Strona główna > Świat > Obalamy 10 kłamstw o Syrii i Assadzie. Chris Kanthan

Obalamy 10 kłamstw o Syrii i Assadzie. Chris Kanthan

Kiedy 2 tygodnie temu napisałem artykuł Najbardziej niebezpieczna dekada / Most Dangerous Decade, nie zdawałem sobie sprawy z tego, że wtedy byłem zbyt optymistyczny. Co dzieje się teraz w Syrii ma potencjał rozpoczęcia III wojny światowej. Ani przez chwilę nie wierzę, że kryzys syryjski się zakończył po niedawnych zorganizowanych przez Trumpa bombardowaniach. Są duże regiony Syrii nadal okupowane przez al.-kaidę, i główny cel Ameryki wciąż jest niezrealizowany.

Mimo że Amerykanie zaczynają się budzić, wielu nadal załapuje się na narracje głównego nurtu o wojnie syryjskiej. Na ten temat napisałem książkę / book i wiele artykułów, ale może czego przeciętny człowiek potrzebuje to krótki artykuł podkreślający prawdę i obala powszechne kłamstwa o Syrii, Assadzie i wojnie.

Straszny reżim Assada wywołał wojnę domową

Nie. Prawda jest taka, że począwszy od 2011, dziesiątki tysięcy obcokrajowców – al.-kaidę i innych dżihadystów- wysłano do Syrii w celu obalenia Assada. Ameryka i jej sojusznicy – Arabia Saudyjska, Katar, Turcja i Jordan – pomagali w zakupie i transporcie broni dla „rebeliantów”. „Siły specjalne z Ameryki, Brytanii, Francji i Izraela też wydają miliardy dolarów na uzbrojenie i szkolenie terrorystów, inaczej „umiarkowanych rebeliantów”. To co ma miejsce w Syrii to nie wojna domowa – a wojna zastępcza.

Przepływ broni i terrorystów do Syrii

Assad zabija własny naród

Od 7 lat Assad walczy z islamskimi terrorystami. Cyniczne i orwellowskie jest by zachód wylewał krokodyle łzy za Syryjczyków i za tę brutalną wojnę obwiniał Assada.

Kiedy prostytutki prasowe robią wszystko żeby pokazać iż Assad walczy z kobietami i dziećmi, prawda jest taka, że rebelianci mają bardzo wyrafinowaną broń – czołgi za miliony dolarów, wyprodukowane w Ameryce pociski przeciwczołgowe kosztujące $250.000 itd.

Rakiety, moździerze, czołgi, pociski holownicze itd.

Assad prześladuje mniejszości

Assad chroni chrześcijan i inne mniejszości. W Syrii nie żadnego prawa szariatu, a mniejszości religijne mają pełną swobodę. Jedyną grupą „gnębioną” w Syrii jest stosujące przemoc Bractwo Muzułmańskie, które przez wiele dekad było zakazane. Syryjska opozycja składa się z sunnickich ekstremistów, którzy w ostatnich 7 latach prześladują  i zabijają szyitów i chrześcijan.

Assad z papieżem / Assad odwiedza kościół zniszczony przez „rebeliantów”

Syryjczycy nienawidzą Assada

Media głównego nurtu nigdy nie pokażą jak popularny jest Assad. Zasadą #1 wojny propagandowej jest całkowita demonizacja wroga.

W badaniach CNN i Zogby przeprowadzonych w 2009 i 2010, Assad był najbardziej popularnym liderem. W pierwszych 10 latach jego rządu (2000 – 2010), PKB Syrii potroił się i kraj był bezpieczny i spokojny.

Syria jest krajem dżihadystów

Mniej niż 5% populacji kraju stanowią stosujący przemoc ekstremiści motywowani przez sekciarstwo salafitów/wahabitów. Syria zawsze była świeckim, umiarkowanym krajem.

Syria od lat 1950 do chwili obecnej

USA popiera dobrych facetów

Jak ostrzegło memo Pentagonu już w 2012, Ameryka popierała dobrych i złych facetów – Bractwo Muzułmańskie, al.-kaidę i ISIS. Jest to trudna prawda jakiej większość Amerykanów nie jest w stanie przyjąć. Nazywanie ich „umiarkowanymi rebeliantami” to tylko podwójna orwellowska mowa, żeby sprzedać katastrofalną politykę amerykańskiej opinii publicznej. To co zrobiliśmy w Syrii było zasadniczo to co zrobiliśmy z mudżahedinami w Afganistanie w latach 1980.

Nie wstąpiłem do Marines by walczyć za al.-kaidę w syryjskiej wojnie domowej

USA / UK zaangażowały się tylko z powodu okrucieństw

Globaliści i kolonialiści próbowali obalić świeckie syryjskie rządy od końca lat 1940 /  trying to overthrow secular Syrian governments since the late 1940s. Od lat 1950 do 1980, Ameryka i Brytania usiłowały wykorzystać Bractwo Muzułmańskie w swoich wywrotowych spiskach. W latach 1990 neokoni postanowili, że Syrię trzeba pokonać.

Niesławne memorandum Wesleya Clarka

„Zamierzamy zniszczyć 7 krajów w ciągu 5 lat:

Irak, Syria, Liban, Libia, Somali, Sudan i Iran…”

W 2007 rząd Busha rozpoczął znowu finansować Bractwo Muzułmańskie. W 2009 Brytania zorganizowała satelitarną TV do głoszenia propagandy przeciwko Assadowi.

W 2011 Ameryka  z sojusznikami założyli i uzbroili opozycję by rozpocząć fałszywą „rewolucję”. Kiedy się nie udała, sprowadzili al.-kaidę, utworzyli ISIS, i wydali miliardy dolarów na ten psychotyczny plan.

Białe Hełmy są niesamowite

Amerykański i brytyjski rząd podarowały ponad $100 mln Białym Hełmom, którzy są przebiegłymi dżihadystami w mundurach. Są uzbrojeni i działają tylko na obszarach kontrolowanych przez rebeliantów. Uczestniczą w pozasądowych egzekucjach i prawdopodobnie w handlu narządami. Fakt, że zdobyli Oscara, tylko ujawnia niezgłębione poziomy oszustwa w Nowym Porządku Świata.

Ta sama dziewczynka 3x ratowana przez Białe Hełmy

Potwór Assad użył broni chemicznej

Czy naprawdę trudno zrozumieć, że dżihadyści zabiją ludzi i dzieci żeby wrobić Assada? Syryjscy rebelianci umieszczają dzieci w klatkach i wykorzystują je jako ludzkie tarcze:

Ludzkie tarcze w klatkach

Rebelianci dokonywali zamachów bombowych na autobusy pełne dzieci / bombed buses full of children tylko dlatego, że dzieci były muzułmanami szyickimi, i „umiarkowani rebelianci” wykorzystują nawet własnych synów i córki – niektóre tylko 9-letnie – jako zamachowców. A jeszcze mamy wierzyć w zdjęcia, video i narracjom fałszywej flagi, jakimi karmią nas ci ścinający głowy barbarzyńcy?

Nigdy nie było ani jednego potwierdzonego przypadku by Assad używał broni chemicznej. Nie, nie osądzaj niczego na podstawie zdjęć i video – nie wiemy kiedy czy gdzie były robione, i na pewno nie da się określić ile osób zmarło. Próbki biologiczne przysłane do CIA przez al.-kaidę powinno się też ignorować. Właściwy proces uwzględnia niezależnych ekspertów broni udających się do rzekomych miejsc, specjalistów dokonujących autopsji itd.

ONZ potwierdziła, że ISIS i al.-kaida w Syrii używały broni chemicznej ponad 100 razy. Najbardziej obłudnym aspektem tego całego dramatu je to, że po upadku Kaddafiego Ameryka przetransportowała libijską broń chemiczną (sarin, gaz musztardowy itp. ) dla syryjskich rebeliantów.

Jeśli Assad przegra, w Syrii nastanie pokój

Jeśli Assad odejdzie, maleńki kraj Syria rozpadnie się na regiony etniczne, miliony chrześcijan i szyitów będą prześladowane, mordowane lub wyrzucone z ich domów, ISIS i al.-kaida będą rządzić regionem sunnickim, i wkrótce rozpocznie się groźniejszy konflikt – wojna irańska. Ameryka wyda kilka trylionów dolarów, będą miliony ofiar, i Europa zalana większą liczbą uchodźców. Inaczej mówiąc, będzie to koszmar dla neokonów, Izraela, globalistów i kompleksu militarno-przemysłowego.

To jest, oczywiście, szybkie podsumowanie. Możesz poznać więcej szczegółów w mojej książce Dekonstrukcja wojny syryjskiej / Deconstructing the Syrian War, która zagłębia się też w historię, geopolitykę, islamski terroryzm, wojnę propagandową i większy obraz walki o globalną hegemonię. Jeśli Amerykanie i Europejczycy nie rozumieją prawdziwych motywów i prawdy o wojnie syryjskiej, to w niedalekiej przyszłości zostaną doprowadzeni do katastrofalnych przygód militarnych i niszczących globalnych wojen.

Debunking 10 lies about Syria and Assad

Chris Kanthan — NationofChange – 17.04.2018

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Źródło / Source

http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=168958

P.S. This video from rebels’ held area in Syria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.