Strona główna > NWO > Obóz reedukacyjny

Obóz reedukacyjny

obóz reedukacyjny

Umerziehung_shutterstock_73484551Centralny obóz reedukacyjny dla przeciwników UE, planuje utworzyć ekipa marionetek żydowskiego NWO. Skrót doniesienia ze źródła niemieckiego.

Bruksela: UE ma w planach utworzenie obozu reedukacyjnego

UE ogłasza, że wkrótce przestanie się patyczkować i kierować jakimiś względami i zacznie ograniczać wolności każdego obywatela Unii. Skończy się zatem wolność wypowiedzi. Co ciekawe, nie przedstawiono żadnego wiarygodnego uzasadnienia tych zamiarów, a sam projekt nie wzbudził sprzeciwów.

Dyktator Tito (żyd polskojęzyczny, Weiss – przypis) trzymał za mordę w całości wielokulturowe i wieloetniczne państwo za pomocą brutalnej siły i represji: kto okazywał zachowanie politycznie niepoprawne, był wysyłany do obozu koncentracyjnego na wyspie położonej na Adriatyku Goli Otok („naga wyspa”).

Przez okres 25 lat ludzie, którzy publicznie wyrażali objawy niepoprawności w Jugosławii, byli torturowani i brutalnie mordowani.

Od tamtego czasu wierzono, że nigdy więcej nie będzie takich obozów w Europie. Ale tylko do czasu. Bruksela obecnie szuka miejsca, które może być centralnym obozem reedukacyjnym dla przeciwników UE. Plany zostały już opublikowane. O dziwo, nie wzbudziło to szczególnego oporu.

źródło: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/christine-ruetlisberger/bruessel-eu-plant-umerziehungslager.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.