Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Obama wini internet o „krajowy terroryzm”

Obama wini internet o „krajowy terroryzm”


źródło: http://www.storyleak.com/internet-control-obama-blames-internet-domestic-terrorism/

przygotował: Pluszowy Miś

obama-internet-terrorism-300x145
Pilny uczeń kursów żydowskiego marksizmu – czekoladowy komuch

W kolejnej słownej napaści na neutralność sieci, Obama ostrzega, że zarówno najnowsze, jak też przyszłe akty terroryzmu wynikają z dostępności informacji w internecie.

W czwartkowym przemówieniu, Obama powiedział, że informacje dostępne online są pożywką „programów przemocy” poprzez „nienawistną propagandę”, jaka napędza terroryzm. Ostrzegł, że „materiały internetowe” napędzają krajowe zagrożenia terrorystyczne i faktycznie powodują, że ludzie popełniają akty masowego terroru. Obama po raz kolejny idzie w ślady swoich kolegów i współpracowników chorych umysłowo na punkcie kontrolowania wszystkiego i kolejny raz napada na otwartość internetu, który jest obecnie gorącym źródłem alternatywnych newsów wybijającym spod zmarzliny propagandowej mainstreamu.

W swym przemówieniu Obama powiedział :

    „Dziś człowiek może pożywiać się nienawistną propagandą, jaka tworzy sama przez się program przemocy i dowiaduje się, jak zabijać bez wychodzenia z domu„.

Prosta rzeczywistość jest taka, że internet jest największym zagrożeniem dla skorumpowanych urzędników rządowych. W taki sposób udało się wyciągnąć na jaw cały skandal IRS , który trafił w twarz Obamę i doprowadził do powszechnego apelu o wszczęcie postępowania karnego przeciwko najwyższym urzędnikom odpowiedzialnym za kierowanie fałszywych ataków o charakterze finansowym przeciwko obrońcom Konstytucji.

W ten sposób dowiedzieliśmy się również prawdy o wydarzeniach w Benghazi i co tam zaszło. Wydarzeniach, które spowodowały poważne rozbudzenie świadomości i wezwania do wszczęcia procedury impeachmentu.

Newsy alternatywne pochodzące z internetu cieszą się poczytnością na rekordowym poziomie

Zatem nie powinno dziwić, że Obama i inni chcą, aby internet nie tylko był monitorowany przez rząd, ale podlegał również rządowym regulacjom prawnym. (…)