Strona główna > Polska > OBYWATELSKA emerytura KUKIZA – okupantom i złodziejom na przeciw

OBYWATELSKA emerytura KUKIZA – okupantom i złodziejom na przeciw

A więc nie odzyskanie suwerenności finansowej państwa, nie rozwój gospodarczy, nie zmiana trendu demograficznego, nie powstrzymanie emigracji, nie likwidacja biedy, ale dalsze niszczenie narodu i państwa. To będą nam proponować i realizować syjonistyczne bandy po wyborach. I lud, ten który pójdzie do urn, będzie za tym głosował, chce rządów PiS i Kukiza – PO już nie ufa.

a1

Chcecie skończyć z żydo-rządami PO i zastąpić je żydo-rządami PiS i Kukiza i jego partii/ruchu, któ-rej/ego nie ma, więc zacznijcie uczyć się pieśni, którą śpiewa Kukiz na poniższym filmie – przyda się. PiS także wspiera żydo-banderowców z Ukrainy. Może to być wspólna pieśń elektoratów Dudo-PiS-o-Kukizowych – wspólne śpiewy scementują ewentualną koalicję. A śpiewać będzie można i pod krzyżem i pod pomnikiem prezydenta 1000-lecia L.Kaczyńskiego.

a2

O tym, że Kukiz jest wyznaczony przez sanhedryn na zamiennika PO przekonacie się już niebawem, może nawet i przed wyborami.

Póki co, żydowska karuzela musi się jeszcze trochę pokręcić, zanim publika oprzytomnieje i zauważy, że i A.Duda – nowy prezydent III Żydo-RP, i PiS, i Kukiz, to praktycznie cały czas ten sam żydowski cyrk dla Polaków, że wszystkie sztuczki i numery już widziała i nie zobaczy nic nowego. Nowa jest tylko cena biletu na cyrkowe pokazy – rośnie systematycznie.

a3

Żydowski cyrk czeka jednak plajta – to tylko kwestia czasu – i nie koniecznie dlatego, że zbraknie mu kuglarzy, choć z tym już jest pewien problem, ale że repertuar cyrkowej sztuki jest od zawsze niezmienny. Syjonistycznym kuglarzom najlepiej wychodzi prezentowana od 26 lat sztuczka pn. „było i nie ma”.

Gospodarczy zawał, na wzór greckiego kryzysu, zbliża się do III Żydo-RP wielkimi krokami. Jedynym rozwiązaniem jest likwidacja żydowskiego cyrku, do czego dojść musi nie tylko w Polsce, ale w każdym europejskim państwie, ponieważ według praw fizyki i ekonomii nie może istnieć zysk bez pracy” – św. Tomasz z Akwinu „Suma Teologiczna”. A właśnie ten „zysk bez pracy”jest immanentną cechą żydowskiego kapitalizmu, który w XXw. opanował cały Zachód.

Wyczytane z gadzinówki Michnika:

Ewentualnym koalicjantem PiS w nowym rządzie mogą być ludzie Pawła Kukiza.Oni chcą likwidacji ZUS.

Trzeba wprowadzić emerytury obywatelskie wypłacane przez miejskie ośrodki pomocy społecznej – mówi jeden z najbliższych współpracowników Kukiza, prezydent Lubina Robert Raczyński.

Wcześniej emerytury obywatelskie proponowały już Twój Ruch i Solidarna Polska. To emerytury równe dla wszystkich. A jak ktoś chce więcej, niech sam dodatkowo oszczędza.

Emerytury obywatelskie miałyby pochodzić z dużo mniejszych składek niż dziś – choć są też pomysły, abyśmy ich w ogóle nie płacili.
____________________________________________________
Ale gdy zmniejszymy składkę lub z niej zrezygnujemy, nie będzie pieniędzy na wypłatę bieżących emerytur. A przecież już dziś ZUS zbiera ze składek mniej, niż wypłaca !!! – (tę sytuację zawdzięczamy wyłącznie żydowskim cyrkowcom – D.Kosiur)
____________________________________________________

Raczyński przekonuje, że jego pomysł można wcielić w życie. Budżet i tak już dokłada do emerytur. Poza tym dodatkowe pieniądze możemy wziąć z likwidacji wszelkich przywilejów emerytalnych – górników, policjantów, żołnierzy czy rolników.

Cały tekst:http://wyborcza.pl/1,97654,18129948,Co_sie_zmieni_w_emeryturach.html#ixzz3dDfdigSY

WPS n/t ZUS – OFE

Nie wierzcie bredniom, że ZUS stanowi obciążenie dla państwa i obywateli. Zasada jego funkcjonowania (pracujący składają się na wypłaty bieżących świadczeń) jest najlepszą z możliwych form systemu emerytalnego. Jednak ten system może funkcjonować tylko wtedy, gdy gospodarka państwa wykazuje minimum zerowy wzrost gospodarczy (oczywiście im wzrost większy od zera tym lepiej). ZUS w Polsce ulega załamaniu wyłącznie dlatego, że gospodarka kraju pod żydo-rządami podlega stałemu regresowi. Za ten regres winę ponoszą kolejne okupacyjne żydo-reżimy IIIRP. (Poza dyskusją pozostaje konieczność zreformowania samego ZUS, czyli ograniczenie nadmiernych wynagrodzeń aparatu kierowniczego, ograniczenie biurokracji, uproszczenie i ujednolicenie przepisów, praw itp.)

Dariusz Kosiur

Za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/17/okupantom-i-zlodziejom-na-przeciw-obywatelska-emerytura-kukiza/

Data publikacji: 17.06.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.