Strona główna > NWO > Obiecywany przez nich pokój to wieczna wojna

Obiecywany przez nich pokój to wieczna wojna

Gdyby było takie przestępstwo jako zdrada przez niewiedzę, to większość Amerykanów byłaby tego winna. Ale najgorszy rodzaj zdrady pochodzi od tych, którzy znają prawdę, ale jej nie mówią.

a

W całej swojej historii, a jeszcze bardziej wyraźnie w ostatnich dniach, Stany Zjednoczone okazały się być podżegaczem wojennym i kłamcą, z prezydentem, który jest udowodnionym zbrodniarzem kierującym bezduszną grupą morderczych maniaków, atakującym jeden bezbronny kraj po drugim, obwiniając innych za popełnione przez USA zbrodnie, i siejąc zniszczenie i chaos, który zabija niewinnych ludzi w jednostronnych, nigdy nie wydających się kończyć wojnach.

Nasi przywódcy mają celowe zamiary opłacane przez zagraniczne specjalne interesy które niszczą nasz własny kraj, poprzez środki niewątpliwie szkodzące interesom amerykańskich obywateli, a jednocześnie chwalą ich dobrze opłacani pisarze goniący za sławą i fortuną kosztem prawdy. Ostatnie okrucieństwo którego nigdy nie dotkną MGN (media głównego nurtu/a303), to dokument pochodzący z armii, który wzywa snajperów do strzelania do głównych opozycyjnych organizatorów wieców politycznych <http://www.globalresearch.ca/police-state-us-military-plans-to-crush-dissident-political-groups-target-leaders-with-sniper-fire/5398485>.

To że Amerykanie nie zbuntowali się i nie osadzili w więzieniu tych przywódców, którzy celowo zniszczyli kraj, jest pewnym świadectwem ich psychicznej niedyspozycji z powodu ogłupiających procesów, które nie tylko obniżyły ich IQ, ale osłabiły wolę kwestionowania stale opowiadanych im kłamstw. Nawet kiedy rząd kradnie wszystko co mają, ci którzy potrafią rozpoznać odgrywane na nich oszustwa, milczą ze strachu z obawy przed utratą skromnego jeszcze posiadanego przez nich dobytku.

Inteligentny czy nie, przeciętny obywatel amerykański nie tylko nie ma wpływu na to co robi jego rząd, on / ona nie ma absolutnie żadnej możliwości, aby w znaczący sposób komunikować się z jakimś departamentem rządowym, nie spełniając krytycznego wymogu bycia w stanie umieszczenia co najmniej dziesiątków tysięcy dolarów w rękach jakiegoś wybranego przedstawiciela, który będzie przynajmniej udawał że przedstawi sprawę swoim kolegom.

Ale jeszcze gorsze niż to jest realizacja, że większość Amerykanów nie chce nawet oprotestować zbrodniczych posunięć, które erodują i zanieczyszczają jakość życia, jaką mieli gdy byli dziećmi. Ten paraliż umożliwiły znane gadające głowy w TV, które bronią kłamstw rządu i powtarzają fałszywe opinie wymyślone przez mistrzów politologii, sowicie opłacanych za ogłupianie opinii publicznej i zwiększanie nieuczciwych zysków bankierów.

Ze względu na skutki elektronicznej hipnozy za pośrednictwem mediów, zmniejszone funkcje mózgu spowodowane przez wyniszczające substancje chemiczne w żywności i w powietrzu, i nieocenione szkody wyrządzane przez lekarzy, którzy zyski cenią bardziej niż optymalne zdrowie – wszyscy wzmacniani przez media publiczne należące do tych samych ludzi, którzy popełniają te zbrodnie – Amerykanie nie mogą już odróżniać fikcji od rzeczywistości, albo prawdy od kłamstwa, które teraz niszczą każde życie na tej planecie.

Jak inaczej można tłumaczyć niebezpieczeństwo w jakim postawili nas nasi wybrani i mianowani oficjele? Czy te dzieci w Sandy Hook naprawdę zostały zabite? Czy one w ogóle istniały? Myślicie że znacie odpowiedź?

Jak inaczej można wytłumaczyć ISIS, założony za amerykańskie pieniądze, kierowany przez Izraelczyka udającego muzułmańskiego dysydenta, potem zbombardowany przez amerykańskie wojsko, udające iż broni marionetkowego rządu jaki zainstalował w Iraku?

Jaki przewrotny program umożliwił wielu tysiącom mieszkańców Ameryki Środkowej udającym bezdomne dzieci, przekroczyć granicę USA i być przyjmowanymi z otwartymi ramionami przez rząd, który dużo bardziej ceni ich dobrobyt niż amerykańskich podatników, którzy cierpią z powodu utraty pracy w całym kraju? Pewna szkoła w Massachusetts poinformowała, że jej nowi uczniowie zza południowej granicy wydają się być starsi od niektórych nauczycieli!

Dziś wieczorem, kiedy to czytacie, rząd USA przygotowuje się do rozpoczęcia III wojny światowej na Ukrainie, w wyniku stworzonych przez niego kłamstw, w które nigdy nie uwierzyłoby społeczeństwo o normalnych zdolnościach umysłowych. Dzisiejszy nagłówek w USAToday oskarżył Rosję o kłamstwo o tym co robi na Ukrainie, podczas gdy prawdziwa sytuacja jest taka, że Ameryka rozpoczęła ten program zagłady, zastąpiła rząd ukraiński swoimi izraelskimi najemnikami, a teraz wydaje się chętna do rozpoczęcia wojny, która zniszczy większość świata, kłamiąc na każdym kroku o tym co się dzieje naprawdę.

Jak mogliby normalni Amerykanie, jeśli jeszcze są, w ogóle cierpliwie znosić takie patologiczne zachowanie?

Zagrożenia dla waszego zdrowia nigdy nie były poważniejsze, i sytuacje zostały celowo stworzone przez ludzi mających rzekomo was chronić.

Niebezpieczne jest wysyłanie waszych dzieci do szkół publicznych. Jeśli przepisywane im zatrute leki nie zrujnują im życia, to zrobią to nauczane ich celowo mylące informacje.

Niebezpieczne jest kupowanie żywności w supermarkecie. Ze względu na korupcję na najwyższych szczeblach rządowych, kontrola żywności i przejmowanie niemal wszystkich gospodarstw przez megakorporacje, do których należy rząd, nie ma zachęty do zapewniania zdrowej żywności, tylko szukania zdrowych zysków, a rezultatem tego jest ciągłe zatruwanie konsumenta, co jest korzystne dla wspomnianej poniżej profesji.

Niebezpieczne jest chodzenie do lekarza. Przygotowuje się zakaz sprzedaży witamin i tradycyjnych leków w połączeniu z wymuszoną powszechnością procedur uznanych za szkodliwe, takie jak promieniowanie i chemioterapia, co gwarantuje, że wasze życie będzie krótsze, a wasz portfel pusty, jeśli będziecie polegać na medycynie alopatycznej, by zmaksymalizować długość życia. Zamiast leczenia chorób, lekarze głównego nurtu pracujący dla rządu zajmują się ich wynajdowaniem i utrwalaniem – dla zysku.

Niebezpieczne jest wierzenie w to co czytacie w MGN. Jeśli wszystkie firmy medialne należą teraz tylko do sześciu korporacji należących do tej samej grupy etnicznej, szanse na obiektywne i zdrowe informacje od którejkolwiek z nich są absolutnie zerowe.

Niebezpieczne jest kwestionowanie któregokolwiek urzędnika publicznego z obawy przed odwetem, obawy przed atakiem ze strony Urzędu Podatkowego (IRS), albo prywatnej grupy najemników. Rząd uchylił Uchwałę o Swobodnym Przepływie Informacji i większość swojej działalności prowadzi w tajemnicy, tak żeby członkowie rządu mogli nielegalnie korzystać z tajnych negocjacji, których nigdy nie ujawnia się publicznie. Najwyższa forma sztuki tej techniki występuje kiedy policja jest w stanie ukraść waszą własność, bez oskarżania was o przestępstwo, co zdarza się często w każdym stanie.

Niebezpieczne jest wykazywanie zbrodni policjantów i wojskowych. Można spodziewać się odwetu, dyskryminacji, a może stracić życie, jeśli próbuje się to robić.

I co najważniejsze, najbardziej niebezpieczne jest zauważenie tego, że Żydzi kontrolują każdy aspekt naszego społeczeństwa – TV, uniwersytety, wydawnictwa książkowe, co chcesz – i to dlatego wszystkie te inne dolegliwości z Ameryki, współczującego społeczeństwa o otwartym sercu, zrobiły egoistyczny batalion zombies o martwych mózgach, gotowych za kilka baksów sprzedać bliźniego.

Tłucze się nas byśmy milczeli o ciągłych i rosnących zbrodniach naszego rządu, a robią to wypaczone falangi żałosnych dziennikarzy, których zmusza się do asystowania w kłamstwach o intencjach rządu zniszczenia tego kraju.

Kim są znani dziennikarze tego kraju? Żeby zdobywać sławę, muszą zachować tajemnicę, która zniszczyła ten kraj i niszczy świat.

Widzieliście jednego po drugim tych, którzy próbowali powiedzieć prawdę, ośmieszanych i wypędzanych z widoku publicznego. Helen Thomas. Rick Sanchez. Joe Sobran. Douglas Reed. Ezra Pound. Każdego z nich zniszczono za to, że próbowali mówić prawdę. Tłumienie prawdy, którą chcieli wam powiedzieć, zniszczyło Amerykę, i umożliwiło plastikowym, ustawionym politykom pracować nad sabotowaniem republiki.

Kiedy politycy mówią ‚pokój’, tak naprawdę mówią ‚wojna’. Reporterzy i redaktorzy powtarzający ich słowa zaprzeczające faktom, o których wiedzą iż są prawdą, są głównie odpowiedzialni za tę konfuzję, która zamuliła umysły Amerykanów, i przez ich celowo egoistyczne działania popełnili najgorszy rodzaj zdrady wobec ludzkości.

Pisarze mają wybór: sława albo prawda. Prawda przynosi biedę i pogardę. Sławę przynoszą opowiadane przez pisarzy kłamstwa, które erodują stabilność Ameryki.

Choroba która toczy Amerykę i infekuje cały świat tymi rujnującymi podwójnymi znaczeniami i podstępną korupcją jest żydowski wpływ, który absolutnie zniszczył zasady naszych uczciwych relacji z bliźnimi tym trującym rasistowskim nonsensem, że OK. jest załatwienie sąsiada, zabicie swoich rodziców i prostytuowanie swoich dzieci, tak długo jak na tym się zarabia.

To jest tragicznie, tak uważa większość ludzi, i to dlatego życie na tej planecie spotka przykry koniec. Siły natury jakie uwolniła wroga banda koszernych psychopatów po to by gromadzić bogactwo świata do własnych kieszeni, i do diabła ze wszystkimi innymi, będą kosztowały każde żywe stworzenie na tej planecie jedyną rzecz którą cenią najbardziej, i jedyną rzecz której nigdy nie będą mogli zastąpić.

Jeśli się nie domyślacie, to będzie to wasze życie.

Bo wasze milczenie o żydowskim zagrożeniu, które zniszczyło funkcjonalne i satysfakcjonujące życie jakie wiedliśmy, jest podobne do popełnienia samobójstwa, i większość o uszkodzonych mózgach amerykańskich obywateli wydaje się właśnie zmierzać w tym kierunku.

Proste byłoby zatrzymanie tego zjazdu do ruiny. Wystarczy uznać to co robią Żydzi każdemu społeczeństwu na którym mogą położyć ręce, i zatrzymać ich w sposób definitywny i na zawsze.

W przeciwnym wypadku, rozsądni i myślący ludzie nie maja żadnej przyszłości, a tylko niekończący się długi sen z szeroko otwartymi oczami.

 John Kaminski, tłum. Ola Gordon.

Źródło: http://therebel.org/en/kaminski

The peace they promise is neverending war

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *