Strona główna > NWO > Apokalipsa > Obama: dzieciobójcy wykonują „Bożą pracę”

Obama: dzieciobójcy wykonują „Bożą pracę”

Obama: dzieciobójcy wykonują „Bożą pracę”. 

a100

Obama: aborcjoniści wykonują „Bożą pracę”-„Praca, którą wykonujecie to ,praca dla Boga”.

Barack Hussein Obama II (wym. /bəˈrɑːk huːˈseɪn oʊˈbɑːmə/, ur. 4 sierpnia 1961 w Honolulu na Hawajach)/pl.wikipedia.org

OBAMA

Praca,  którą  wykonujecie,  to  praca Boga”   – powiedział  Barack Obama  w  Waszyngtonie  do zwolenników aborcji, którzy są członkami wspie rającej go grupy Organizing for Action.

To nie pierwszy taki komentarz prezydenta Sta- nów Zjednoczonych.  W przeszłości w mowie do wielkiej organizacji aborcyjnej Planned Parent- hood mówił, że  ma  na  dzieję,  iż Bóg jej błogo- sławi.

„Tak długo jak musimy walczyć by zapewnić kobietom dostęp  do  jakościowej, przystępnej opieki zdrowotnej, tak długo jak musimy walczyć by chronić prawo kobiet do dokonywania wyboru w sprawie własnego zdrowia – pragnę, byście wiedzieli, że macie prezydenta, który będzie tam  z wami, walcząc na każdym kroku  tej drogi.  Dziękuję, Planned Parenthood. Niech Bóg was błogosławi” – mówił wówczas Barack Obama.

Jego najnowszy komentarz jest bardzo podobny.

Oto zdaniem prezydenta USA  walka  o  prawo  do  zabijania własnych dzieci przez matki jest działaniem, które podoba się Bogu!

Jaką religię wyznaje w takim razie Barack Obama?

Wielokrotnie deklarował, że jest chrześcijaninem,  ale jego słowa wskazują na coś wprost przeciwnego. Zabijanie nienarodzonych może podobać się bowiem wyłącznie diabłu.

pac/lifenews

KOMENTARZ BIBUŁY: Jeśli przyjmiemy, że lucyferyści czczą swojego  bo- ga, to rzeczywiście, wypowiedź Obamy jest prawdziwa.  Ich  bóg na pewno błogosławi im i wspiera działalność – aborcjonistów, wichrzycieli normalności i wszelkich wrogów porządku moralnego.

Za: http://forumemjot.wordpress.com/2014/03/07/obama-aborcjonisci-wykonuja-boza-prace-praca-ktora-wykonujecie-to-praca-boga/#more-27436

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.