Strona główna > Świat > Obrona przed żydowską agresją. J B Campbell

Obrona przed żydowską agresją. J B Campbell

Czy wiesz, że jest niezgodne z prawem w tym kraju (Ameryka) by Amerykanin zapytał, czy produkt pochodzi z Izraela? Że jest niezgodne z prawem amerykańskim, aby odpowiedzieć na to pytanie, tak albo nie? Że jest niezgodne z prawem, skoro ktoś zadaje takie pytanie, by nie zgłosił tego przestępcy do FBI i Departamentu Sprawiedliwości? Kara za postawienie pytania, udzielenie odpowiedzi czy nie zgłoszenie, wynosi do 5 lat więzienia i grzywna równa pięciokrotnej cenie produktu, lub $15.000, zależnie od tego co jest wyższe?

a

W roku 2003, kiedy ta historia pokazała się po raz pierwszy, FBI już zebrała ponad $26 mln grzywny od Amerykanów naruszających to prawo. Do tej pory, 8 lat później, nie wiem, ile już zebrano, ani komu przekazano, na podstawie tej ustawy, jako części podatkowej uchwały Reform Act z 1976 r., danej nam przez senatora o nazwisku Abraham Ribicoff.

Jestem pewien, że nie wiedzieliście o tym przepisie.

Możecie mieć świadomość prawa, które właśnie przeszło w Izraelu w ich tzw parlamencie, które wymaga karania każdego, wszędzie, kto kwestionuje pochodzenie izraelskiego produktu, lub który wzywa do bojkotu Izraela i wszystkiego wyprodukowanego w Izraelu. Kara nie jest określona, oczywiście. Wiem, że w 2003 r., Mosad kilkakrotnie starał się mnie zabić, za to czy tamto, i prawie mu się udało. Można powiedzieć, że „mam psa w tej walce,” cytując Mela Gibsona. Ja jestem uprzedzony – na pewno. Naprawdę nienawidzę s/synów.

Tak, będę się starał pomyśleć poważniej o założeniu partii politycznej, która by zajęła się s/synami, co zaproponowałem kilka miesięcy temu, a następnie zająłem się czymś innym i sprawę zaniechałem.

Wszyscy musimy uznać, że judaizm jest w stanie wojny ze wszystkimi. Żydowscy nauczyciele uważają wszystkich jako zdobycz do grabienia i / lub zabicia.

Kiedy Żydzi mają całkowitą kontrolę kraju (Rosja, Węgry, Ukraina, Palestyna​​), zobaczmy jak traktują innych. W Ameryce, spójrzmy na regiony, w których mają całkowitą kontrolę (Wall Street, Rezerwa Federalna, Hollywood, psychiatria, odzież, itp.). Każdy z nich jest w ruinie, lub oddawany krajom stosującym niewolniczą pracę.

Od tej reguły nie ma wyjątku. Żydzi przejęli kontrolę wszystkich istotnych elementów naszego społeczeństwa: rząd, banki i finanse, wojsko, edukację, informację i rozrywkę, wydawnictwa, muzykę i chrześcijaństwo.

Jesteśmy obecnie w stanie wojny z czterema narodami, których Żydzi nienawidzą: muzułmanami. To jest tylko ze względu na całkowitą żydowską kontrolę rządu USA. Żydów, pod przewodnictwem ortodoksyjnego Żyda Josepha Liebermana, którzy teraz zamierzają byśmy poszli na wojnę z piątym krajem, Syrią, w drodze do ostatecznego celu, Iranu.

Nasza „wojna z terrorem” jest amerykańską wojną z ofiarami żydowskiej agresji, wynikającą z żydowskiej kontroli amerykańskich polityków. Amerykanie także są ofiarami żydowskiej agresji poprzez „Patriot Act,” opracowany przez Michaela Chertoffa, który teraz odnosi korzyści ze zmuszenia nas do korzystania z radioaktywnych aparatów rentgenowskich na praktycznie wszystkich amerykańskich lotniskach.

Bomba atomowa była wynalazkiem żydowskim. Zrzucono ją na bezbronnych japońskich cywilów, których rząd próbował poddać się kilka lat po klęsce pod Midway. Jest to ostateczny przykład żydowskiego terroru. Izrael teraz przyznaje, że posiada setki sztuk broni jądrowej i jest przygotowany do spalenia Europy, jeśli odmówi się żydowskim żądaniom.

Opracowany przez Żydów, niezwykle destrukcyjny robak komputerowy o nazwie „Stuxnet” został wypuszczony w ubiegłym roku na irański reaktor jądrowy w Bushear, w celu wyłączenia jego procedury chłodzenia wodnego. Ta infekcja przeniosła się na chińskie i japońskie reaktory w październiku ubiegłego roku, i podobno jest powodem tego, że japońskie reaktory nie mogą przechowywać prętów paliwowych w wodzie i chłodzić od czasu trzęsienia ziemi i tsunami.

Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, najwyraźniej poznała przyczyny japońskiego problemu jądrowego i mądrze rozpoczęła zamykanie niemieckiego systemu energii jądrowej. Niemcy również wyróżnili się niedawno poprzez głosowanie, po raz pierwszy, przeciwko Izraelowi w ONZ w sprawie mordów dokonywanych przez lunatycznych „osadników.” Bezpośrednią tego konsekwencją było to, że jej nowy helikopter z dwoma wirnikami doświadczył niespotykanych dotąd wybuchów płomieni w obu silnikach, i uniknęła wypadku tylko z powodu umiejętności pilotów.

Dimitri Kalezow, były oficer ochrony jądrowej ujawnił, że ​​ataki terrorystyczne 11 września zostały przeprowadzone przez niesławnego izraelskiego mordercę, Michaela Harari, z wykorzystaniem planu demolki jądrowej dla WTC, zaproponowanego dziesiątki lat wcześniej przez Controlled Demolition Inc, i wywołaną atakiem na Pentagon przez rakietę Granit z czasów sowieckich, wyposażoną w 500 kiloton głowicę nuklearną, która została uaktywniona albo celowo albo przypadkowo. Harari i Kalezow byli „przyjaciółmi” przed 11 września i Dimitri został poinformowany przez bardzo zadowolonego Harari następnego dnia, że to on był organizatorem całej tej masakry.

To tylko kilka z najnowszych przykładów żydowskiej agresji. Głównym problemem jest żydowska kontrola rządu USA, która jest jedyną rzeczą, nad którą mamy pewną kontrolę. My, Amerykanie, naprawdę nie możemy nic zrobić z Izraelem, ale możemy zaatakować i zniszczyć organizacje żydowskie w Ameryce, które tworzą amerykańską politykę wewnętrzną i zagraniczną, zapewniającą Izraelowi pieniądze i broń, oraz podają rozkazy ataku na muzułmanów.

Organizacje te to: Rada Stosunków Międzynarodowych (CFR), B’nai B’rith, AIPAC, ADL, Kongres Żydów Amerykańskich, Światowa Organizacja Syjonistyczna itp. Teraz jest bardziej niż możliwe, że jest super-organizacja, która wydaje rozkazy tym widocznym organizacjom. Gdy mamy nazwiska i adresy ich super-członków, możemy sobie z nimi poradzić, jeśli mieszkają w Ameryce. Dla tych osób Ameryka musi stać się bardzo niebezpiecznym miejscem do życia i pracy. Do tego czasu będziemy całkiem zadowoleni z radzenia sobie z członkostwem widocznych grup, które decydowały o amerykańskiej polityce w naszym imieniu, bez formalności wyboru, czy mianowania przez nas. Musimy im pokazać, że istnieje ryzyko związane z uzurpacją władzy i nazywaniem jej „demokracją.” Możemy również brać udział w tej grze, kiedy tylko nauczymy się jej zasad. Zasady są następujące: zgodnie z prawem mamy broń.

W Ameryce nie ma już „reguły prawa.” Sędziowie w swoich „sądach” zabraniają wzmianki o Bill of Rights. Mamy takie same prawa w systemie prawnym USA, jak Palestyńczycy w Izraelu, to wszystko ze względu na judaizację prawa. […]

Prawo pistoletu. Kiedy o tym pomyślisz, jest to prawidłowe. W końcu Ameryka to kraj prawa pogranicznego, Colta, Winchestera i Remingtona, S & W i innych. Ale „egzekwowanie prawa” w tym kraju stało się żartem, jak wszędzie gdzie rządzą Żydzi. Jak może być inaczej, kiedy obywatel Izraela taki jak Michael Chertoff szefuje „bezpieczeństwu wewnętrznemu”? Albo Janet Neapolitano (nazwisko matki Winer), która w college’u miała żydowskie stypendium.”

Musimy zorganizować partię polityczną, być może nazwać ją DAJA, Defence Against Jewish Aggression [Obrona Przed Żydowską Agresją]. Nie będziemy brać udziału w wyborach, czy wysyłać ludzi do Waszyngtonu, ani do innych miejsc. Ale musimy znaleźć sposób by móc się identyfikować i ze sobą komunikować, żeby wyeliminować policyjnych donosicieli, których mamy wielu, choć być może nie od razu. Będzie to partia kontr-terroru. Mam w tym nieco doświadczenia jako były członek rodezyjskiej grupy antyterrorystycznej, znanej pn. Suport Unit [Grupa Wsparcia], oraz jako człowiek, który rozpoczął amerykański ruch anty-terrorystyczny, znany jako milicja.

Jak już pisałem na tych stronach, rodezyjskich terrorystów wspierało państwo Izrael, łącznie ze Światową Radą Kościołów.

Judaizm opiera się na terrorze i oszustwie, jak łatwo możemy potwierdzić poprzez czytanie książek żydowskich, począwszy od Starego Testamentu, potem to co możemy wytrzymać czytając Talmud i oczywiście ohydne żydowskie Protokoły. Każdy, kto twierdzi, że protokoły są „fałszywe,” czy nie autentyczne, jest w błędzie. Potwierdzają się przez porównanie ich z Talmudem lub Księgą Kapłańską, Powtórzonego Prawa czy Estery, albo z listem Sanhedrynu do Żydów z Hiszpanii z 1492 roku. Jest to ta sama filozofia nienawiści, przez wieki. Żadna inna grupa ludzi, nigdy nie miała tak ciągłego programu masowych mordów i kontroli ludzi, ani realizowanego tak dokładnie, począwszy od Rosji w 1918 roku, która miała miejsce po żydowskiej rewolucji w 1917 roku.

Judaizm nie jest religią jaką znamy, opartą na wierze, nadziei i miłości, czy życzliwym bóstwie. To jest bardziej surowy zbiór praw rasowych. Żydowski bóg, Jahwe, jest bogiem wojny i zagłady, bezlitosnym bogiem. Święta żydowskie są obchodami zbrojnych zwycięstw, trudno je nazywać „religijnymi.” Nie-Żydzi (ludzie) nie uznają tej prawdy życiowej, aż będzie za późno.

Dalej, ironiczne jest to, że tzw. Żydzi w żaden sposób nie mają związku z Hebrajczykami ze Starego Testamentu, ani z tymi, którzy rzekomo postarali się, by Jezusa ukrzyżowali Rzymianie, a tylko odgrywali rolę.

Osobiście, jestem co nazywa się poganinem, nie wierzącym w żadnego z tych legendarnych materiałów. Żydzi z którymi żyjemy dzisiaj grają rolę Żydów, a niektórzy z nich są takimi fanatykami, że udają przyjęcie na siebie kredytu za zabicie Jezusa. Wiedzą, że to myli chrześcijan, ponieważ chrześcijanie są nauczani, że Żydzi są specjalni, że są „wybrańcami Boga.” Oczywiście chrześcijanie nigdy nie byli w stanie poradzić sobie z tymi ersatz-Żydami. Jak radzić sobie z ulubieńcami Boga, kiedy cię atakują? Całkowitym paraliżem?

Chrześcijaństwo stało się numerem jeden, najbardziej skuteczną bronią w żydowskim arsenale. To jest powód tego, że nie udało się nam im sprzeciwić od ponad wieku. Muzułmanie mają podobny problem, szanując judaizm jako „wyższą służbę.” Nawet jeśli syjoniści nie są Hebrajczykami – a są to głównie Rosjanie i europejscy „Żydzi” – niezależnie od miejsca zamieszkania – muzułmanie są nieco sparaliżowani ich religią w kontaktach z nimi. Tak więc religia jest problemem, a nie rozwiązaniem.

Zanim człowiek może stawić opór judaizmowi, musi porzucić swoją chrześcijańską lub muzułmańską kontrolę umysłu. Ja jako główny problem Amerykanów postrzegam chrześcijaństwo, a nie judaizm. Nie oznacza to, że Amerykanie są tacy wierzący chrześcijanie, ale chrześcijaństwo, na które prawie wszyscy byliśmy narażeni jako dzieci, pozostawiło w nas osad wątpliwości w kwestii sprzeciwiania się żydowskiej agresji. Chrześcijaństwo naprawdę nie pozwala na samoobronę. Głosi przebaczenie i zbawienie całego biernego, dobrego myślenia – wszystkiego co najlepsze na świecie. To jeden problem. Polityczna część – specjalny charakter fałszywych Hebrajczyków, który jest zdefiniowany w ich pismach, a historyczne i współczesne grabieże – to kolejny problem. Wszystko to należy rozwiązać i odrzucić, jeśli mamy zamiar przeżyć.

a

Tyle historii i filozofii. Obrona przed agresją oznacza pierwsze przyznanie się, że mamy żydowski problem! Nie możemy rozwiązać go w drodze głosowania lub zgłaszania go na policję. Maszyny do głosowania są ustawione, a policja kontrolowana przez ADL i SPLC.

Ruch milicyjny po prostu był ruchem. Stanem umysłu. Nie było jednostki milicji, do której można było dołączyć, chyba, że ​​założyłeś ją z przyjaciółmi. To był antyrządowy stan umysłu, wola powiedzenia „nie” morderczym Bushowi i Clintonowi i ich zażartym próbom kontroli broni. […]

Dzisiaj, w 2011 roku, uważam, że amerykańscy mężczyźni są psychicznie uodpornieni na wszystko. Widzieliśmy, jak zła jest armia USA po 10 latach amerykańskich zbrodni wojennych i masowych mordach całkowicie niewinnych ludzi za granicą. Wiemy, że ci faceci są zdolni do wszystkiego, że wielu z nich ma tak pomieszane w głowach przez żydowskie „pranie mózgu” (Abu Ghraib i Guantanamo i wiele innych), które może być skierowane na nas tak szybko, jak na muzułmanów, którzy w najmniejszym stopniu nigdy im nie grozili.

Mamy straszne problemy z naszym żydowskim systemem monetarnym (Fed) i naszym żydowskim systemem finansowym (Wall Street). Mamy śmiertelny ekosystem w Zatoce Meksykańskiej (Goldman-Sachs/BP) i promieniowaniem przychodzącym do nas z Dalekiego Wschodu, całkowicie dzięki Izraelowi i maniakom z HAARP, którzy mogą planować kolejną niespodziankę w Dolinie Missisipi, Los Angeles czy w Nowym Jorku.

Dlatego proponuję partię polityczną typu zwycięzca bierze wszystko, aby usunąć wyżej wymienione organizacje żydowskie i inne. Zwycięzca bierze wszystko oznacza, my albo oni. Nie może być żadnego pokojowego współistnienia z kłamcami i mordercami. Czy jest w tym jakiś argument? To musi być partia polityczna, ponieważ musimy odebrać całkowitą władzę polityczną od organizacji żydowskich na każdym szczeblu – lokalnym, stanowym i federalnym. To nie może być zrobione zgodnie z prawem czy w sposób pokojowy i nie spodziewam się żadnego argumentu. Trzeba będzie to zrobić w tradycyjny amerykański sposób, poprzez użycie siły. Nasi przodkowie, mimo wszystko, odebrali ten kraj najtwardszym wojownikom na ziemi, amerykańskim Indianom. To nie było słuszne, ale tak się stało. Czy myślisz, że nie jesteśmy wystarczająco silni, by odebrać ją zgrai fałszywych Żydów w 3-częściowych garniturach?

Żydzi spodziewają się tego. Oni spodziewali się tego odkąd zaczęli zalewać Ellis Island 120 lat temu. To dlatego gawędzą z policją i FBI, mówiąc im, jak niebezpieczni jesteśmy. Oni wiedzą, że żyją na kredyt, że my, Amerykanie, jesteśmy najbardziej niebezpieczni, najlepiej uzbrojeni, najbardziej nieprzewidywalni i niepohamowani dranie na tej Ziemi.

Żydzi twierdzą, że stanowią tylko 2% populacji. Nie kupuję tego. Może być ich 10 razy więcej. W jaki sposób „żydowski głos” jest tak ważny przy 2%? Wiem, to żydowskie pieniądze, ponieważ maszyny wyborcze są ustawione. Mimo to, istnieje wiele więcej Żydów niż się przyznaje, bo wszystko co wiąże się z nimi jest oszustwem. Jeśli uważamy, że jest ich tylko 2%, nie martwmy się o małych Żydów. Może się mylę, ale 2% trafia na szczyt każdej organizacji politycznej, lokalnej, stanowej i federalnej w Ameryce. Przesiąka każdą ważną strukturę społeczeństwa na najwyższych stanowiskach. Dwa procent?

Tym artykułem nie odgrażam się Żydom. Mówię o żydowskiej agresji widocznej przez wyżej wymienione organizacje. Te organizacje musimy zniszczyć i nigdy nie pozwolić by mogły się odbudować. Dla nas to sprawa życia lub śmierci. Szczerze mówiąc, szczerze – już niemal nas zabili. Mamy tę jedną szansę na odebranie im władzy i zatrzymać ten taniec śmierci, do którego nas zmusili.

Ta partia polityczna może mieć inny aspekt niż tylko paramilitarny. Podobnie jak Hezbollah w Libanie, ona może z datków charytatywnych pomóc ofiarom żydowskiej agresji, takim jak bezdomnym (zarówno przewlekłym jak i ostatnim ofiarom żydowskiego oszustwa), oraz tym, którzy stali się niepełnosprawnymi z powodu zniszczeń przez współczesną medycynę. Partia może uczyć naturalnych metod ochrony zdrowia i trzymać ludzi z daleka od domów śmierci (szpitale). Wykorzystałaby darowizny, by nakarmić głodnych i przeszkolić ich żeby stali się produktywni i niezależni. Obrona Przeciwko Żydowskiej Agresji [DAJA] może mieć wiele innych spraw do załatwienia poza likwidacją żydowskiej machiny wojennej. Partia mogłaby instruować właścicieli domów o oszustwach hipotecznych i wywłaszczeniach, oraz wielu innych rzeczach przydatnych w walce z żydowską agresją i oszustwem. Musimy tylko zacząć myśleć pozytywnie. Ale najpierw musimy zrzucić tę żydowską małpę ze swoich pleców.

Przyznaję, że jest to radykalny plan. Ale taka była milicja. Milicja w ciągu 24 godzin stała się brzydkim słowem, ze względu na żydowskie zniszczenie budynku federalnego OKC [Oklahoma City], dokonane w imieniu milicji. (Dimitri Kalezow mówi, że Mike Harari również zorganizował broń jądrową w OKC.) Ale przez prawie 6 lat wcześniej, liczebnie ruch milicyjny wzrósł do milionów. Użyłem tej nazwy ze względu na wadliwe brzmienie 2 Poprawki. My na pewno nie potrzebujemy już tej ​​nazwy. Przeciwnie, potrzebujemy nazwy, która będzie siać strach w sercach wyżej wymienionych żydowskich organizacji. Nazwy, która oddzieli nas od nich. Każdy, kto używa tej nazwy, lepiej niech nie będzie gliną czy policjantem federalnym, czy członkiem tych organizacji. (Gliny powinny rozpocząć sprzątanie własnych, będących pod gangsterskim wpływem, skorumpowanych organizacji również, gdyż żadna brudna jednostka nie będzie wolna od amerykańskiego gniewu.)

W latach 1950 w Kenii było „Mau-Mau.” Nazwa nic nie znaczyła. Ale siała strach w sercu każdego Brytyjczyka i Afrykańczyka. W tym kraju, tym wyrazem będzie „DAJA,” i on już coś znaczy.

Karma może być straszna, jeśli poświęcisz swoje życie dla okradania innych.

Odrzucenie strachu i zamieszania, oraz zorganizowanie się tak, by stać się panami naszego własnego życia, jest jedynym sposobem na przeżycie tego, co nadchodzi.

J B Campbell – 29.03.2011 tłumaczenie / skrót Ola Gordon

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2011/03/29/jb-campbell-daja/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *