Strona główna > Rosja > O Antychryście czyli żydowskim moshiachu – pachołku Szatana

O Antychryście czyli żydowskim moshiachu – pachołku Szatana

Witajcie drodzy przyjaciele, nazywam się Dmitrij Biełousow. Jestem wykładowcą religii prawosławnej w szkole a także wykładam historię i nauki społeczne w szkole zawodowej. Wcześniej wykładałem prawo na uniwersytecie. Na tym kanale YT możecie obejrzeć serię wykładów poświęconych podstawom religii prawosławnej.

Poniższe cztery krótkie prawosławne wykłady poświęcone są kwestii nadejścia Antychrysta i współczesnym politycznym przygotowaniom ułatwiającym jego przyjście , czasom ostatecznym, globalnemu imperium Antychrysta oraz apokaliptycznemu znamieniu bestii, które będzie naniesione każdemu człowiekowi, który zaakceptuje władzę Antychrysta.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

O Antychryście i czasach ostatecznych

Opublikowano: 14.06.2017

O Antychryście

Opublikowano: 16.06.2017

O królestwie Antychrysta i politycznym przygotowaniom ułatwiającym jego nadejście

Opublikowano: 17.06.2017

O znamieniu Antychrysta według egzegezy ojców Cerkwi Prawosławnej XX wieku.

A oto co Stwórca nasz ustami proroka Świętego Jana Apostoła nam mówi: „I potem widziałem innego anioła, zstępującego z nieba, mającego moc wielką i zajaśniała ziemia od chwały jego. I krzyknął potężnie, mówiąc: „Upadł, upadł Babilon wielki” i stał się „mieszkaniem czartów” i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego i kryjówką wszelkiego ptactwa nieczystego i obmierzłego. Z wina bowiem jej szalonego nierządu „piły wszystkie narody i królowie ziemi uprawiali z nią rozpustę” i kupcy ziemscy stali się bogatymi z nadmiaru jej zbytków. I słyszałem inny głos z nieba mówiący: „Wyjdź z niej, mój ludu, abyście nie byli uczestnikami jej grzechów i żebyście nie doznali jej plag”. „Gdyż grzechy jej doszły aż do nieba” i wspomniał Pan na jej nieprawości. „Oddajcież jej jak i ona oddawała wam, a w dwójnasób podwójnie oddajcie „według jej uczynków”; do pucharu, którym nalewała, nalejcie jej w dwójnasób. Jak wielce się wynosiła i w rozkoszach była, tak wiele zadajcie jej męki i smutku, gdyż w sercu swym mówi: Siedzę jak królowa i nie jestem wdową i nie zaznam smutku. Dlatego w jednym dniu przyjdą jej plagi, śmierć i smutek i głód i ogniem będzie spalona, gdyż mocny jest Bóg, który ją osądzi.”

SUPLEMENT VIDEO – Pieśń z okresu prześladowań wyznawców Chrystusa w judeosatanistycznym Związku Sowieckim.

Opublikowano: 22.08.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *