Strona główna > NWO > Obrazki z działań reżimu

Obrazki z działań reżimu

Rexton protest Indian

LiveLeak-dot-com-bff_1382064001-Marchers.jpg.resizedObrazki działania reżimu żydowskiego NWO są wszędzie na świecie takie same. Zbliża się kolejna rocznica 11 listopada i ulicami Warszawy przejdą Polacy w Marszu Niepodległości. Zanim jednak dojdzie do tego wydarzenia i bardzo prawdopodobnego zorganizowania przez żydowski reżim zwyczajowej prowokacji z tej okazji, popatrzmy na protest Indian kanadyjskich, broniących swej ziemi przed inwazją koczowników poszukujących gazu łupkowego.

W Rexton, New Brunswick, żydowski reżim NWO Harpera w Kanadzie, wysłał na pokojowych demonstrantów plemienia Mikmaq i ludzi, którzy przybyli im z pomocą sprzęt ciężki z karabinami maszynowymi i oddziały snajperów. Taka jest właśnie rzeczywistość każdego reżimu żydowskiego NWO na świecie.

 LiveLeak-dot-com-bff_1382064001-Protester001.jpg.resized

Mainstream opuszcza wiele informacji, ale relacja przekazana przez kurworespondentów z tego wydarzenia zakrawa na jawne kpiny, gdyż wspomnieli oni tylko o tym, że tubylcy rzucali koktajlami Mołotowa w samochody policyjne.

 LiveLeak-dot-com-bff_1382064001-Traitors003.jpg.resized

Faktem jest, że gdy uzbrojeni po zęby bandyci z tzw. kanadyjskiej królewskiej policji konnej, czyli ochroniarzy żydowskich zbrodniarzy, napadli na blokujących drogę Indian, nagle nie wiadomo co spowodowało masowe pożary policyjnych suk.

 BWy52UYCQAAsQsA

Pojazdy zapaliły się jeden po drugim, a psiarnia zamiast reagować w jakikolwiek sposób, zdecydowała się nic nie robić, aby zdobyć lepsze zdjęcia dla prasy. Reżim żydowski w Kanadzie znany był już wcześniej z użycia prowokatorów i podpaleń własnych pojazdów, a w latach 70-tych podjął nawet próbę wysadzenia bomby w cywilnym szpitalu, aby wrobić w to skrajnie prawicową grupę polityczną.

Mogłoby być też tak, że część demonstrantów rzuciła Mołotowy w odwecie za szturm psów na miejsce obsadzone przez protest i strzelanie do starszyzny Indian gumowymi pociskami i gazem łzawiącym.

 LiveLeak-dot-com-bff_1382064001-Military005.jpg.resized

Snajperzy zostali rozmieszczeni wokół miejsca protestu.

 LiveLeak-dot-com-bff_1382064001-Military006.jpg.resized

LiveLeak-dot-com-bff_1382064001-Military002.jpg.resized

Reporter Miles Howe z Halifax Media Co-Op został aresztowany. (Stało się to już drugi raz w tym roku, w lipcu został aresztowany w innym proteście, a później wszystkie zarzuty zostały oddalone). Jego ostatnie doniesienie na pejs-zbuku brzmiało, że 75 umundurowanych bandytów otacza okolice protestu z karabinami.

 LiveLeak-dot-com-bff_1382064001-Protesters002.jpg.resized

Wysłano tam również pojazd opancerzony z gniazdem karabinu maszynowego.

 LiveLeak-dot-com-bff_1382064001-Military004.png.resized.jpg

Doszło teraz do wielkiego podziału narodu kanadyjskiego, gdyż wiele osób wciąż odmawia przyznania istnienia rzeczywistej sytuacji i nadal wierzy, że uzbrojona psiarnia tutaj jest, aby ich chronić, gdy wielu, wielu innych jest już w pełni świadoma, że „rząd to bzdura”.

Wiele osób obawia się, że fałszywy rząd marionetkowy Harpera próbuje wywołać na wszelki możliwy sposób wojnę domową przy użyciu takich działań, jak ta, i że jest to związane z działaniem w interesie najbardziej toksycznej gałęzi przemysłu, jaka istnieje. Reżimowi Harpera zajęło mniej niż jedną kadencję zamianę Kanady z jednego z najczystszych państw świata w jednego z największych trucicieli na arenie międzynarodowej.

Nie wiadomo do końca z jakiej organizacji pochodzą snajperzy na zdjęciach, bo nie mają żadnych oznaczeń.

 LiveLeak-dot-com-bff_1382064001-Military003.jpg.resized

Więcej informacji i zdjęć na stronie: http://www.dailykos.com/story/2013/10/17/1248395/-Native-Americans-Declare-War-on-Fracking-Canada-Declares-War-on-Native-Americans

Reżim okupacyjny w Polsce już na pewno też podjął przygotowania do wywołania prowokacji 11 listopada. Metoda na ten reżim nie może polegać na demonstracji nieuzbrojonych ludzi, do których ci bandyci mogą bezkarnie strzelać. Na ten rodzaj wojny różne żydowskie reżimy NWO są dobrze przygotowane, one tego właśnie chcą i do tego będą prowokować bezbronnych ludzi.

źródło: http://www.liveleak.com/view?i=bff_1382064001

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.