Strona główna > Świat > Obama rozpoczyna miliardową zimną wojnę

Obama rozpoczyna miliardową zimną wojnę

Amerykańska machina wojenna rozgrzewa się znowu.

Kiedy afgańskie przedsięwzięcie Waszyngtonu traci parę, potrzebuje zupełnie nowego zagrożenia, by utrzymać swojego potwora wojskowego przy życiu.

I tym zagrożeniem jest Rosja. . . to znaczy chrześcijańska Rosja.

a
Laureat pokojowej nagrody Nobla, Barack Hussein Obama

Jest to ‚korzystne’ zarówno dla amerykańskiego żydostwa, które nienawidzi chrześcijańskiej Rosji, jak i – tak – dla wiodącego jastrzębia NATO – Polski.

Pierwszym przystankiem Obamy na objeździe Europy była Warszawa, gdzie zainicjował miliardowy plan zimnej wojny.

[Wstawka: “Przybyłem, by potwierdzić nasze ciągłe zaangażowanie w bezpieczeństwo Polski.

Jesteśmy na dobrej drodze z naszym programem obrony przeciwrakietowej, łącznie z miejscami przechwytującymi tutaj w Polsce.
„Jak widzieliśmy dziś rano, nasz amerykański oddział lotnictwa, tutaj jest pierwsza regularna obecność sił amerykańskich w Polsce.
„Nieustannie zmieniamy dodatkowy personel i samoloty w Polsce i krajach bałtyckich.
„A ja chcę pochwalić Polskę za jej wkład w patrole powietrzne NATO nad krajami bałtyckimi.
„Będziemy rozszerzać nasze ćwiczenia i szkolenie z sojusznikami, aby zwiększyć gotowość naszych sił.
„Wiem, że prezydent Komorowski jest wielkim mistrzem modernizacji polskiego wojska, i witamy zapowiedź, że jeszcze zwiększy to zaangażowanie.
„Będziemy zwiększać liczbę amerykańskiego personelu wojskowego i jednostek sił powietrznych stale zmieniających się w sojuszniczych państwach Europy Środkowej i Wschodniej.
„Wzywam Kongres do zatwierdzenia do $1 mld na poparcie tego wysiłku, który będzie potężnym pokazem niezachwianego zobowiązania Ameryki wobec naszych sojuszników z NATO”.]

Komorowski wykorzystuje Amerykę.

Miliardowa łapówka Obamy daje ożywienie dla polskiego 100-letniego „Planu od morza do morza” [Intermarium Plan], który czyni Polskę główną potęgą federacji „od Bałtyku do Morza Czarnego”.

Dzięki swojej historycznej nienawiści do prawosławnej Rosji, Polska rzekomo szkoliła zbirów Prawego Sektora tuż przed zamachem kijowskim w tych samych taktykach jakie stosowali w morderczych działaniach na Placu Niepodległości w Kijowie.

Polscy dyplomaci znaleźli się wśród pierwszych którzy spotykali się z kierowanym przez Waszyngton reżimem, który obalił demokratycznie wybranego Janukowycza.

W tej chwili UE popiera ambicje Polski.

Ale dzięki pojawieniu się Le Pen i jej uczucia do Rosji, to wkrótce może się zmienić.

„Trzeba zaprzestać kryminalizacji Rosji. Interesy Francji leżą w tworzeniu i pogłębianiu stosunków z Rosją. Bo Rosja jest częścią cywilizacji europejskiej, i nie ma powodu, aby pod pretekstem, że USA wydaje nakazy, powinniśmy im ulegać, jeśli są sprzeczne z naszymi interesami”.

Le Pen nawet obiecała „wyprowadzić Francję z NATO”. . .zatrzymując Francję przed „wykonywaniem rozkazów” wychodzących z Waszyngtonu.

Skoro NATO finansuje głównie Waszyngton, a Waszyngtonem rządzą żydowskie interesy, to NATO jest kolejną aferą żydowskich neokonów.

a
Żydówka Wiktoria Nuland Kagan, zastępca Sekretarza Stanu w amerykańskim Departamencie Stanu.

Żydowska czereda Wiktorii Nuland, w komplecie z jej podżegającym do wojny mężem, raduje się, że nowa zimna wojna rozpoczyna się „Inicjatywą uspokojenia Europy” Obamy.

[Wstawka: „Co jest wymagane, to renesans transatlantycki, nowy przypływ energii. Musimy być tą latarnią. Razem musimy prowadzić, albo zobaczymy, że oddalają się cenione przez nas rzeczy i nasz globalny wpływ. To oznacza finansowanie, wyposażenie i szkolenie naszych sił zbrojnych, by być gotowym do obrony naszej wolności i realizacji naszych interesów bezpieczeństwa wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

„I za granicą, nie ma takiego miejsca, gdzie nasza hojność i nasze doświadczenie i nasze ideały są dziś potrzebne bardziej niż na peryferiach Europy.

“I w końcu mój Kagan. On jest moim Mars, on jest moją Wenus, on jest moją planetą ziemia”.]

Masz rację, Nudelman (jej oryginalne nazwisko).

Jest to „nowy przypływ energii” z „hojną” dawką bombardowań, większym rozlewem krwi w imię reklamowanej przez Żydów „demokracji”, tuż na „peryferiach” Europy z Rosją.

To żydostwo jest na wojnie z chrześcijańską Rosją i wciąga w nią Amerykę i resztę świata.

Nuland i Kagana to nic nie obchodzi.

Kiedy dochodzi do wojny za Żydów na „ich planecie ziemi”, tylko Goje umierają młodo.

http://www.realjewnews.com/?p=940

Brat Nathanael Kapner – 4.06.2014, tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *