Strona główna > NWO > NWO w Chinach: żydowskie oblicze

NWO w Chinach: żydowskie oblicze

Oblicze chińskiego NWO ma żydowskie rysy. To pierwszy z cyklu kilku artykułów poświęconych temu zagadnieniu.  Dowody, chociaż rozproszone i szczątkowe, można znaleźć w sieci i wielu książkach. Poniższy materiał zdjęciowy odsłania częściowo tę arcy-ważną kwestię geopolityczną. Towarzysz bolszewicki, ludobójca Blank-Lenin, powiedział niegdyś: Kto zapanuje nad Chinami, ten w końcu rządzić będzie całym światem.

W przeszłości żydzi byli ostrożniejsi w swej wywrotowej robocie, kryli się na arenie politycznej, woleli pracować za kulisami. Ale dziś, żydowscy politycy rzucili się do obsadzenia stanowisk państwowych poprzez działanie siatki etnicznych powiązań, zdolność kontroli mediów oraz moc pieniędzy, jaka może kontrolować wynik wyborów przez tworzenie sztuczności.

Raport specjalny: tajna rola żydów w Chinach

 1

Israel Epstein, drugi z prawej, pierwszy rząd, stoi przed Mao. Później został ministrem zaopatrzenia (finansów), bardzo silnej pozycji w rządzie w erze praktycznie bezgotówkowej. Na prawo od niego jest inny żyd, także pod przykrywką dziennikarza.

 2

Przykrywką Epsteina był dziennikarstwo. Jego rodzicami byli rosyjscy żydzi, którzy byli więzieni na Syberii za szpiegostwo.

 3

Na zdjęciu Israel Epstein podczas rozmowy z przewodniczącym Hu, tuż przed śmiercią.

 FrankCoeEpsteinALstrongAdler

Mao w spotkaniu wysokiego szczebla z kilkoma żydami [Frank Coe, Israel Epstein, Elsie Fairfax-Cholmely i Solomon Adler]

 Rittenberg-and-Mao

Mao z Sidneyem Rittenbergiem. Wikipedia twierdzi, że zajmował się on „obserwacją” górnej półki chińskich przywódców

 4

Sidney Rittenberg (14 sierpnia 1921, chińskie imię: Lǐ Dunbai李敦白) amerykański tłumacz i uczony, który mieszkał w Chinach 1944/79. Współpracował ściśle z założycielem Republiki Ludowej Chin (ChRL) Mao Zedongiem, szefem armii Zhu De, politykiem Zhou Enlai i innymi przywódcami partii komunistycznej w czasie wojny i był w otoczeniu tych przywódców komunistycznych w Yan’an. Z pierwszej ręki miał informacje o tym, co działo się na górnych piętrach partii i znał wielu chińskich przywódców osobiście. Był pierwszym obywatelem amerykańskim, który dołączył do komunistycznej partii Chin (KPCh).

Układy Rittenberga pozwoliły mu odnieść sukces w działalności doradczej dla największych światowych koncernów, jak Intel, Levi Strauss, Microsoft, Hughes Aircraft i Teledesic.

1. Cudzoziemcy nie mogą być naturalizowani jako obywatele chińscy. Jak żydzi magicznie to zrobili?

2. „biznes doradczy” Rittenberga to w rzeczywistości jedna z największych lub największa agencja reklamowa na świecie. Czy był rzeczywistym ministrem propagandy Chin?

Uwaga na temat Mao: został wybrany do odgrywania roli marionetkowego przywódcy przez żydowskich kierowników z Yale University (uczelnia nosi symbol hebrajski), w systemie loży typu Skull and Bones. Lokalizacja tych nadzorców mieściła się w Yali Highschool w Changsha w prowincji Hunan. Był tam oddział Yale. Mao był niezrównoważonym psychicznie młodym człowiekiem – w pełni dawał się kontrolować i stanowił łatwy przedmiot szantażu swych żydowskich nadzorców.

 5

„Rewi Alley”, człowiek, który organizował komunę w Chinach, zanim Chińczycy dowiedzieli się, że mają być rządzeni przez żydowskich komunistów (lata 20-te, na długo przed 1949 r.)

 6

Bliższe spojrzenie na Rewi Alley

 7

żydowska pogawędka Rewi z przypuszczalnie ultra-potężnym Zhou Enlai

 8

George Sokolsky, żydowski felietonista Hearsta, oddelegowany do powstrzymania porządków wprowadzanych przez Josepha McCarthy’ego

 9

Robert Lawrence Kuhn, kolejny żydowski bankier inwestycyjny, „konsultant” KPCh

 10

Robert Lawrence Kuhn „proroczo” wypowiada się o tym, kto będzie nowym chińskim prezydentem, chociaż Chińczycy nie mają jeszcze o tym zielonego pojęcia

 11

Sidney Shapiro, Israel Epstein i Chen Bidi podczas świętowania urodzin urządzonych przez Biuro Polityczne

Z chińskiej prasy na temat żydowskiego przyjęcia:

Troje członków CPPCC [Biuro Polityczne] pochodzenia zagranicznego obchodziło wspólnie 90-te urodziny w Jingfeng Hotel. Israel Epstein, Sidney Shapiro (Sha Boli) i Chen Bidi urodzili się odpowiednio w Polsce, w USA i w Kanadzie, i uzyskali chińskie obywatelstwo w 1957 i 1963. Jako eksperci, od dawna działający w dziedzinie promocji polityki zagranicznej, byli świadkami rewolucji w Chinach i ropędu socjalistycznej modernizacji.

 12

Po przejściu na emeryturę, nie pozostali bezczynni, ale nadal aktywnie uczestniczą w dyskusji i zarządzaniu sprawami państwa. Wielu deputowanych NPC i członków CPPCC obecnych na bieżącej sesji, odwiedziło ich podczas urodzin, aby złożyć im życzenia.

 13

14

Sidney Shapiro, członek Biura Politycznego (!). Chińczykom wolno nazywać ich cudzoziemcami (laowai), ale nie odważą się wspomnieć, że wszyscy z nich to żydzi

 15

Virginius Frank Coe, żydowski agent operacyjny w Chinach. Z wikipedii: zaszantażowany

… Coe szukał pracy za granicą, w końcu znalazł się w … Chińskiej Republice Ludowej, gdzie przyłączył się do grona rodaków-emigrantów współpracujących z miejscowym rządem. W 1962 roku dołączył do tego kręgu z pomocą Solomona Adlera. Coe brał udział w „Wielkim Skoku” Mao, planie szybkiej industrializacji i modernizacji Chin. Jego praca dziennikarska polegała na uzasadnianiu kampanii „prostowania okresu błędów i wypaczeń”.

Zapisy historyczne o żydowskiej infiltracji Chin pod linkiem:

NIE-CHIŃSCY CHIŃCZYCY

źródło: http://jewishfaces.com/china.html

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.