Strona główna > Felietony > NWO – rzeczywistość

NWO – rzeczywistość

Codzienny przegląd  mediów napawa grozą przyzwoitego człowieka … Coraz więcej chorych z nienawiści osób  dostaje się   na czołówki stron internetowych, prasy i telewizorni. Polska wymaga natychmiast bardzo gruntownych zmian, które należało by zacząć od mediów,  prawa prasowego i wymiaru sprawiedliwości ….

Chory Rząd chory system chore społeczeństwo. Czyż może być coś gorszego dla Polski?

a
Łże media wiernie służą złu nie oglądając się na prawdę

Nie wybiegajmy zbyt daleko ale wróćmy  jedynie do „Magdalenki”. Tam ten chory system się  rodził tam, gdzie ta czerwona komunistyczna  zaraza zainfekowała cały dorobek cywilizacyjny, cały kraj jakimś groźnym wirusem, który czyni  nieodwracalne  szkody  nie tylko w  głowach okradzionego, osłabionego i otumanionego społeczeństwa ale przede wszystkim w gospodarce  która z 21 pozycji w świecie   nagle stała się nic nie warta i to z nocy na dzień…

Polskie huty, kopalnie, stocznie, przemysł zbrojeniowy, włókienniczy,  chemiczny, kosmetyczny i samochodowy  czyli wszystko to, co wszędzie było najbardziej pożądane rozwojowe i dochodowe  stało się nic nie wartym obciążeniem państwa w które to obciążenie kilku komunistyczno-ubeckich cwaniaków najpierw tę Polskę wpędziło by zaraz ją z wszelkiego majątku  dzięki temu na zawsze wyzwolić…

Nic nie działo się przypadkiem. Cała przewałka w bloku komunistycznym była przez lata bardzo precyzyjnie opracowywana   a następnie realizowana.

Polska ścieżka była obliczona na wiarygodność, którą miał gwarantować prosty robotnik z prostackim wręcz zachowaniem adekwatnie do możliwości intelektualnych ówczesnej  klasy robotniczej. Jednakże  do przeprowadzenia aż takich zmian potrzebne były kadry inteligencji, która zdemoralizowana komunistyczną ideologią  okazała się niewystarczająca.

Świeżo mianowany przez służby PRL przewodniczący „Solidarności” o roboczym pseudonimie „Bolek” poczuł własną wielkość  i wielokrotnie nie oglądając się już na nic  zagroził swoim mocodawcom  dekonspirując się jawnie  w niespodziewanych okolicznościach .

a

W tej sytuacji wprowadzono szybko stan wojenny by przygotować odpowiednie kadry i tym samym termin transformacji Ub-ecko partyjnej przesunął się o 10 lat..

W 1989 roku formalnie  komunistyczna klika zrzeka się dalszego sprawowania władzy przekazując  tę władzę narodowi, którego sukcesorem  okazali   się ni stąd ni zowąd gwiazdy  opozycji .

Wokół tego wydarzenia powstał  ogólnoświatowy  szum  i medialny zamęt  oznajmiający upadek komunizmu. Zaraz potem już prawem domina poleciały kolejne komuny w  pozostałych  krajach  demoludów obwieszczając upadek całego bloku komunistycznego.

Tymczasem dzięki tym wydarzeniom komunizm dopiero zaczął się rodzić. Nie ten Marksistowsko-Leninowski sensu stricte ale już ten postępowy na miarę XXI wieku, gdzie wszytko obraca się w perzynę  na iście kapitalistyczny sposób, który  komuna zaadoptowała na swoje potrzeby.

Nagle socjalistyczne Niemcy poczuły odrazę do socjalizmu i zew wolności by tylko siłą woli powalić  mur Berliński bez żadnych konsekwencji, choć  do niedawna dotknięcie tego muru kończyło się śmiercią…

Potem Czechosłowacja, Węgry, Rumunia, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś – wszystkie poczuły tę wolność na którą przez  44 lata ( Mickiewiczowska magiczna liczba 44?) patrzyły z bezsilnością i pogardą a mimo to nikt nie kiwnął palcem by cokolwiek przez te lata obalać.

Tymczasem w zakamarkach pokomunistycznych gabinetów  bloku posowieckiego  toczyły się  dalsze rozgrywki za plecami całego motłochu z udziałem  wszystkich  złodziejskich stron, które kształtowały zdradliwie warunki likwidacji  nie tyle znienawidzonego ustroju co poszczególnych państw w tym Państwa  polskiego i Narodu polskiego..

Dla przykrycia tych knowań w Polsce  przeprowadzono tzw. pierwsze  (i co kuriozalne wręcz ) „w połowie” wolne wybory do Parlamentu Polskiego w których na wszelki wypadek komuna, zapewniła sobie większość parlamentarną …  W Rumuni na ten przykład schedę po komunie  przejęto poprzez zastrzelenie  Nicolae i  Eleny Ceausescu by nikt już nie miał wątpliwości co do wyciągania łap po majątek narodowy.

Takie były  „te wolne i sprawiedliwe wybory” wiosny ludów wyzwalających upiory zamiast narodów. Taki był ten powiew wolności naznaczony zbrodnią  już na samym początku… W Polsce Stanem Wojennym, w  Rumuni  bandyckim morderstwem.

Dlaczego tak to przebiegało i komuna nie  przeprowadziła w pełni wolnych wyborów skoro zdecydowała się oddać władzę? Po latach historii zapisującej kolejne wydarzenia widać było jak ważne dla komunistycznych przestępców  było przygotowanie do przejęcia majątku narodowego w swoje złodziejskie łapska ..

By nie było niespodzianek jakie  mogły wyniknąć z wolnych wyborów  i pokrzyżować tak misternie tkany spisek postanowiono zachować na wszelki wypadek swoją większość w parlamencie pozwalającą na kontynuowanie władzy z tylnego siedzenia..

W momencie ukonstytuowania się nowej sytuacji politycznej  na premiera wybrano marionetkę reprezentującą zarówno interesy zbankrutowanej komuny  i jej służb  jak i międzynarodowego żydostwa, którego polityka już dawno została zglobalizowana.

Premier  Tadeusz Mazowiecki zaraz po odebraniu kwiatów  i pokazaniu dwóch  palców  zamiast jednego oznajmił, że odgradza grubą kreską przeszłość… Tą krechą odciął  od razu  majątek narodowy od prawowitych właścicieli – narodu i skierował go  nurtem w złodziejskie łapy komunistycznej zarazy trawiącej polskie państwo i społeczeństwo od rewolucji październikowej począwszy aż po dzień dzisiejszy.

Największy ideolog  opozycyjny Adam Michnik  wzgardził wszystkimi ideami o jakie „walczył” przez lata tzw. opozycji, nawet tymi wywodzącymi  się bezpośrednio z Talmudu i przeszedł na bardziej pragmatyczną stronę swojego marnego żywota okrytego od samego poczęcia hańbą..

a
Żyd Szechter

Przejął państwowe  drukarnie i wydawnictwo prasy   by przy ich pomocy  kpić  sobie ze wszystkich którzy mu zaufali i którzy mu uwierzyli… Do takiej bezczelności mimo wszystko może być zdolny jedynie żyd który kanty i pogardę dla obcych  wysysa  z mlekiem matki.

Tak właśnie niepostrzeżenie mamiąc nas wszystkich wolnością, gotowano nam niewolę , mamiąc nas wszystkich powszechnym szczęściem, odbierano nam wszelka nadzieję spychając miliony ludzi  tworzących  przez lata komuny majątek narodowy,na nie oświetlone ulice i śmietniki, zabierając jednocześnie  pod pretekstem prawa wszystko co mogło mięć jakąkolwiek materialną wartość.

Uchwalane ustawy prywatyzacyjne, syndycy, komornicy  czy windykatorzy bez chwili wytchnienia harowali pełną parą aby jak najszybciej i jak najwięcej tego majątku  odebrać narodowi i sprywatyzować  tak, by ci co dotąd byli dyrektorami i kierownikami naszego wspólnego dorobku zostali z dnia na dzień jego właścicielami.

Zabieranie kamienic  przez żydowskie organizacje, wyrzucanie ludzi z mieszkań przez złodziejski system bankowy, rozprzedanie za złotówkę  polskich hut, przedsiębiorstw, stoczni, cukrowni przez  skorumpowanych polityków oddanie banków i mediów  głównie w żydowskie i niemieckie łapska dziś  nazywa się  odzyskaniem wolności.

Dług Polski rośnie w zastraszającym tempie, ludzie harują  za „niewolnicze pensje” za które będą musieli harować do 67 lat lub uciekają z tej  „wyzwolonej  Polski” za chlebem.

Nasi rodzice czekają miesiącami do lekarza i umierają. To są założenia Nowego Porządku Świata, świata, który już nie należy do wszystkich ale wyłącznie do tej grupki  kanalii, która dzięki lichwie i złodziejskim spekulacjom przy pomocy pieniądza ten świat sobie przywłaszczyła nadając  totalitarnym  zorganizowanym bandom degeneratów, nazwy światowych organizacji .

ONZ, Bank Światowy czy  Światowa Organizacja Zdrowia  to tylko wierzchołek góry lodowej , która pod spodem skrywa niewolę, śmierć i totalną zagładę człowieka. Człowieka którego populacje w sposób planowy zamierza się ograniczyć  jedynie do potrzeb niewolniczej pracy  dla tych co nam zgotowali ten  los.

Mało kto sobie zdaje sprawę z tego, że to co się wokół nas dzieje to realne wprowadzanie  w życie masońskiej idei „Nowego Porządku Świata”.

Porządku opartego na globalnym totalitaryzmie rugującym  z życia wszelką wolność i wszelkie  prawa pozostawiając nielicznym antyludzkim zboczeńcom  zniewalającym świat wszelkie decyzje dotyczące życia i śmierci w ich rękach.

Źródło: http://antydotum.pl/Anty/wbpanty/Archiwa/nwo.php

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.