Strona główna > NWO > Apokalipsa > Obecne Boże Narodzenie jest ostatnim, które będziecie obchodzić, O. Elpidios, 2017 r.

Obecne Boże Narodzenie jest ostatnim, które będziecie obchodzić, O. Elpidios, 2017 r.

Od tłumacza: O dwóch nieprawdziwych proroctwach na temat Święta Bożego Narodzenia.

I. 23.12.2015 roku Papież Franciszek oświadczył tłumowi, zgromadzonemu na placu św. Piotra, że to Boże Narodzenie może stać się ostatnim dla ludzkości. W mrocznym przemówieniu Papież powiedział, że niniejsze chaotyczne położenie świata oznacza początek „czasów ostatecznych” i że tym razem w następnym roku świat będzie już nie do poznania. Wcześniej Bergolio oznajmił o rozpoczęciu III Wojny Światowej i rozwinął swoje poglądy mówiąc zgromadzonemu tłumowi, że w czasie, kiedy świat głoduje, płonie i popada w chaos, powinniśmy rozumieć, że w tym roku świętowanie Bożego Narodzenia dla tych, którzy zdecydowali się świętować, może być ich ostatnim świętowaniem Bożego Narodzenia. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bergoglio-ostrzegl-ze-tegoroczne-swieta-bozego-narodzenia-moga-byc-ostatnie-2015-12

Na podstawie: YourNewsWire.com Źródło: Wolna-Polska.pl

II. Królowa Elżbieta II podzieliła się wczoraj sensacyjną informacją podczas filmowania swojego corocznego przesłania bożonarodzeniowego dla BBC, wyrażając poważne obawy, że będą to ostatnie Święta Bożego Narodzenia na ziemi, ponieważ złowrogie siły, dużo silniejsze od jej własnych, maszerują przez Europę, każdego dnia odnosząc coraz większe sukcesy. „Mam nadzieję, że cieszycie się swoimi ostatnimi Świętami” – powiedziała gorzko Królowa.

http://detektywprawdy.pl/2015/12/27/przeslanie-krolowej-na-swieta-2015-cieszcie-sie-ostatnimi-swietami/

W rzeczywistości jesteśmy po obchodach Święta Bożego Narodzenia 2016r. Zatem obaj „prorocy” okazali się fałszywi. Ani „prorok” ani „prorokini” nie podali źródeł, skąd czerpali wiedzę o tym, że Święta Bożego Narodzenia 2015 roku są ostatnimi.

Kapłan – mnich Elpidios (pol. Elpidiusz, ros. Элпидий), Archimandryta Greckiej Cerkwi Prawosławnej, wyspa Rodos – Afryka, w wypowiedzi, nagranej na video i której treść zawiera niniejszy artykuł, powiedział, że to, o czym on mówi, przekazał mu Głos, bardzo delikatny i niezwykły (możemy się domyślać, że takim głosem może być tylko Głos Najświętszej Maryi Panny). W odróżnieniu od „proroków”, którzy nie są w pełni przekonani, że Święta 2015 r. są ostatnimi (…BN może stać się ostatnim; są poważne obawy, że będą to ostatnie Święta…) Głos mówi jednoznacznie: Obecne Boże Narodzenie jest ostatnim

***

Ojciec Elpidios otrzymał ostrzeżenie, aby Chrześcijanie przestali grzeszyć i przygotowywali się do bardzo poważnych doświadczeń, ponieważ gdy się w nich znajdą, to ryzykują odejście od Chrystusa. Dla wszystkich wiernych Cerkwi Chrystusowej nastał czas, kiedy nie będzie usprawiedliwienia dla grzeszenia licząc, że w niedzielę będzie Spowiedź. Przygotujcie się. Rozpoczyna się największe prześladowanie Chrześcijaństwa.

Obecne Boże Narodzenie jest ostatnim, które będziecie obchodzić z radością, w ciszy i pokoju…

Film video о. Элпидий 2017г. (7min.:12)

Poniżej pełne tłumaczenie wypowiedzi O. Elpidiosa:

„Kiedyś pewien ojciec duchowy powiedział nam o tym, jak modliła się Najświętsza Bogurodzica po urodzeniu Dzieciątka. Modliła się zawsze na kolanach i ze łzami w oczach prosiła Boga za tych, którzy zwykłym ludziom czynili zło. I wzrastając, Dziecię Jezus ocierało Jej łzy mówiąc, że przybliżyło się Królestwo Niebieskie i wkrótce Zbawiciel uratuje Swoje stworzenie.

W tych dniach, po Bożym Narodzeniu, wszystkie moje myśli były zajęte moimi dziećmi z Afryki, które kocham jak swoje własne dzieci, które nie mają ani łóżka do snu, ani jedzenia, aby zaspokoić głód. Ale moje serce pocieszała myśl, że dzieci te chociaż nie odczuwają zimna, żyjąc w ciepłym kraju. Tego zimna, którego doświadczył nasz Zbawiciel – gdy się urodził w jaskini, zimą, położony przez Bogurodzicę w żłobie, aby się ogrzał. Modliłem się nie tylko za te dzieci, ale także za wszystkich tych, którzy nie mają dachu nad głową, są chorzy, głodni …

a

I w pewnym momencie prawdopodobnie zasnąłem. Myślę, że zasnąłem przy stole, gdzie siedziałem. Do tej pory nie wiem, czy było to we śnie, czy na jawie. Usłyszałem głos, bardzo delikatny i niezwykły głos:

„To Boże Narodzenie jest ostatnim, które będziecie obchodzić, synu mój, radośnie, w ciszy i pokoju.

Pokój z waszego życia zabierze wojna, która jest już u waszego progu. Wiara odejdzie z waszego życia, ponieważ będziecie rozdzieleni jak pszenica od plew. Zaczyna się bezlitosna wojna przeciwko naszej prawosławnej wierze. Pokój z waszego życia odejdzie, ponieważ zaczyna się największe prześladowanie naszej wiary. Prześladowania wiary będą tak wyrafinowane, że większość wybierze łatwą drogę bez Boga. Radość odejdzie od was z powodu tego, co się będzie działo w Cerkwi.

Wielu utraci wiarę i odejdzie. Porzucą prawdziwą wiarę. Radość odejdzie z waszych serc i uśmiech zniknie z waszych twarzy z powodu tego, co zobaczycie w przyrodzie, w jej zmianach.”

I zostało mi pokazane jakieś miejsce, piękne, kwitnące, jasne. Zobaczyłem mnóstwo ludzi. Widziałem mnóstwo ludzi, idących dokądś. Było zrozumiałe, że są to wierzący Chrześcijanie. Ale na szyi każdego z nich była lina, jak u psów i wszystkie te liny trzymał w rękach jeden czarny Etiopczyk. I prowadził on ich do jakiegoś miejsca, które wyglądało z daleka ładnie, ale blisko było pełno dzikich zwierząt. Muszę wam wyjaśnić, kim jest ten Etiopczyk i dokąd on prowadził tych wierzących. Oni byli w Cerkwi, ale nie pozostali w niej. Jak wiemy z nauk Św. Ojców, Etiopczyk ten był szatanem. A potem całe to piękno natury, nagle zaczęło się zmieniać, ulegać zniszczeniu. I Głos mi wyjaśnił:

„Ludzie są gotowi zniszczyć Ziemię bronią jądrową. Ale Ojciec Niebieski nie pozwoli, aby to nastąpiło. Ludzie, przez których szatan działa, poczują nieprawdopodobną siłę i władzę i będą gotowi zniszczyć ziemię, na której sami również mieszkają. Ale Pan Bóg nie pozwoli. Rozpoczynając wojnę nuklearną ci ludzie myślą, że będą zwycięzcami. Ale w takiej wojnie nie ma zwycięzców.”

I w pewnym momencie zobaczyłem, jaką stanie się Ziemia, jeśli wybuchnie wojna nuklearna. To był straszny widok. I jeszcze jednej rzeczy wam nie powiem, po rozmowach z przyjaciółmi, zdecydowaliśmy, że lepiej abyście o tym nie wiedzieli. Ale Pan Bóg nie dopuści do takiej wojny.

Dojdzie do takiego momentu, że wojna będzie mogła wysadzić, rozerwać planetę. Ale Pan Bóg do tego nie dopuści. A dowody na tę Bożą ingerencję zobaczymy w samej przyrodzie. Zaczną wybuchać wulkany i zalewać lawą swoje podnóża. Mnóstwo ludzi będzie przebywać w strachu i panice. Trzęsienia ziemi będą są tak silne, że kontynenty zaczną zmieniać swoje zarysy i kształty.

Niebo jakby wyjdzie spod kontroli. Miejscami rozpoczną się ulewy i powodzie, niszcząc zasiewy i plony. A w innych miejscach – susza i w rezultacie plonów również nie będzie. I Pan Bóg dopuści, aby się to wszystko wydarzyło, aby ludzie sami się opamiętali, widząc kataklizmy i jakie owoce przyniosła ingerencja człowieka w przyrodę. Żeby zrozumieli, że jeszcze jest możliwe, aby wszystko naprawić.

Szanowani przez nas Ojcowie mówią, że każdego dnia Najświętsza Bogurodzica na kolanach prosi Pana Boga o zmiłowanie dla człowieka. Codziennie płacze modląc się za ludzi. I ja powtarzam – bierzcie w ręce Akatyst ku czci Bogurodzicy. Nie zwlekajcie. Czekają nas jeszcze dalsze doświadczenia głodem i nędzą. I o tym, o czym wcześniej mówiłem (do Greków) – zabiorą wam domy, stracicie pracę, woda zacznie znikać, nie będzie prądu i jeszcze nie będzie benzyny i oleju napędowego (olejem napędowym Grecy ogrzewają mieszkania).

Wtedy, kiedy o tym mówiłem po raz pierwszy, to nie mieściło to się w głowie i sercu. Teraz, kiedy zaczęli odbierać wam mieszkania, kiedy do „armii” bezrobotnych doszło wielu innych, to te słowa teraz stały się jasne. Jeśli nadal będą ciąć pensje i emerytury, to sytuacja stanie się nie do zniesienia. Emerytura jednego karmi do trzech rodzin. Głód doświadcza coraz więcej ludzi. Jeśli chcecie, żeby ten rok miał błogosławieństwo, to trzymajcie się Pana Boga. Wszyscy, którzy się nawracają ze swoich grzechów – klęknijcie w modlitwie do Pana Boga.

Skrucha. Pokora. Prostota. Oto trzy cechy, które powinniście nabyć. Kochajcie bliźniego swego i nie osądzajcie go, nie potępiajcie. Wtedy Pan Bóg odpuszcza grzechy. Pysznym się sprzeciwia.

I głos Anioła przypomniał mi mój grzech. W sercu, jak kamień, trzymałem gniew na pewnego człowieka tam, w Afryce. Uczynił on wiele szkód, również dla naszego schroniska. Mag i czarodziej w okolicy. I Pan Bóg mi przypomniał, że trzeba nienawidzić grzech, a nie samego człowieka. Moja modlitwa nie dochodziła do Tronu Pana Boga.

Jeszcze raz wam przypominam, przestrzegajcie szczególnie Pierwszego Przykazania Bożego.

Będziesz miłował Pana Boga twego z całego serca swego i całej duszy swojej, i z całej mocy swojej, i z całej myśli swojej. A bliźniego swego, jak siebie samego”. To da wam siły.

Umiłujcie Pana Boga nie umysłem, a sercem, żarliwie, jak dziecko kocha ojca.

Niech błogosławi was Pan Bóg i bądźcie z Nim w jedności”.

Ojciec Elpidios (gr.; ros.-Элпидий; pol.-Elpidiusz)

Źródło:

ЭТО РОЖДЕСТВО ПОСЛЕДНЕЕ, КОТОРОЕ ВЫ БУДЕТЕ ВСТРЕЧАТЬ… О. Элпидий, 2017 г.

http://3rm.info/main/65946-eto-rozhdestvo-poslednee-kotoroe-vy-budete-vstrechat-o-elpidiy-2017-god.html

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

26 − 19 =