. Żydzi sprzeciwiający się katolickim próbom nawracania ich emigrowali do Polski, gdzie okrutnie wykorzystywali biedotę przez 400 lat, aż do buntu w 1648. W XVIII wieku Polskę wymazały z mapy Rosja, Prusy i Austria.

LD: Tutaj Video Rebel odnosi się do rozbiorów Polski [Partition of Poland] którą, pod koniec XVIII wieku, rozdarto i podzielono między 3 wielkie potęgi: Rosję, Prusy i Austro-Węgry. Większość Polski poszła do Rosji, która wtedy odziedziczyła jej ogromną populację żydowską. Przez wieki Polska była ostatnim schronieniem dla żydów i śmietniskiem, krajem ostatniej deski ratunku do którego żydzi zawsze uciekali kiedy wypędzano ich z każdej innej części Europy.

Uważając żydów za cierń w ciele, rosyjska caryca Katarzyna Wielka postanowiła zamknąć ich na oddzielnym terenie rosyjskiego imperium znanego pod nazwą Strefa Osiedlenia [Pale of Settlement]. Jest to ogromny obszar rozciągający się od M Czarnego na południu do M Bałtyckiego na północy. W Rosji przed 1917 rosyjscy żydzi w carskiej Rosji, inaczej mówiąc, mieli zakaz wchodzenia i osiedlania się w starej Rosji. Ale to ich nie powstrzymywało. Kilkuset tysiącom wykwalifikowanych „uprzywilejowanych” żydów udało się dostać permit na mieszkanie i życie w Rosji, i tysiące więcej przybyło nielegalnie i pasło się na wieśniakach, redukując ich do nędzy lichwiarskimi pożyczkami i demoralizując ich sprzedażą taniego alkoholu w należących do żydów karczmach.

W 1917, po kierowanej przez żydów rewolucji bolszewickiej, Strefa Osiedlania została zlikwidowana i żydzi w milionach emigrowali do Ameryki, Kanady i każdego innego kraju w Europie, które wcześniej robiły wszystko by ich się pozbyć. Rezultat tego widzimy traz: Europa i Ameryka pod całkowita żydowską kontrolą. (LD)

Rosja nie dała żydom uprzywilejowanej pozycji, jak zrobili to Polacy. Sefardyjscy żydzi i Chazarowie połączyli siły, aby zbuntować się przeciwko rosyjskim Gojom. Żydzi skutecznie zablokowali tłumaczenie i publikację książki Dwieście lat razem zdobywcy nagrody Nobla Sołżenicyna. Car dowiedział się o głodzie na Ukrainie. Zastanawiał się jak to było możliwe. Żydzi pożyczali pieniądze rolnikom i zabierali wszystko zboże, które przetwarzali na alkohol, więc biedni nie mieli nic do jedzenia. Żydzi nie ewoluowali jeszcze na tyle by zrozumieć, że prosta ludzka przyzwoitość powinna ustawiać granice naszego zachowania. Car próbował zrobić z żydów rolników, ale poniósł fiasko, bo żydzi woleli handel od pracy fizycznej. Żydzi zamordowali cara Aleksandra II w 1881. Wkrótce życie stało się nieskończenie i niewyobrażalnie gorsze dla Rosjan i dla każdego narodu, od Europy wschodniej do Azji, bo były skazane na cierpienia pod niepohamowanym żydowskim rządem.

W czwartym video (48 min.) Jones, Kevin MacDonald i inni badają pojawienie się żydowskich wojen kulturowych. To stało się po części na skutek fiaska żydowskich buntów po I wojnie światowej w Europie. Proletariat chciał przyjąć socjalizm bo głodował. Ale liderzy tacy jak Bela Kun byli tak szaleni i tak złośliwi, że stracili wsparcie górników i innych pracujących ludzi. Żydzi uciekli do Frankfurtu i do innych miast Europy i Ameryki północnej, gdzie rozpoczęli wojnę kulturową z Gojami, żeby nie mieli żadnej broni przeciwko nadchodzącej żydowskiej rewolucji.

Żydzi zbuntowali się przeciwko chrześcijańskim wartościom rodziny i duszy. Katolicy pożyczyli z filozofii greckiej pojęcie duszy. Grecy i kościół stosowali analogię jeźdźcy i konia. Jeźdźca był rozsądkiem, wodze były wolą, a koń pasją. Żydowska antropologia doszła do wniosku, że wartości chrześcijańskie wywoływały stres i lęk u nastolatków. Żydowskim rozwiązaniem na stres było wyeliminowanie chrześcijaństwa. Czwarte video zawiera część ciekawą intelektualnie o autorytarnej osobowości, co jest kodem dla faszyzmu i antysemityzmu. Żydzi zaprzeczali także różnicom rasowym. To oznacza, że Twój naród / kraj nie powinien mieć prawa do suwerenności.

Ja Unię Europejską nazywam „Ziemią Rotszylda” [Rotschild Land]. Tę obecną masową imigrację do Europy i Ameryki dzięki „Amnestii dla nielegalnych cudzoziemców” postrzegam jako jeden skoordynowany gigantyczny krok w kierunku Żydowskiego Nowego Porządku Świata.

Czego brakuje w tej serii video to kogoś kto rozumie ekonomię. Nie wspomnieli o frakcyjnej rezerwie bankowej i nie-odsetkowych walutach. Ja definiuję depresję jako okres w czasie, gdy niespłacalne wierzytelności masowo się anuluje. Starożytni Babilończycy mieli system zapobiegający depresji i ochronę klasy robotniczej. Król Babilonu anulowałby długi kiedy spowalniała gospodarka z powodu nadmiernego zadłużenia. Tam wchodziła w grę kwestia bezpieczeństwa narodowego. Król chciał by jego biedni byli wolni od długu, więc byli uzbrojeni i gotowi bronić swojej własności i króla.

W nowoczesnym świecie nasze rządy i bankierzy chcą by każdy był zadłużony, nieuzbrojony i inwigilowany przez całą dobę, żeby czuł się bezradny i uważał się za niezdolnego do stawiania sprzeciwu wobec Żydowskiego NWO.

Żeby położyć kres lichwie i transferowi bogactwa od pracowników do bankierów musimy mieć nieodsetkową walutę. Nowy pieniądz musi być wydawany na życie bez naliczania odsetek. Dług rządowy musi być zakazany. Frakcyjna rezerwa bankowa musi być zakazana, żeby depozyt $10 nie mnożył się by stać się pożyczką $100. To w ten sposób powstają niespłacalne długi dziesiątków trylionów dolarów.

Zamiast prób reformowania Kościoła Katolickiego,a następnie nawrócenia każdego na anty-lichwiarski katolicyzm, wolałabym aresztować bankierów i przejąć ich aktywa łącznie z fundacjami. Te pieniądze przeznaczyć na fundusz anulowania długów i przywrócić emerytury. Każdy dorosły obywatel powinien otrzymać $20.000 w kredytach na redukcję długu. Przejęcie kontroli nad fundacjami i rządem dałby nam kontrolę nad uniwersytetami i prawo do ustanowienia bardziej sensownego systemu edukacyjnego.

Alternatywa jest taka, że jeśli nie zrobimy nic i pozwolimy NWO na skurczenie populacji Ameryki o 40-50 mln głodem i serią plag, bo bankierzy ograbili gojowskie fundusze emerytalne. [To nie tylko w Polsce?]

Uważam, że pieniądz i pragnienie uniknięcia głodu i wojny nuklearnej jest lepszą motywacją do działań i teologii.

Polecam przeczytać Anulowanie długu to najlepszy sposób na obalenie Bilderbergów [Debt Cancellation Is The Best Way To Take Down Bilderberg].

Jak powiedziałam, bankierzy ukradli nam emerytury i są w procesie przejmowania naszych domów. Bankierzy chcą by zredukować nas do zadłużonego niewolnictwa. Ich rozwiązaniem dla brakujących trylionów z naszych emerytur jest wojna rasowa, więc Goje nie mogą się zjednoczyć przeciwko ciemięzcom. Zastanówcie się nad tym: Uber bogaci chcą nam podarować rasową wojnę domową [The Uber Rich Want Us To Have A Racial Civil War].

Żeby dowiedzieć się więcej o żydowskim charakterze rozważcie to: Lasha Darkmoon At Her Best. Please Share This.

Źródło: https://www.darkmoon.me/2015/26975/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.