Strona główna > NWO > O masowym szaleństwie we współczesnym świecie. Technologie demoralizacji dusz

O masowym szaleństwie we współczesnym świecie. Technologie demoralizacji dusz

W dniach ostatnich nastaną chwile trudne. Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, nieżyczliwi, nieprzejednani, miotający oszczerstwa, niepohamowani, okrutni, nie kochający dobra, zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga, okazujący pozór pobożności, a wyrzekający się Jego mocy… Tymczasem ludzie źli i zwodziciele będą się dalej posuwać ku złu, błądząc i [innych] w błąd wprowadzając” (2 Tym 3: 1-5, 13) – mówi nam Święta Ewangelia.

a

Czy nie widzimy w tych słowach Świętego Apostoła Pawła smutnego, ale szczerego obrazu współczesnego życia? Świata, zakładającego czasami maskę pobożności, pogrążającego się w ciemnościach nowego pogaństwa. Coraz bardziej oddalającego się od Chrystusa.

Ludzie tego świata pragną doczesnych dóbr i przyjemności. W ich panteonie jest mnóstwo bożków, w ofierze dla których przynoszą oni swoje dusze. Współczesny świat – jest dziedzictwem szatana. Prawie wszędzie zło króluje i triumfuje, kłamstwo przedstawia się jako prawdę, grzech wynosi się jako cnotę, mnoży się wołające o pomstę do Nieba bezprawie. <…>

W obecnym czasie bezbłędnie działa broń masowego niszczenia ludzkich dusz – telewizja, kino, teatr, Internet, zaprzedana „wolna” prasa i brukowa literatura, znajdujące się w rękach sług diabła. „Palmę” pierwszeństwa tutaj, oczywiście, trzyma telewizja.

Potężny przemysł duchowej demoralizacji młodzieży na siłę reklamuje kult zysku, okrucieństwa i przemocy, wszelkiego rodzaju występki i zepsucia, przyzwolenie na wszystko i fałszywą duchowość. Przy tym szeroko stosowane są technologie, oddziałujące na podświadomość ogromnych mas ludzi.

Analizując treść programów telewizyjnych, psycholodzy i socjolodzy stwierdzają, że mają one bardzo silny negatywny wpływ na psychikę ludzi. Wnioski mówią same za siebie: propaganda agresji, wyrafinowane okrucieństwo, tortury, męczarnie, stymulacja instynktu samobójstwa. Statystyki pokazują, że w ciągu tygodnia w programach telewizyjnych Federacji Rosyjskiej nadaje się obrazy popełnionych około 1600 najbardziej wyrafinowanych morderstw i samobójstw. Widocznie to nie przypadek, że Rosja zajmuje pierwsze miejsce w Europie pod względem liczby samobójstw wśród dzieci i młodzieży. Najbardziej smutne jest to, że, w pierwszej kolejności giną dusze ludzkie.

Wróg zbawienia wzbudza wszędzie w ludziach najniższe, zwierzęce instynkty. Do walki przystępują coraz to nowe hordy demonów, powodujących wrzenie namiętności, porywających i niepostrzeżenie popychających fanów tego świata na drogę zniszczenia. Mieszkańcy piekła zamieszkują w ciałach ludzkich, zniewalają dusze nieszczęśników i zmuszają je do czynienia najbardziej nieprzyzwoitych rzeczy. Dziś ludzie – demony stali się zupełnie zwykłym zjawiskiem. Nie na próżno Święci Ojcowie ostrzegali, że wszystkie siły ciemności, wszystkie duchy zła na wyżynach podniebnych w ostatnich czasach wyjdą z mrocznych czeluści piekła i zmaterializują się, znajdując sobie siedziby w ciałach ludzi, którzy utracili wiarę, imię, obraz i podobieństwo Boże.

Od czasów starożytnych słychać proroczy głos świętego mnicha Ojca Antoniego Wielkiego (ros. – Антония Великого): „Nastanie czas, kiedy ludzie będą tracić zmysły. Widząc kogoś przy zdrowych zmysłach, który nie poddał się ogólnej chorobie, powstaną przeciwko niemu mówiąc: „Jesteś wariatem, bo nie jesteś podobny do nas”. Wystarczy przytoczyć tylko niektóre z licznych przykładów, potwierdzających słowa wielkiego ascety wszechczasów i narodów.

Wielomilionowe audytoria przyciągają starannie zaprojektowane przez inżynierów społecznych telewizyjne „show”, „konkursy”, „fabryki” (chodzi o rosyjski kobiecy zespół pop „Fabryka” – A.L.) i inne wulgarne programy, w których na scenach w kłębach dymu i językach płomieni skaczą wychwalające pożądanie ciała następcy Salome – na pół rozebrane estradowe piosenkareczki i istoty o nieokreślonej płci.

” W teatrze – mówi arcypasterz Jan Chryzostom (ros. – Иоанн Златоуст) – słuchacz natychmiast zapala się ogniem nieczystej miłości. Jeśli mało jest wzroku nierządnicy, aby zapalić serce, to jej głos wciąga do zguby … i nie tylko głos i wzrok, ale także sam ubiór nierządnic doprowadza do zamieszania ludzi”.

Kaleczą dusze wielu ludzi podniecające mecze piłki nożnej, rozgrzewające emocje ryczącego tłumu, prowadzące do zbiorowej histerii, totalnego szaleństwa i krwawych bójek oszalałych fanów. Zbiorowe zamroczenie świadomości zamienia ludzi w dzikie bestie.

Jeszcze na początku XX wieku czcigodny Warsonofij Optyński w rozmowie z jego duchowymi dziećmi miał prorokować: ” Hipnoza – to zła, niechrześcijańska moc … Dokładnie taką samą jest nowa gra w piłkę nożną. Nie bierzcie udziału w tej grze i nie chodźcie na nią patrzeć, ponieważ ta gra również została wprowadzona przez diabła i jej skutki będą bardzo złe …”

Na wielu stadionach i placach występują satanistyczne zespoły rockowe, wywierające potężny destrukcyjny wpływ na psychikę, a nawet na stan fizyczny człowieka, wprowadzające ludzi w obcowanie ze światem upadłych duchów i wrzucające w otchłanie piekielne miliony dusz …

Gry komputerowe wielu ludzi przemienia w maniaków komputerowych – żałosnych niewolników świata wirtualnego, kontrolowanego przez sług wroga zbawienia. Mania gier komputerowych – to jest obsesja. Chorobliwy stan charakteryzujący się niekontrolowanym psychologicznym uzależnieniem od gier i zaburzeniami emocjonalnymi. Nowa gra komputerowa Pokémon Go, która poraziła dusze milionów ludzi na wszystkich kontynentach, jest najlepszym tego przykładem.

Festiwale piwa, „święta piwa”, gromadzą w miastach ogromne masy fanów tej odurzającej trucizny, konkurujących w ilości wypitego piwa. W ramach „programu narodowego” „Bałtyk – dla Rosji!” w wielu miastach naszego kraju są przeprowadzane wielkie festiwale i miejskie święta (!), które odwiedzane są czasami przez setki tysięcy ludzi …

Bez końca odbywają się duchowo kaleczące uczestników i widzów wszelkiego rodzaju „konkursy piękności” – nie tylko dla dorosłych kobiet i dziewcząt, ale nawet dla kilkuletnich dzieci. Odbywają się one na poziomie ogólnokrajowym i regionalnym, w różnych branżach, miastach i miasteczkach, a także w instytucjach edukacyjnych …

W modzie są okrutne walki bez reguł, w tym kobiet w błocie (!), często kończące się poważnymi obrażeniami, a niekiedy i śmiercią uczestników i uczestniczek …

Bioenergoterapeuci i magowie, przemalowani w „ludowych uzdrowicieli”, ponownie zbierają w halach i przed telewizorami ciekawskich naiwnych prostaczków i prowadzą ich na bezpośredni kontakt z upadłymi duchami …

Szczególnie popularne są wszelkiego rodzaju rozśmieszacze – kabareciarze, zmuszające do histerycznego chichotania całych sal nad czymś, nad czym powinno się gorzko płakać. „Biada wam, którzy się teraz śmiejecie, albowiem smucić się i płakać będziecie„ (Łk 6, 25) – gniewnie oskarża Zbawiciel szaleństwo tego świata.

Wszystkiego, co zostało wymienione, inaczej niż masowym szaleństwem nazwać nie można. Zresztą choroba ta praktycznie objęła całą ludzkość i ma już charakter epidemii światowej.

Znane proroctwo o ostatnich czasach, które wypowiedział upadły anioł, który ukazał się Świętemu Andrzejowi, świętemu głupcowi (ros. – юродивому) dla Chrystusa: „W tych czasach – powiedział demon – ludzie będą bardziej źli niż ja, również małe dzieci będą przewyższać przebiegłością starych. Wtedy zacznę odpoczywać. Wtedy nie będę uczył ludzi niczego, oni sami będą wypełniać moją wolę”

A ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu” (Mt 24, 12).

Ambicja, żądza sławy, chciwość i pycha – te korzenie wszelkiego zła i namiętności zaszczepia się dzieciom praktycznie niemal od kołyski. Miasta zalewa reklama pożądliwości i obżarstwa w najbardziej wyrafinowanych formach. Oszustwo, przebiegłość, obłuda, brutalność, nielitościwość, niewdzięczność, okrucieństwo i inne przywary stały się zjawiskami codziennymi i popieranymi we współczesnym świecie.

Kogoż teraz ten świat, leżący w złu, ogłasza za bohaterów? Kogo proponują środki masowej informacji i dezinformacji jako wzory do naśladowania dla dzisiejszej młodzieży?

Zwycięzców telewizyjnych konkursów piosenki, „fabrykę” wykrzywiających się „gwiazd” (chodzi o rosyjski żeński zespół pop „Fabryka”– A.L.) i „Bitwy bioenergoterapeutów” (ros.- «битвы экстрасенсов»), skandalicznych aktorów – komediantów, oszalałych muzyków rockowych, piłkarzy – milionerów, chciwych bankierów, laureatek „konkursów piękności” i kobiet lekkich obyczajów, „oligarchów” –rabusiów i wszelkich zbójów mniejszego formatu …

Przestępczość, już zżerająca społeczeństwo, jak rdza zżera metal, osiągnęła niepokojące rozmiary. Przestępczość nie tylko zorganizowana, w tym etniczna, ale także spontaniczna, staje się „normą” współczesnego życia. To straszne zjawisko przybiera charakter masowy. Dzieci zabijają swoich rodziców, mężowie – żony i odwrotnie. „Brat wyda brata na śmierć i ojciec swoje dziecko; powstaną dzieci przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią”(Mk 13, 12).

Korupcja, oszustwa, kradzieże, zabójstwa, gwałty, rabunki, porwania dzieci i dorosłych, wiele innych przestępstw przybrały charakter zatrważający, przy prawie pełnym przyzwoleniu przedstawicieli władz. Właściwie mówiąc, metody prawne do walki z przestępczością masową nie mogą dać pozytywnych wyników. Nie pomogą żadne zaostrzenia prawa, żadne techniczne środki kontroli. Przecież przestępca – to przede wszystkim duchowo chory człowiek. Tam, gdzie wszystko zależy od stanu duchowego i wewnętrznych motywacji ludzi, konieczne są inne sposoby leczenia choroby.

Człowieka, który jest zabawką w szponach szatana, można nawrócić na właściwą drogę tylko metodami duchowymi. Ale władze nie chcą tego zrozumieć, dlatego masowe szaleństwo będzie się nasilać i nasilać, przybierając najbardziej nieprzewidywalne formy.

W niedawnej przeszłości wiadomości o przestępstwach drukowało tylko czasopismo „Człowiek i prawo”. Dzisiaj takie informacje wypełniają wszystkie kanały telewizyjne, okresowe wydawnictwa drukowane i publikacje internetowe online, które dosłownie konkurują ze sobą w tej dziedzinie.

Oto, co nam dała urojona wolność, tak wychwalana przez piewców demokracji. Jest to wolność w grzechu, wolność w zaspokajaniu własnych żądz. Prędzej czy później, ludzie nie będą mieli nic świętego.

Osoby takie są bardzo potrzebne sługom Antychrysta, którzy przygotowują jego przyjście. Człowiekiem, odrzucającym tradycyjne wartości duchowe i moralne, który żyje według instynktów zwierzęcych, jest bardzo łatwo sterować.

Na razie świat ratują przed całkowitym bezprawiem tylko te resztki moralności, które odziedziczyliśmy od naszych pobożnych przodków.

<…> Bez wiary w Chrystusa Zbawiciela i bez spełnienia Jego świętych przykazań żadna prawdziwa wolność jest niemożliwa, a wśród ludzi będzie panowała tylko dzika, okrutna samowola tych, którym udało przez różne machinacje, intrygi lub brutalną siłę przejąć w swoje ręce władzę nad ludźmi w celu wykorzystania ich do swoich własnych egoistycznych interesów.

Widzimy to w naszych czasach szczególnie wyraźnie i ze wszystkimi strasznymi konsekwencjami, które czynią czasami współczesne życie jakimś przedsionkiem piekła…

Autor W.P. Filimonow

Źródło:

О массовом бесновании в современном мире. Технологии растления душ

http://3rm.info/publications/63932-o-massovom-besnovanii-v-sovremennom-mire-tehnologii-rastleniya-dush.html

26 lutego 2017 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

11.4.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *