Strona główna > Świat > O nadchodzącej wojnie…

O nadchodzącej wojnie…

Można wierzyć lub nie…Królowa Babilonu o zbliżającej się wojnie. Jeden z portali informacyjnych przytacza słowa, które rzekomo wypowiedziała królowa Elżbieta podczas spotkania z patriarchą Cyrylem i przywódcą anglikanów, arcybiskupem Canterbury, Justinem Welby.

a0a

„Teraz trzeba poczynić konieczne przygotowania i pożegnać się z najbliższymi bo nikt nie może przewidzieć kto pozostanie wśród żywych a kto umrze. Liczni zginą w te dni ostateczne. <…> Mój ukochany kraj zamierza wkrótce wkroczyć w najmroczniejszy okres swojej historii ponieważ weźmie udział w straszliwej i apokaliptycznej wojnie rozpętanej na wschodzie. <…> Mnie nie niepokoją drobiazgi na Boże Narodzenie. Jestem zaniepokojona okropnymi następstwami z którymi zderzymy się ponieważ bojowe tarabany grzmią coraz głośniej”.

Co ciekawe to temat wojny i pokoju pobrzmiewał także na konferencji prasowej patriarchy Cyryla chociaż w znacznie bardziej oględnych wyrażeniach. Cóż, brytyjska monarchini-królowa może wiele wiedzieć i coś z tego może wyjawiać, ostrzegając przed konsekwencjami.

Za: http://3rm.info/main/64986-mozhno-verit-mozhno-net-koroleva-vavilona-o-gryaduschey-voyne.html

Data publikacji: 30.10.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *