Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > O męskiej rozpuście

O męskiej rozpuście

Temat rozpusty i niewinności (lub nierządu i czystości – od A.L.) wywołał bezprecedensową reakcję! Nigdy wcześniej nasze publikacje nie zebrały tylu opinii i komentarzy. Cóż, na wasze prośby, będziemy kontynuować ten temat i napiszemy o mężczyznach. Zacznijmy od definicji. ROZPUSTA*/, NIERZĄD – to jakakolwiek intymność przed ślubem. A jeśli mąż i żona zdradzają siebie nawzajem – to jest to jeszcze cięższy grzech – grzech CUDZOŁÓSTWA.

*/ – od tłumacza:

Rosyjskie słowo БЛУД tłumaczy się na język polski jako „nierząd, rozpusta, wszeteczność”. Pochodnymi od tego słowami, określającymi osoby są: блудница”, „блудник ; w języku polskim odpowiadają im słowa: „nierządnica, rozpustnica, lubieżnica, wszetecznica” – w odniesieniu do kobiety i „rozpustnik, lubieżnik, wszetecznik” – w odniesieniu do mężczyzny. Zauważmy, że w języku polskim nie ma określenia dla mężczyzny, pochodzącego od słowa „nierząd”. Do mężczyzn po prostu to słowo nie ma odniesienia. Obok powszechnie używanego słowa „nierządnica” w stosunku do kobiet, nie używa się słowa „nierządnik” w odniesieniu do mężczyzn. Ciekawe, dlaczego? Prawdopodobnie wynika to z przyjętych w społeczeństwie ocen przedstawicieli obu płci, zachowujących się niemoralnie. O ile rozpustne kobiety na ogół nie cieszą się poważaniem i są potępiane, to mężczyźni z reguły nie są potępiani, a niekiedy nawet z powodu swojej „jurności” są traktowani z uznaniem (O, dobry z niego kogut! itp. określenia).

Omawiany grzech obejmuje wspólne mieszkanie bez ślubu, masturbację (onanizm, samogwałt) i inne rodzaje rozpusty.   

Z jakiegoś powodu przyjęto uważać, że temat czystości i dziewictwa dotyczy tylko kobiet. I często właśnie kobiety obwinia się za wszystkie grzechy i konsekwencje rozpusty. Ale trzeba przyznać, że mężczyzna w tej sprawie ponosi OGROMNĄ odpowiedzialność, ponieważ sam Pan obdarzył go szczególnym statusem: być głównym – to znaczy ZA WSZYSTKO ponosić odpowiedzialność. I co się dzieje? Ten, który powinien dawać przykład dobrego, pobożnego życia, chronić kobietę przed złem – kusi ją, znieważa, kłamie i zdradza?

„Jest to niezbędne dla zdrowia, wstrzemięźliwość jest szkodliwa, dziewczyny same włażą do łóżka i stały się bardzo dostępne, a na końcu jest to grzech kobiety, a mężczyzna nie ma z tym nic wspólnego. Do tego koledzy mnie wyśmieją, gdy nie będę taki jak wszyscy” – w różny sposób mężczyźni usprawiedliwiają grzech rozpusty. Grosza nie są warci tacy koledzy. A w ogóle, to z nikim i nigdy nie dyskutujcie na temat swego życia osobistego (oprócz pokuty podczas Spowiedzi św. u kapłana). Co zaś dotyczy zdrowia, to daje nam je TYLKO BÓG! Kto i kiedy od grzechu i błota stał się zdrowszy i bardziej szczęśliwy?

Biada tym lekarzom, którzy wymyślili te kłamliwe teorie, popychając mężczyzn do grzechu śmiertelnego. Usprawiedliwianie, że „rozpusta jest dla zdrowia” – to jest podobnie szalone jak to, gdyby się powiedziało, że oto pójdę, zbiję do śmierci dziesięciu czy dwudziestu ludzi, ale mięśnie napompuję, dobrą gimnastykę zrobię. Rozpusta – to taki sam straszny grzech, jak zabójstwo !!!

Przez wszystkie wieki na Rusi mężczyźni słynęli z najwyższych zalet duchowych i cnót chrześcijańskich – męstwa, szlachetności, pokory, godności, hojności … Aleksander Newski, Fiodor Uszakow, Michaił Kutuzow, Mikołaj II i mnóstwo świętych, wśród których byli wielcy wodzowie, wojownicy, książęta – wszyscy oni byli wierzącymi prawosławnymi ludźmi – to była duma kraju, przecież oni ratowali swoje rodziny i Ojczyznę, umierali za Chrystusa, nie żałując życia i wykazując najwyższy stopień miłości i szlachetności.

A co jest teraz? Czym dzisiaj szczycą się w większości współcześni mężczyźni: karierą, pieniędzmi, samochodami, i co najgorsze – ilością uwiedzionych kobiet? Czy błoto i dobra materialne, zdobyte w sposób nieuczciwy – mogą być wskaźnikiem sukcesu? Zauważmy również, że nigdy wcześniej w historii mężczyźni nie byli tak zatroskani o swój wygląd zewnętrzny (zazwyczaj jest to udziałem kobiet). Dlaczego?

a

Szczególnie ostro temat rozpusty dotyczy tych mężczyzn, którzy coś w tym życiu osiągnęli – jakiś status, pozycję, sukces finansowy. Kobiety dla nich stają się rzeczami, i im więcej ich jest, tym lepiej – a to już jest maniakalna pasja. O kobiety się kłócą, kolekcjonują je, niepotrzebne wyrzucają. Wielu z tych ludzi zaczyna wierzyć w siebie do tego stopnia, że ​​w swoim szaleństwie idą przeciwko SAMEMU BOGU i Jego Świętym Przykazaniom! Śmieszne i straszne. Jeden z aniołów kiedyś też tak się wbił w pychę, że na zawsze stał się diabłem.

Wielu mężczyzn skarży się na to, że teraz mało jest przyzwoitych kobiet – prawie wszystkie są łatwo dostępne. Trudno zakwestionować. Ale, mówiąc z ręką na sercu, czy są godni rozpustni mężczyźni czystych, przyzwoitych dziewczyn? Dlatego rozpustnicy wybierają nierządnice. Zazwyczaj u biegających za spódniczkami mężczyzn jest jedna dewiza; – po ros: Наше дело не рожать – насладился и бежать, w tłumaczeniu: „Ciąża, rodzić – nie dla nas, gdy użyłeś – zmiataj w czas”. . A straszne skutki rozpusty, w szczególności ABORCJA – to męski grzech! Mężczyzna jest bezpośrednim współuczestnikiem dzieciobójstwa.

I co się dzieje? Mężczyzna, który jest powołany, aby być prawdziwym duchowym wojownikiem staje się po prostu marionetką w rękach diabła? A kobiety, również chodzące w ciemnościach, łatwo wpadają w te śmiertelne sieci kłamstwa, występku i perwersji. I co jest najstraszniejsze – one same kuszą silną płeć. A co otrzymują? Łzy i cierpienia, upokorzenie, i niekończące się zdrady. Jeśli mężczyzna żyje rozpustnie przed ślubem i nie żałuje tego, to stając się mężem, nie powstrzyma się, i być może będzie żył w jeszcze w większej rozpuście. Od takich „mężczyzn” trzeba uciekać! Sami toną w grzechowym bagnie i kobiety wciągają do tej przepaści.

Nie trzeba dostosowywać się do opętanego świata, który już dawno oszalał. Trzeba słuchać tylko swojego sumienia i Boga! Jest takie powiedzenie: „Zmarł w 30, pochowany w 60”. Rozpusta jest straszna dlatego, że czyni z nas duchowych trupów, kiedy serce twardnieje jak kamień, a grzech staje się normą. Jest to początek końca … A jeśli nie daj Boże wojna ??? Czy będą zdolni bronić Ojczyzny ci, którzy przyzwyczaili się do zdrady, kto ugrzązł w rozpuście i których myśli są tylko o „tym”? Skończeni rozpustnicy – to zwykle żałosni tchórze. Odważny i silny mężczyzna nigdy nie stoczy się do rozpusty i zdrady. A co robić ze zdrajcami na wojnie?

a

Nieodpowiedzialność, niedojrzałość i straszna bezmyślna DUMA chowa się za męską rozpustą. To haniebna kradzież, porównywalna ze zwierzętami. Podążanie za rozpustnymi przyjemnościami można porównać z narkotykowym uzależnieniem, przy czym już w stadium śmiertelnym. To jest tak jak pies, który liże językiem żelazną piłę i krwawiąc, nie może zaprzestać. Jest to BARDZO NIEBEZPIECZNA GRA! Rozpadają się rodziny, ojcowie opuszczają rodziny, porzucają swoje dzieci, urządzają bijatyki i skandale, zdradzają, zmieniają niezliczoną ilość kobiet i czego się spodziewają? Jeśli mężczyzna jest głową rodziny, to ON JEST WINIEN, ponieważ jest głównym.

Ani jeden grzech, zwłaszcza tak ciężki jak rozpusta, nie pozostanie bez kary i odpłata będzie bardzo straszna. Prawa duchowe działają, nawet jeśli człowiek nie wierzy w nie. Jako kapłan, spowiadając setki mężczyzn różnego wieku i statusu oświadczam: nieuniknione nieszczęścia, nędza i choroby przychodzą do życia rozpustników. I często mężczyzna sam rozumie, że jest mu bardzo źle, ciężko i samotnie, nawet gdy z zewnątrz wszystko wydaje się być w porządku. Nie domyśla się on, dlaczego tak bardzo cierpi jego dusza … Ale daj Boże, jeśli mężczyzna jednak zdąży na czas okazać skruchę, zdecydowanie porzuci grzech rozpusty i staje na drodze poprawy. Ponieważ po śmierci skruchy już nie będzie. A śmierć może przyjść w każdej chwili.

Czystość, modlitwa, życie z Bogiem, udział w Sakramentach Świętych Spowiedzi i Komunii – to niezwykle ogromna i wyjątkowa siła ratująca. Nie na darmo tak atakuje się Wiarę i Cerkiew, bo tylko Bóg może nas uratować. Diabeł natomiast będzie robił wszystko, co możliwe, aby nas zgubić! A przez rozpustę – to najskuteczniejszy i najprostszy sposób, aby zabić człowieka i doprowadzić go do pełnej rozpaczy. I tu nie ma żadnego stanu pośredniego. Jesteś złodziejem, czy nie jesteś złodziejem. Jesteś mordercą, czy nie jesteś mordercą.

Albo jesteś z Bogiem, albo z diabłem. Wybór należy do ciebie …”

Kapłan Piotr Gurianow

Źródło:

O MĘSKIEJ ROZPUŚCIE

О МУЖСКОМ БЛУДЕ

http://3rm.info/publications/60254-o-muzhskom-blude.html

13 listopada 2015 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

23.11.2015 r.

One thought on “O męskiej rozpuście

  1. Niewiem co za debil to pisze. dwa tysiące lat temu..IIIw.n.ery..wymyślono naszą religię do celów politycznych gdzie uznano sex za grzech i do tej pory to funkcjonuje w naszym durnym społeczeństwie. Nikt nie zastanowi się nad tym, że sex daje radość i zmniejsza agresję,ile wojen można bylo uniknąć.Jeden niekumaty to wymyślił a cierpią wszyscy..paranoja!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.