Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Opętani ludzie…Obuwie oligarchy z ludzkiej skóry

Eurosodoma – Opętani ludzie…Obuwie oligarchy z ludzkiej skóry

W naszych czasach trudno już jest zaskoczyć czymś amoralnym, nieetycznym czy nieludzkim ale zsatanizowana ludzkość coraz głębiej pogrąża się w piekielnych otchłaniach. To co robili faszyści wywoływało u wszystkich  zmieszanie. Natomiast dzisiaj zaczęło to być uważane za pospolitość i nawet za szykowne wyrafinowanie.

a10

Po licznych doniesieniach z Donbasu, że tam dosłownie patroszy się rannych i zabitych żołnierzy i cywilnych mieszkańców, nie będzie nic w tym dziwnego kiedy dowiemy się, że dla takiego rzemiosła jak produkcja wyrobów z ludzkiej skóry, „surowiec” przywożony jest z ukraińskich stepów. Panie Boże, zmiłuj się!

————————————————————————————————————

„Zapraszamy na Ludzką Skórę”

Jesteśmy specjalistami w wytwarzaniu wyrafinowanej i ekskluzywnej produkcji dla nadzwyczaj bystrej i odkrywczej klienteli. Państwa pieniądze butwieją?

Brytyjscy kontynuatorzy najlepszych tradycji Elsy Koch mają przyjemność zaoferować państwu ekskluzywne wyroby skórzane z ludzkiej skóry, które państwo, po prostu i absolutnie legalnie, możecie nosić ze sobą i chwalić się nimi przed swoimi przyjaciółmi-oligarchami.

Tak, zamawianie i noszenie wyrobów z ludzkiej skóry jest całkowicie legalne. Skąd mistrzowie ją biorą? Zamawiają u żywych ludzi, którzy podpisują zgodę, że po śmierci ich skóra może być wykorzystana do produkcji.

Takie specyficzne produkty kosztują, zgodnie z oczekiwaniami, drogo. Na przykład żeby posiadać portfel z ludzkiej skóry będziecie musieli państwo zapłacić około 15 tysięcy dolarów. Ci „rzemieślnicy” mają nawet swoją stronę internetową.

Za: http://3rm.info/main/60922-obuv-oligarha-iz-kozhi-cheloveka.html

Publikacja: 10.01.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.