Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > O partiach „narodowych”

O partiach „narodowych”

Nick Griffin, BNP

akron-civic-ohio-1980-hirshhornO partiach „narodowych” opowiada poniższy tekst na przykładzie brytyjskiej partii „narodowej”, BNP. Jest to składowisko przeróżnych wesołków, którzy jeśli nie są żydami lub krypto-żydami, to co najmniej mieli albo mają mocne związki ze służbami specjalnymi, czyli agencją ochrony międzynarodówki żydowskiej. Im bardziej człowiek analizuje fakty, tym bardziej dochodzi do przekonania, że tekst choć dotyczy UK, jest tak samo aktualny w naszym okupowanym kraju.

Napis na obrazku głosi: Pamiętajcie to zawsze muzułmanie, liberałowie i marksiści. Nick Griffin mówi: to nigdy nie są żydzi!

Piosenka: „White Riot”, przecież Czarni robią burdy, więc co, dlaczego my, Biali, nie możemy tego zrobić? Trudno uwierzyć, że nacjonaliści, mimo wszystko, chcieliby zamieszek. Takie zachowanie jest normalne dla czarnych, muzułmanów, marksistów i różnej maści białych murzynów o przepranych przez reżim mózgownicach. „Białe zamieszki” byłyby czymś doprawdy ciekawym! Film nakręcony przed dokonaniem celowej masowej imigracji, jaka zalała Wielką Brytanię.

The Clash stało się najgorszym rodzajem zdrajców, które sprzedało siebie, przyszłość swych fanów, narodu i rasy dla żydowskiego przemysłu muzycznego, stając się „antyrasistowskimi” marksistami, aby zadbać o swą muzyczną karierę. To dzięki takim zdrajcom rasowym muzyka Białych ludzi, która kiedyś wraz z amerykańską muzyką Białych była na topie, teraz jest zupełnie martwa, a nasze dzieci są zatrute przez Rap szympansów.

‚The Clash’ Attacked By Unite Against Fascism 1978

http://www.youtube.com/watch?v=XOKTdbV5RtI

 The British National Party wydawała się po ostatnich wyborach całkiem rozłożona na łopatki przez zaimportowane miliony w gotówce na syjonistyczne wybory przetransferowane do Wielkiej Brytanii przez żydowskiego międzynarodowca korporacyjnego Megacorp Unilever. Faktycznie był to brudny szmal przywieziony w walizkach za pośrednictwem syjonistycznego agenta operacyjnego i ludobójczynię białego East Endu w Londynie, Margaret Hodge, żydowską członkinię Parlamentu. Te pieniądze wraz z dwoma milionami funtów z pieniędzy podatników wydane zostały przez żydowskiego ministra edukacji, Michaela Gove, na zacienioną organizację żydowską pod pozorem „ochrony szkół żydowskich”, ale bezpośrednio wpadły w łapy frontowej grupy żydowskiej ‘Hope Not Hate’ (Nadzieja nie Nienawiść) na oszukańcze finansowanie wyborów.

nickgriffinvotebnp

Głosuj na BNP. To dobre dla żydów!

Scott Roberts i kilku domorosłych nacjonalistów mówi parę słów prawdy dla jednego z największych brytyjskich zdrajców wszech czasów:

Scott Roberts: Przesłanie do Nicka Griffina i BNP

http://www.youtube.com/watch?v=R4o2d6goJCs

Rzeczywiście, żydowski brat żydowskiego przywódcy Partii Pracy, David Milliband, w przemówieniu wygłoszonym przed rotszyldowską organizacją Fabian Society, pogratulował Margaret Oppenheimer Hodge za pomoc udzieloną przez żydowskie ugrupowania, jak Hope Not Hate, Nothing British, UNITE czy the UAF. Sfinansowane po zęby przez szekle wyborcze Syjonu, aby dokonać rozstrzygającego zniszczenia BNP w tych wyborach poprzez wszczęcie kampanii nienawiści przeciw Białym, plucia żółcią i łgarstwami, a wszystko pięknie i luksusowo wydrukowane i rozprowadzane do każdego członka elektoratu bez ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Zaś listonosze ze związków zawodowych z komunistycznej Poczty wyrzucili wiele tysięcy ulotek BNP w workach na śmieci i z mostów wprost do kanałów. Dla rdzennych mieszkańców oznaczało to wyrzucenie w błoto, ale dla chłopców z B’nai Brith była to nieoceniona pomoc „najlepszych, sprawdzonych towarzyszy pocztowców”.

 snapshot000058

Od chłopaków z MI 5, którzy dali wam „nowe” BNP. Teraz kupujcie bardziej wygładzoną wersję, kontrolowaną przez państwo UKIP.

Wielu rodzimych nacjonalistów opuściło BNP z całkowicie zrozumiałych powodów po tym, co sami zobaczyli, a że były to dobre chłopaki, to popadli w zupełne zapomnienie.

Czy Nick Griffin jest ramieniem aparatu wywiadu państwowego czy jest prawdziwy? Na pewno jest albo wtyką MI5 albo kryminalistą lub tchórzem, a może nawet wszystkim z wymienionych. Są tacy, którzy twierdzą, że jeśli nawet wszystko, co mamy w brytyjskim nacjonalizmie to tchórz, który robi dużo hałasu, to przynajmniej już coś to jest, bo nikt przecież publicznie nie usłyszy bezzębnych pierdzieli z Frontu Narodowego, tworzących klub Old Boys. Ale jest to pomyłka i błędne założenie. Brytyjskie stado notorycznie daje się łatwo prowadzić, i Nick Griffin wraz ze swoim drugim współtowarzyszem z MI5, Nigelem Farage, prowadzą to stado jeszcze głębiej w to samo piekło, jakie już teraz okupują, ale jeszcze po prostu nie w pełni odczuwają jego gorące wyziewy.

 snapshot000076

Ludzie często mnie pytają, dlaczego dokonuję rasowego ludobójstwa rodowitych, Białych Brytyjczyków przez masową imigrację uchodźców z trzeciego świata. Wtedy mówię im: bo to jest dobre dla żydów. Cameron: moje wartości to żydowskie wartości.

BNP znowu została postawiona na nogi dzięki ogromnej pracy i bogatej spuściźnie przeszłości, ale coraz bardziej oczywiste staje się, że zmieniła swoje nastawienie, i nie dawajcie się nabierać na teksty z ich strony internetowej, która próbuje przyciągnąć ostatnich żywych wiernych na tokeny do głosowania przeciw imigracji i multi-kulti oraz dziwne anty-syjonistyczne zawołania. Dziś jest ona bardziej w stylu Paula Westona, Geerta Wildersa, itp., to obóz piewców anty-islamizacji, który nigdy nie wspomni o żydach.

Prawdziwa przyszłość nacjonalizmu w Europie i przyszłości Wielkiej Brytanii. Najnowszy film o Kaju Murros, czołowym intelektualiście pan-europejskim i paneuropejskiej rewolucji Białych:

http://www.youtube.com/watch?v=jk4hTzcruEY

Żydzi, ukryci żydzi, krypto-żydzi i ich marksistowscy Goje:

Definicja nienawiści: ujawnienie żydowskiej nienawiści do Białej rasy oraz ich determinację w dokonaniu na nas ludobójstwa poprzez wymuszoną przez żydowską lichwokrację masową imigrację uchodźców z trzeciego świata. Syjo-korporatyzm i sterowana żydowską ręką promocja edukacji o krzyżowaniu się ras. Holocau$tianizm i napisanie od nowa zafałszowanej historii brytyjskiej, aby Białe dzieci wstydziły się swojej rasy, historii i przeszłości, za to chętnie popełniały samobójstwo etniczne. Żydzi używają mniejszości etnicznych jako batalionów w ich walce o wyeliminowanie jedynej prawdziwej opozycji, jakiej boją się, że może przeszkodzić im w realizacji ich talmudyczno-toranicznych marzeń o żydowskim rządzie nad całym światem i żydowskim NWO, jaki jest modelem wszystkich dokonywanych przez nich politycznych centralizacji, jak ONZ i UE.

2kate-middletonJeszcze jeden brytyjski „narodowiec”, Paul Weston, walczący o ustanowienie żydowskiego NWO

O polskiej perspektywie „partii narodowych” warto poczytać tutaj:

Współczesna Jaskinia Platońska

“Porządek panuje w Warszawie”

na podstawie: http://endzog.wordpress.com/2013/08/26/scott-roberts-message-to-nick-griffin-the-bnp/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *