Strona główna > Świat > Obejrzyj to szczere podsumowanie PRAWDZIWYCH powodów paryskich ataków

Obejrzyj to szczere podsumowanie PRAWDZIWYCH powodów paryskich ataków

Odświeżająco uczciwa relacja z tego, co dzieje się obecnie na świecie.

Gearoid O’Colmain jest stacjonującym w Paryżu irlandzkim dziennikarzem i pisarzem, który nie boi się być kontrowersyjnym. W tym wywiadzie dla RT, O’Colmain ujawnia kilka miejscowych prawd odnośnie paryskich ataków w krytycznej i inteligentnej pomście przeciwko globalizacji i Zachodniemu imperializmowi. Argumentuje, że: Europejczycy muszą zrozumieć, że Wojna z Terrorem prowadzona przeciwko syryjskiej ludności również jest terroryzmem i tak długo, jak jest kontynuowana, możemy spodziewać się, że radykalizacja młodych rozczarowanych muzułmanów będzie trwać.

Stany Zjednoczone i ich sojusznicy stworzyli „nowy rodzaj kolonializmu”, który celuje w „dzielenie, podbijanie i destabilizowanie” Bliskiego Wschodu (i ostatecznie świata).

ISIS zostało sfinansowane i uzbrojone przez agencje wywiadu Zachodniego do wsparcia tego celu: O’Colmain wskazuje dowody zawarte w odtajnionych dokumentach i argumentuje, że jest to fundamentalne do zrozumienia tego, co tak naprawdę dzieje się na świecie obecnie.

Te terrorystyczne grupy zastępczy są następnie używane przeciwko „państwom narodowym, które odrzucają hegemonię USA/Izraela do przedłożenia globalnego porządku, który służy jedynie interesowi maleńkiej i tyrańskiej elity”.

Francja używa strachu i propagandy do wspierania paniki i nieufności wobec muzułmańskiej ludności, typowej taktyki „dziel i podbijaj” do stworzenia tego, co on nazywa „wojną domową o niskiej intensywności”.

O’Colmain przewiduje, że ataki zostaną użyte do usprawiedliwienia załamania głosów opozycjonistów, alternatywnej prasy i aktywizmu.

Wolność wypowiedzi już jest miażdżona; francuski nauczyciel został zwolniony za sugerowanie, że Zachodni imperializm mógłby być połączony ze wzrastającym zagrożeniem terrorystycznym, a profesor uniwersytecki został uciszony. On nazywa to „intelektualnym terroryzmem”.

Ostatni napływ syryjskich uchodźców do Europy, albo jak O’Colmain o tym mówi „przymusowa zaprojektowana migracja”, został umyślnie zaplanowany w celu stworzenia do warunków dla wszystkiego co powyżej.

Podczas gdy biali ludzie są przerażeni i czekają na to, że rząd ich uratuje, może zostać wprowadzone prawo wojenne, co jest dokładnie taką reakcją, jakiej od nich się oczekuje.

Możemy spodziewać się dalszego podziału, społecznego niepokoju i systematycznego niszczenia swobód obywatelskich w odpowiedzi na paryskie ataki, nie tylko we Francji, ale w całym świecie Zachodnim.

a

Źródło: http://www.trueactivist.com/watch-this-outspoken-journalist-sum-up-real-reasons-for-paris-attacks/?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=antimedia

Tłum. i opracowanie: Work Buy Consume Die

P.S. Suplement: Facebook’owy komentarz admina kanału Smash Cultural Marxism z dnia 20. listopada 2015 r.

ISIS jest konsekwencją podległości naszych marionetkowych polityków wobec interesów Izraela i pragnienia osłabienia, destabilizacji i obalenia reżimów, które nie są przyjazne Izraelowi i jego ekspansywnej polityce. Nasze rządy i polityczne prostytutki finansowały i uzbrajały tak zwane grup rebelianckie, które zaatakowały państwa z zamiarem wymuszenia zmiany reżimów, nawet najechali państwa, zbombardowali inne i mają krew tysięcy na swoich rękach, włączając w to krew naszych żołnierzy. Irak, Libia i Syria pogrążyły się w chaosie dokładnie z tego powodu, a ISIS zostało zrodzone z tego chaosu.

Nie tylko rozmyślnie stworzyli bałagan na Środkowym Wschodzie, ale kontynuowali proces niszczenia Europy poprzez masową imigrację i popełnianie oszustwa „różnorodności”. Ci ludzie, którzy udają polityków, są aktorami, przedstawiają wam fałszywą rzeczywistość, bo służą ukrytej ręce, która wypełnia ich portfele krwawymi pieniędzmi. Mówią wam, że multikulturalizm i różnorodność są „siłą”, a później mówią wam, że multikulturalizm zawiódł, wypełniają wasze państwa muzułmanami, a później mówią, że musicie iść na wojnę do państw islamskich, aby usunąć tych, o których mówią „bezwzględni dyktatorzy”, podczas gdy bezwzględni dyktatorzy tak właściwie rządzą WASZYMI krajami. Usunięcie tych tak zwanych 'dyktatorów' doprowadziło do stworzenia ISIS i niestabilnego regionu Środkowego Wschodu.

Później mamy „kryzys migrancki”, który nie tylko służy celowi demograficznego niszczenia Europejskich narodów, ale oznacza, że niezliczeni terroryści mogą przekraczać granice do Europy, a to wszystko jest umożliwione przez te dziwki globalizmu, które ciągną świat ku katastrofie.

Spójrzcie na mapę i spójrzcie, gdzie ten chaos ma miejsce. Taki przypadek, czyż nie.

a

„Rejon Żydowskiego Państwa rozciąga się od strumieni Egiptu do Eufratu” – Theodore Herzl- Ojciec założyciel Syjonizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.