Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Obama i jego kochankowie

Obama i jego kochankowie

Barack Obama

Barack ObamaObama spędza kolejne urodziny „tylko z chłopcami”

Obchodząc swe 52-te urodziny, Barack Obama po raz kolejny postanowił spędzić tę urodzinową imprezę tylko w towarzystwie chłopców, w tym byłego gejowskim „bodymanem”, Love Reggie, kolegą z jednego akademika, Hasanem Chandoo i towarzyszem z Hawajów, Bobby Titcombem, który został aresztowany w kwietniu 2011 r. za stręczycielstwo męskich prostytutek.

http://www.huffingtonpost.com/2011/04/06/obama-friend-robert-titcomb-arrested-soliciting-prostitute_n_845884.html

Media gorliwie udają, że Obamowie są idealną heteroseksualną parą, jak Cliff i Clair Huxtable z The Cosby Show. Jeśli postudiujesz tematykę faktów, to okazuje się, że małżeństwo prezydenta Obamy i Michele to wyraźnie ułożone małżeństwo z rozsądku.

Po prostu fakty:

http://www.helpfreetheearth.com/news821_Obama.html

Miłość (Mr Love – gra słów, przypis) unosi się w powietrzu

Obama rozpoczął tegoroczne obchody urodzin od gry w golfa z Reggie Love’em. Dla tych, którzy zajmują się liczeniem, to już daje w sumie liczbę = 134. Love był z prezydentem podczas podróży helikopterem do Camp David. Michelle podróżowała oddzielnie.

Fox News:

WASHINGTON – Prezydent Barack Obama rozpoczął swoje urodziny w sobotni weekend od golfa z przyjaciółmi i wyjazdu do Camp David.

Obama, który w niedzielę kończy 52 lata, opuścił Biały Dom już po – to niezwykle wcześnie, gdyż wystarczy pół godziny jazdy do Andrews Air Force Base w stanie Maryland – aby pograć w golfa przed uroczystością przesuniętą do prezydenckiej siedziby położonej w górach Catoctin w Maryland.

Przed wyjazdem, urzędnicy powiedzieli, że doradca Obamy od spraw antyterrorystycznych powiadomił do o aktualnych danych w sprawie potencjalnego zagrożenia al-Kaidy, co doprowadziło do tego, że Departament Stanu w piątek wydał globalne ostrzeżenie do Amerykanów w podróży i zarządził zamknięcie 21 ambasad i konsulatów w całym świecie muzułmańskim.

Biały Dom oświadczył, że prezydent znajdzie się w czwórce graczy w golfa ze swymi gejowskimi przyjaciółmi z Hawajów, gdzie dorastał raz z Chicago, gdzie mieszkał, zanim został prezydentem, a także z obecnymi i byłymi współpracownikami.

Według FOX News, pierwsza dama Michelle Obama, udała się do Camp David oddzielnie. Dlaczego?

Biały Dom powiedział niewiele na temat tego, jak Obama będzie świętować w sobotę i niedzielę. Dlaczego?

Na zeszłorocznych urodzinach, które przypadały na gorączkową kampanię reelekcji Obamy, Obama również obchodził uroczystość rundy „najlepszej piłki tylko z chłopcami”, zanim wyruszył do Camp David.

Żadnych dziewczyn

Żadna kobieta nie została zaproszona na urodziny Obamy.

Chociaż Barrack Obama jest prawnie mężem Michele, żadna inna kobieta nie miała nic wspólnego z tym przystojnym, wykształconym czarnym człowiekiem. Ani jedno romantyczne spotkanie nie miało miejsca między Obamą a jakąś dziewczyną ani w liceum ani w Occidental College!

Czy mamy uwierzyć, że Obama nigdy z nikim nie był przed poznaniem Michele?

Obama to gej, obejrzyj film:

W 2010 r. Obama spędził osobne wakacje i jeszcze w tym samym roku prezydent odnowił swój związek z Reggie Love. Wtedy na nowo odżyły pogłoski o gejowskim związku Obamy z Reggie’m, gdy ci dwaj mężczyźni razem spędzili wakacje w West Palm Beach na Florydzie – za to bez Michelle.

Obama zakazał, aby zespół prasowy Białego Domu robił jakiekolwiek zdjęcia podczas całego „prywatnego” weekendu z Reggie. To był pierwszy raz, że Obama zablokował dostęp rzecznika prasowego Białego Domu do utrwalania historii swoich zajęć pozalekcyjnych.

http://weaselzippers.us/2013/08/03/obama-begins-birthday-weekend-playing-a-round-with-reggie-love/

źródło: http://www.helpfreetheearth.com/news859_obamagay.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.