Strona główna > Rosja > O wszystkim decyduje Bóg !

O wszystkim decyduje Bóg !

Prawosławny pisarz i publicysta rosyjski Jurij Juriewicz Worobiewskij : Wszystkim zarządza Bóg…Rozmyślania i próba ukazania najbliższej przyszłości Rosji.

Od Redakcji portalu www.3rm.info – Niewątpliwie diabeł ze swoimi pachołkami dokłada wszelkich starań aby zniszczyć Święte Parawosławie, Ruś i przez Boga wybrany na czasy ostateczne naród rosyjski. Czy mu się to uda? To zależy od nas prawosławnych.

Nawiasem mówiąc to i na tej karcie tarota, z judeomasońskiego czasopisma „The Economist”, przedstawiona jest prognoza (lub plan) dla Rosji, który w pełni może być sprowokowany konfliktem związanym z bluźnierczym filmem „Matylda”.

Dwie wrogie sobie kolumny, jedna z Chrystusem, a druga z czerwonym godłem bolszewickim, starcie twórców kataklizmów, plemienia bogobójców, z prawosławnym ludem.

TW2017_Cover_FINALS.indd

Scenarzyści tej prowokacji z filmem „Matylda” świetnie orientowali się w tym co robią. Wiedzieli, że prawosławni milczeć nie będą i zaczną protestować. Wiedzieli, że to się przekształci w twardy sprzeciw i przejdzie w społeczne oburzenie.

Ale najważniejsze jest to, że my, prawosławni, nawet o tym wiedząc, nie mogliśmy i nie możemy milczeć i nie walczyć przeciwko bluźnierstwu i zbezczeszczeniu naszej Matki-Cerkwi i świętych. To jest nasze wyznanie Wiary! Niestety, na stronę wroga przeszło kierownictwo Rosji i nawet cerkiewna hierarchia prawosławna pod wodzą apostaty „patriarchy” Cyryla. Ale to nie było dla nas wielkim zaskoczeniem ponieważ już wcześniej widzieliśmy komu służą ci działacze.

Wrogowie Chrystusa, pachołki Antychrysta, pomiot Szatana, planują i realizują swoje machinacje i knowania, prowokacje, ale ci szaleńcy nie rozumieją tego, że o wszystkim decyduje i wszystkim rządzi Bóg a nie ich ojciec, diabeł. Dlatego, bracia i siostry, będziemy postępować według prawidła: „Rób co trzeba i niech będzie co ma być”. Wrogowie planują osiągnięcie swojego ale Pan wszystko zaaranżuje tak, że wszystkie ich plany rozwalą im samym ich głowy. Jednoznacznie i bez wątpienia. Chwała Bogu za wszystko! Amen.

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia video.

Za: http://3rm.info/main/68421-vsem-upravlyaet-gospod-razmyshleniya-i-popytka-prognoza-blizhayshego-buduschego-rossii-yuyu-vorobevskiy-video.html

Publikacja 8.08.2017

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.