Strona główna > Świat > Obongo chce by Polska rozpoczęła III Wojnę Światową. Mike King

Obongo chce by Polska rozpoczęła III Wojnę Światową. Mike King

Wojsko USA wkracza do Polski, pierwsza rozlokowanie na progu Rosji.

a

Demoniczny pęd do odpalenia III wojny światowej zanim Orange Man [Pomarańczowy Człowiek = Trump] mógłby się zaprzyjaźnić z Wielkim Złym Putinem, tą prowokacją  przeszedł na najwyższy bieg.  Teraz, nagle, kilka dni przed odejściem (mamy nadzieję?) Mr & Mr Obogo, dowiadujemy się, że Polska potrzebuje „odstraszacza” na rosyjską inwazję? Już wiemy jak głupi są czytelnicy Slime [gra słów: slimes = rym do Times / ang. slime = szlam, coś obrzydliwe pokryte śluzem], ale czy naprawdę są oni tak głupi żeby dać się nabrać na te bzdury?

Cóż, to nie jest sprawa nabrania się na fałszywy argument „odstraszania”. Prawdziwa kwestia jest: czy ludzie dadzą się nabrać po zmuszeniu Rosji do zadania pierwszego ciosu? Jeśli historia globalistów celowych prowokacji ma posłużyć za wskazówkę, to obawiam się, że Boobusy* jeszcze raz dadzą się zbajerować. Załóżcie kombinezony ochronne i gogle. Zanurkujmy w szambo Sulzbergera** i pokażmy kilka fragmentów tego mylnego ekskrementu – oryginalnie  opublikowanego przez Associated Press [AP].

*ang. boobu [czyt. bubu]– błąd, gafa, autor tak nazywa ciemniaków

**właściciel New York Timesa

a

1

2

HISTORIA SIĘ POWTARZA!

Tak jak Prusy Wschodnie w 1939 (zdjęcie 2), rosyjska enklawa Kaliningrad jest odizolowana od kontynentalnej Rosji (zdjęcie 3). Każdy ruch Polski / NATO przeciwko Kaliningradowi zmusiłby Rosjan do przejścia przez (inwazja) państwa bałtyckie i prawdopodobnie Polskę. To tam amerykańskie czołgi i piechota spodziewa się sprowokować Rosjan do „oddania pierwszego strzału”.

AP/Slimes: WARSZAWA, Polska – Amerykańscy żołnierze wtoczyli się do Polski w czwartek, spełniając marzenia niektórych Polaków…

Kontra: Określenie „niektórzy Polacy” odnosi się do posłusznej wasalskiej klasy zdrajców Polaków wychowanych i podtrzymywanych przez kompleks CIA-NGO. Wielu Polaków denerwuje się z powodu tego niedawnego „odstraszacza”.

AP/Slimes: … od upadku komunizmu w 1989 by mieć amerykańskie wojska na swojej ziemi jako odstraszacz dla Rosji.

Kontra: Skoro pokomunistyczna Rosja ani nie dokonała inwazji na Polskę, ani jej nie groziła w ostatnich 28 latach, to dlaczego ci głupcy nadal „marzą” o amerykańskim „odstraszaczu”?

AP/Slimes: Niektórzy machali rękami i trzymali amerykańskie flagi kiedy amerykańskie wojsko w czołgach i innych pojazdach wjeżdżali do płd-zach. Polski z Niemiec i jechali w kierunku miasta Żagań, gdzie będą mieć bazę. Polska premier i minister obrony będą ich witać podczas oficjalnej ceremonii w sobotę.

Kontra: Gdyby Rosję zmuszono do inwazji na Polskę, to zobaczylibyście jak szybko i jak daleko ci marni politycy uciekną albo do Londynu, albo Nowego Jorku, zostawiając przerażonych rodaków by zadbali o siebie.

1

2

epa05047360 German Chancellor Angela Merkel (L) shakes hands with Polish Prime Minister Beata Szydlo (R) at the start of an EU-Turkey Summit in Brussels, Belgium, 29 November 2015. The European Union hopes to secure Ankara's concrete help in stemming a surge in migration, at a joint summit in Brussels, with the bloc offering financial aid and closer ties in return. Europe is facing its largest people movements since World War II, with almost 900,000 migrants and asylum seekers arriving this year. Many, including large numbers from war-torn Syria, transit through Turkey and board boats headed for Greece. EPA/OLIVIER HOSLET Dostawca: PAP/EPA.

Polska premier Beata Szydlo pasuje do innych agresywnych feministek globalistycznej Europy.

AP/Slimes: „To jest spełnienie marzenia” – powiedział Michał Baranowski, dyrektor niemieckiego think tanku Marshall Fund w Warszawie. „I to nie jest tylko symboliczna obecność, a taka z realną zdolnością”.

Kontra: Jego marzenie. Koszmar Europy.

AP/Slimes: …. nowe rozlokowanie – które obejmuje około 3.500 amerykańskich żołnierzy – oznacza pierwsze w ogóle stałe rozlokowanie w regionie przez sojusznika NATO.

Kontra: Artykuł nie wspomina o tym, że 2.500 amerykańskich czołgów również przyjeżdża do Polski jako część siły „odstraszającej”.

AP/Slimes: Jest to część większego zobowiązania prezydenta Baracka Obamy dla ochrony regionu…

Kontra: Zaledwie tydzień przez inauguracją Orange Mana,  Obongo postanawia „chronić” Polskę. Jak wygodnie!

AP/Slimes: … które stawało się coraz bardziej nerwowe kiedy Rosja anektowała Krym od Ukrainy w 2014 ..

Kontra: Nie ma powodu się „denerwować”. Krymczanie zagłosowali w wolnym i uczciwym referendum, jakie odbyło się po rozpoczęciu przez CIA wrogiego zamachu na wybrany rząd Ukrainy, stosunkiem 97% do 3%  za powrotem do rosyjskiej suwerenności. AP, Slimes i reszta Piraniowej Prasy wszyscy wiedzą o tym krytycznym kontekście, oczywiście, ale celowo pomijają w narracji.

1

2

2013-2014 / Po przybyciu McCaina Szalonego na Ukrainę, wybuchła wcześniej zaplanowana przemoc i obalono wybrany prorosyjski rząd. Rosjanie na Krymie wtedy zagłosowali za powrotem do swojej historycznej rosyjskiej suwerenności.

AP/Slimes: Ale istnieją obawy, że zwiększone bezpieczeństwo może w końcu zostać osłabione przez pro-kremlowskie poglądy prezydenta-elekta Donalda Trumpa.

Kontra: Tak. „Pro-Kremlowski” agent Trump chce przekazać Polskę swojemu panu,  Władimirowi Putinowi. Co za bzdura!

AP/Slimes: Polska i kraje bałtyckie również czują się zagrożone przez ostatnie rozmieszczenie przez Rosję rakiet nuklearnych  Iskander w Kaliningradzie, na rosyjskim  terytorium wciśniętym między Polskę i Litwę.

Kontra: Faktycznie to Rosja jest „zagrożona” przez rozmieszczenie przez NATO rakiet w Polsce. Kontr-rozmieszczenie rosyjskich Iskanderów było reakcją, a nie akcją.

AP/Slimes: Ale Rosja mówi, że ona jest zagrożona.

„Te akcje zagrażają naszym interesom, naszemu bezpieczeństwu” – powiedział w czwartek rzecznik prezydenta  Władimira Putina,  Dmitry Peskow. „Zwłaszcza kiedy dotyczy to trzeciej strony budującej swoją obecność wojskową koło naszych granic. To nie jest nawet państwo europejskie”.

Kontra: Dzięki za obowiązujące zakopanie klejnotu prawdy, jak zwykle, pod stertą gnoju.

AP/Slimes: Niepokoje o stałości nowych zobowiązań bezpieczeństwa Ameryki są zakorzenione w tragicznej historii narodowej, w której Polska często przegrywała w układach zawieranych przez wielkie mocarstwa.

Kontra: Ostateczna „tragiczna historia narodowa” którą Polacy wydają się zapominać jest taka, że to zachodni triumwirat USA / UK / Francja postanowiły wszcząć wojnę z Wielkimi Niemcami, a później porzucili ją na łaskę  Joe Stalina. A teraz, 70 lat później, robią to samo! (Spróbuj oprzeć się opowiedzeniu tu „polskiego żartu”)

1

2

3

1939: Po tym kiedy marszałek Polski Edward Śmigły-Rydz dał Brytanii i Francji pretekst potrzebny do wypowiedzenia wojny Niemcom, dostał 15 minut sławy, a później „wrzucono go pod autobus”. Wtedy ten pionek uciekł do Rumunii, kiedy jego kraj pustoszyły komunistyczne hordy Stalina.

AP/Slimes: „Wszyscy ostatni prezydenci Ameryki uważali, że mogą ubić z Rosją wielkie interesy” – powiedział Marcin Zaborowski z Visegrad Insight, analitycznego czasopisma o Europie środkowej. „Trump ma inklinacje do zawierania układów, i Europa środkowa i wschodnia nie mają powodu do zmartwień”.

Kontra: Dlaczego Europa środkowa i wschodnia miałyby się martwić zawarciem pokoju przez Trumpa i Putina? To faktycznie zmniejszyłoby niebezpieczeństwo III wojny światowej toczonej na waszej ziemi, a nie zwiększyło – głupcze!

AP/Slimes: Przyjeżdżające do Polski brygady pancerne pochodzą z Fort Carson, Kolorado. Wojska przybyły do Niemiec w ubiegłym tygodniu i gromadzą się w Polsce zanim zostaną przeniesione do 7 krajów od Estonii do Bułgarii. Stała jednostka będzie stacjonować w Niemczech. Po 9 miesiącach zostaną zastąpieni przez kolejną jednostkę.

W innej choć powiązanej misji, NATO rozmieści też 4 bataliony na wschodniej flance w tym roku, po jednym w Polsce i 3 krajach bałtyckich.

Kontra: To nie jest żart, i od niego robi się niedobrze. Homo Obongo, działając z rozkazów zbrodniczego syndykatu Soros / Rotszyld, coś planuje, i to może się wydarzyć przed  inauguracją – ładnie zbiegając się z potencjalnymi rozruchami wynajętego tłumu. Tymczasem Boobus Americanus dalej koncentruje się na dogrywkach NFL i nadchodzących Stupor Bowl.

1

Boobus Americanus 1: W dzisiejszym New York Times przeczytałem, że amerykańskie wojska przyjeżdżają do Polski żeby powstrzymać możliwą rosyjską agresję.

Boobus Americanus 2: Nie myślę żeby Rosja chciała dokonać inwazji na Polskę, ale drobne odstraszanie to prawdopodobnie niezły pomysł.

1

Sugar [kot]: Globalissstyczni  kontrolerzy umysssłu mają was tam gdzie was chcieli, Boobusssy. Kiedy Rosssję w końcu zmusssi się do jakiegoś posssunięcia, to nigdy nie pojmiecie tego, że ‚rosssyjska agresssja’ była sssamossspełniającym sssię  proroctwem.

  Redaktor: Dokładnie jak z II wojną światową! Zdumiewające.

Mike King

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://tomatobubble.com/poland_world_war_3.html

Mike King
Mike King

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *