Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Obama wini internet o „krajowy terroryzm”

Obama wini internet o „krajowy terroryzm”

źródło: http://www.storyleak.com/internet-control-obama-blames-internet-domestic-terrorism/

przygotował: Pluszowy Miś

obama-internet-terrorism-300x145
Pilny uczeń kursów żydowskiego marksizmu – czekoladowy komuch

W kolejnej słownej napaści na neutralność sieci, Obama ostrzega, że zarówno najnowsze, jak też przyszłe akty terroryzmu wynikają z dostępności informacji w internecie.

W czwartkowym przemówieniu, Obama powiedział, że informacje dostępne online są pożywką „programów przemocy” poprzez „nienawistną propagandę”, jaka napędza terroryzm. Ostrzegł, że „materiały internetowe” napędzają krajowe zagrożenia terrorystyczne i faktycznie powodują, że ludzie popełniają akty masowego terroru. Obama po raz kolejny idzie w ślady swoich kolegów i współpracowników chorych umysłowo na punkcie kontrolowania wszystkiego i kolejny raz napada na otwartość internetu, który jest obecnie gorącym źródłem alternatywnych newsów wybijającym spod zmarzliny propagandowej mainstreamu.

W swym przemówieniu Obama powiedział :

    „Dziś człowiek może pożywiać się nienawistną propagandą, jaka tworzy sama przez się program przemocy i dowiaduje się, jak zabijać bez wychodzenia z domu„.

Prosta rzeczywistość jest taka, że internet jest największym zagrożeniem dla skorumpowanych urzędników rządowych. W taki sposób udało się wyciągnąć na jaw cały skandal IRS , który trafił w twarz Obamę i doprowadził do powszechnego apelu o wszczęcie postępowania karnego przeciwko najwyższym urzędnikom odpowiedzialnym za kierowanie fałszywych ataków o charakterze finansowym przeciwko obrońcom Konstytucji.

W ten sposób dowiedzieliśmy się również prawdy o wydarzeniach w Benghazi i co tam zaszło. Wydarzeniach, które spowodowały poważne rozbudzenie świadomości i wezwania do wszczęcia procedury impeachmentu.

Newsy alternatywne pochodzące z internetu cieszą się poczytnością na rekordowym poziomie

Zatem nie powinno dziwić, że Obama i inni chcą, aby internet nie tylko był monitorowany przez rząd, ale podlegał również rządowym regulacjom prawnym. (…)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.