Strona główna > Bez kategorii > O jakiej “normalności” żyda można mówić?

O jakiej “normalności” żyda można mówić?

przygotował: Pluszowy Miś

Sami to oceńcie i powiedzcie, czy żydzi mogą być normalni, w pojęciu, jakie ludzie z krajów kultury chrześcijańskiej, za normalność uważają? I pytanie drugie – czy StSy uprawia jakąś propagandę, gdy mówimy, że promocja zboczeń seksualnych to produkt żydowskiego pochodzenia?

Na naszych łamach ostatnio opublikowano artykuł o żydowskiej pedofilii, będącej plagą w Brooklynie.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/14/pedofilia-dewastuje-ortodoksyjny-judaizm/

Oto inny zestaw faktów. Ten dotyczy izrahella: co roku w izrahellu molestowanych jest 4500 dzieci (dane z roku 2006). Czy słyszeliście, żeby zbierały się przed synagogami bandy demonstrantów?

Proszę to porównać z doniesieniami żydowskich mediów (te dane są z yahoo.news, dotyczą USA) o 245 przypadkach, do jakich dochodzi w Kościele Katolickim rocznie oraz 260 przypadkach dotyczących Kościoła Protestanckiego. O Cerkwi Prawosławnej brak danych.

2000 skarg kryminalnych o molestowanie dzieci w izrahellu dotyczy dzieci poniżej 12 roku życia. Kolejne 2500 przypadków dotyczy młodzieży w wieku od 13 do 18 lat; 12 % tych przestępstw ma miejsce w szkołach.

Wydanie żydowskiej gazety z 2006 r.

http://www.haaretz.com/hasen/spages/800600.html

Stowarzyszenie Centrów Kryzysowych ds gwałtów w izrahellu otrzymało w zeszłym roku niemal 2.000 skarg w sprawie wykorzystania seksualnego dzieci poniżej 12 roku życia i prawie 2.500 nastolatków w wieku od 13- do 18 lat.

W ponad połowie z 9.000 nowych przypadków, jakie rozpatrywało centrum kryzysowe w minionym roku ofiarami byli nieletni. W 60% spraw z udziałem dzieci poniżej 12 roku życia, doszło do kazirodztwa, natomiast 17% innych przypadków dotyczyło gwałtów na dzieciach, a 19%  innych czynów nieprzyzwoitych.

Raport stwierdza, że ​​w 72% przypadków z udziałem dzieci w wieku poniżej 12 lat, do napaści seksualnej doszło w domu ofiary lub sprawcy, a 12% miało miejsce w instytucjach edukacyjnych. Aż 90% ofiar została zaatakowana przez kogoś, kogo znały.

Dane zostały zebrane jako część raportu Stowarzyszenia Centrów Kryzysowych ds gwałtów w izrahellu pod nazwą „Nie w naszej szkole?”, i zostanie przedstawiony w środę minister edukacji Yuli Tamir. (…)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.